Deion جونز ‘پتانسیل به بهترین میانی linebacker در NFL’

1. بدون چرخش منطقه. شاهین دستیار سر مربی/linebackers جف Ulbrich برنامه های بزرگ برای میانه linebacker Deion جونز.

“Deion یک مرد که من دیدن پتانسیل به بهترین میانی linebacker در NFL” Ulbrich گفت: در روز سه شنبه. “من واقعا انجام دهد.”

جونز پیش نویس در دور دوم در سال 2016 آغاز شده و سوپر باول لی به عنوان یک تازه کار ساخته شده نرم افزار کاسه در سال 2017.

او دچار شکسته پا و از دست رفته بسیاری از 2018 فصل است. فصل گذشته جونز به حال 110 پردازد در فصل گذشته و یک پیاده روی کردن رهگیری در به طور منظم فصل آخر در برابر خلیج تمپا.

“در این بازی ما این است که ما امروز آن را همه چیز در مورد ترکیب هیرو و ورزشکاری فضا و تعداد زیادی از چمن” Ulbrich گفت. “او را سفارشی ساخته شده است که چون او آنقدر با سرعت و ورزشکاری.”

جونز نیست و بدون نقص.

“در همان زمان وجود دارد بخش هایی از بازی خود را که او می خواهم اذعان کرد که او می تواند به سطح بعدی” Ulbrich گفت. “من قصد ندارم بگویم که او بزرگ خودنمایی ضعف چون من فکر نمی کنم که مورد, اما من فکر می کنم که وجود دارد دیگر جای او می تواند در مناطقی که در بازی نیست و نقاط قوت خود را.”

Ulbrich که ممکن است برای بخشی از راه با strongside linebacker د’Vondre کمپبل از طریق آژانس معتقد است که جونز طرز فکر درست به بهبود است.

“او آماده است برای انجام این کار” Ulbrich گفت. “به عنوان یک تیم اگر ما که خیلی بیشتر از او و او می رود به آن فضا که واقعا مرزی نخبگان در حال حاضر ما تنها که خیلی بهتر است. آن را هیجان انگیز خواهد بود برای دیدن آنچه که او به ارمغان می آورد به جدول این سال است.”

2. موریس در Lupoi. شاهین دفاعی هماهنگ کننده Raheem موریس دوست دارد خط دفاعی مربی/به پایان می رسد Tosh Lupoi را در مهارت های ارائه.

“او ارائه شده است یکی از عمده نقاط قوت” موریس گفت. “او برای رفتن به قادر به ارائه به Takk (McKinley) و کسانی که بچه ها جلو و چگونه ما می خواهید برای دریافت پس از کارفرمایی و برخی از چیزهایی که ما می خواهیم انجام دهیم.”

“نقد و بررسی: تمام توماس Dimitroff را Falcons پیش نویس میدارد

3. موریس در Whitt. موریس معتقد است که Whitt را مسئول ثانویه است.

“شما در حال صحبت کردن در مورد دقیق و یک رابط و یک پسر با ثروت از تجربه که از خلیج سبز و کلیولند” موریس گفت. “او شده است در (لیگ) برای مدت زمان طولانی. او در واقع مربی در اینجا.

“ما مربی مشترک برخی از مردم مانند DeAngelo سالن. او مربی او را در اینجا و من مربی او در واشنگتن است. پسر خوب. مقدار زیادی از تجربه”

موریس معتقد است که Whitt می تواند تماس های دفاع و ممکن است سر مربیگری نامزد یک روز.

“من نمی خواهم برای قرار دادن این نوع انتظارات در کسی” موریس گفت.

4. شاهین در حقوق و دستمزد کلاه جهنم: طرفداران رای داده اند و بیش از 60 درصد بر این باورند که شاهین در حقوق و دستمزد کلاه جهنم با وجود تظاهرات از مدیر کل توماس Dimitroff.

 

5. NFLPA رای دادن. بازیکنان باید تا شنبه برای رای دادن. لیگ را به عقب رانده از حق رای دادن و انتقال tag تاریخ تا دوشنبه.

“داستان: مک رای دادند NFLPA جدید خزانه دار

6. کمپبل سازمان دیده بان. Ulbrich در حال آمدن است به مقابله با این واقعیت است که او ممکن است به بخشی از راه با کمپبل که دختر خود را ممکن است برای پیدا کردن یک نوزاد جدید نشسته است.

“البته من امیدوار هستم که ما ده’Vondre بازگشت” Ulbrich گفت. “در اینجا یک مرد … که چه منحصر به فرد در مورد این حق رای دادن, شما می دانید ما ایجاد ارتباط عمیق با بازیکنان ما است. به صرف چهار سال با ده’Vondre و به او به عنوان یک تازه کار شما را وادار به می دانم که او در چنین صمیمی سطح.

“او یک پسر که دختر من ساعت خود را, کودکان و نوجوانان, babysits خود بچه ها و ما باید ارتباط عمیقی در این راه است. برای دیدن رشد او به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک مرد این است که من خیلی دوست دارم ادامه.”

اما شاهین در حال رفتن به اجازه کمپبل برای تبدیل شدن به یک عامل آزاد در هفته آینده. این تیم امیدوار است که آنها هنوز هم می تواند به نوعی حفظ خدمات خود را.

“اما در همان زمان من تشخیص این کسب و کار و شما می توانید با پرداخت همه. … ما درک کلاه موانع است که شما نمی توانید ثبت نام همه. بنابراین در نهایت در پایان روز خودخواهانه من می خواهم او را در اینجا, اما واقعیت این است که من می خواهم بهترین ها را برای او و خانواده اش است. آن را ممکن است در اینجا است که حقیقت آن.”

7. Trufant, نیل به روز رسانی. موریس و دفاعی پشت مربی جو Whitt جونیور به امید دریافت cornerback دزموند Trufant (شکسته ساعد) و ایمنی کیانو نیل (پاره آشیل) بازگشت از پایان فصل صدمات در سال 2020 است.

“او آمد در سال گذشته و احتمالا یکی از خود را سازنده تر فصل” موریس گفت: از Trufant. “گرفتن چهار میدارد … او دو در یک بازی و دو در دیگر است. او در بازی هست. ما نگاه رو به جلو به همه آن بچه ها به خانه بازگردد.”

Whitt استخدام شد و پس از این فصل به بررسی این فیلم از فصل گذشته. او همچنین در Trufant.

“من فکر کردم که او با داشتن یک سال خوب بیش از حد” Whitt گفت. “زمانی که من را در این فیلم آغاز شده و بررسی بازی 1 Tru انجام یک کار خوب از گرفتن دست خود را بر مردم زود است. درست مثل من و گفت: بني اسرائيل (الیور) انجام نمی دهد در اوایل سال اما Tru شد. Tru من تا به حال او را در نرم افزار کاسه یک زن و شوهر از سال پیش. او یک بچه و من هیجان زده به کار با او را به خاطر او تا به بسیاری از فوتبال خوب در مقابل او.”

نیل یک سال پس از بازگشت از یک عمل جراحی زانو است دیگر جاده به بازیابی.

“او برای بازگشت سالم” موریس گفت. “سلامت اولویت شماره 1 برای او. ما نمی خواهد برای دیدن Keke به زمانی که ما در اردوگاه های آموزشی. من نمی دانم چه جدول زمانی خود را در حال رفتن به.”

“پیش نویس به روز رسانی: شاهین اعطا نشده هر comp میدارد

8. فهرستی از حرکت. پایان دفاعی استیون به این معنی که از دست رفته در فصل گذشته با یک آشیل آسیب توافق به شرایط یک سال قرارداد با شاهین در روز دوشنبه.

همچنین مقابله با توهین آمیز Lukayus McNeil بخشیده بود.

به معنی بازی در هشت بازی در سال 2018 ساخته شده و چهار شروع می شود.

معنی و شیکاگو linebacker خلیل ماک بازی سه دانشگاهی فصل با هم (2010-12) در بوفالو. به معنی به پایان رسید چهارمین مدرسه تمام وقت گونی لیست و بیشتر جشن ماک اول به پایان رسید.

“داستان: NFL حرفه ای: توسط هر معنی لازم

به این معنی که به نوبه خود 30 در سپتامبر 6-پا-3 و 263 پوند است. او پیش نویس توسط خلیج تمپا در دور پنجم از سال 2012 پیش نویس اما تا به حال مشکل چسبیده با یک تیم در NFL.

با شاهین پایین دفاعی پایان به معنی تحت تاثیر قرار مربیگری کارکنان بیش از سه بازی نهایی از سال 2018 شود.

او همچنین صرف زمان با فیلادلفیا و بالتیمور.

شاهین نازک در امتداد خط دفاعی.

آنها انتخاب نیست دوباره ثبت نام ویک بیسلی و دفاعی پایان Adrian Clayborn و دفاعی پردازد Tyeler دیویسون و جک کرافورد همه را به تبدیل شدن به نامحدود رایگان عوامل در شروع لیگ جدید در مارس 18.

McNeil امضا شد به شاهین’ تمرین تیم ملی در Oct. 3, 2019 و امضا رزرو/آینده قرارداد در دسامبر. 30, 2019.

9. نمودار عمق. بر اساس که رهبری به رایگان آژانس و چه کسی نمی رود پشت در اینجا ما پیش بینی شده پس سراغ ترکیب شاهین’ نمودار عمق:

جرم

WR 11 خولیو جونز, 13 مسیحی بلیک, 19 Devin خاکستری
LT 70 جیک ماتیوز 75 جان Wetzel
ال جی 73 مت Gono, 77 James Carpenter, 64 شان هارلو
C 51 الکس مک
RG 63 کریس Lindstrom 68 Jamon قهوه ای
RT 76 Kaleb McGary, 74 Ty Sambrailo,
TE 80 لوقا استاکر, 87 Jaeden گراهام 85 کارسون Meier
WR 18 Calvin ریدلی, 83 راسل Gage, 17 Olamide Zaccheaus, 15 براندون پاول
QB 2 Matt Ryan, 8 مت Schaub, 6 Kurt Benkert, 16 دنی Etling
RB 25 Ito Smith, 32 Qadree Ollison, 23 برایان هیل, 42 کریگ رینولدز
FB 40 Keith Smith (تیم می خواهد به re-ثبت نام)

دفاع

د 56 استیون معنی 55 Austin لارکین
DT 97 Grady Jarrett,
DT 94 Deadrin Senat
د 93 آلن بیلی 50 جان Cominsky
د 99 Takk McKinley 91 یعقوب Tuioti مارینر
LB 54 Foyesade Oluokun
LB 45 Deion جونز, 52 احمد توماس
CB 26 اشعیا الیور 43 Jamar تیلور 39 C. J. Reavis
CB 20 کندال شفیلد 28 اردن میلر
اس اس 22 کیانو نیل 32 Johnathan Cyprien, 41 Sharrod Neasman, 29 J. J. فروردین
FS 27 Damontae Kazee, 37 ریکاردو آلن 35 جمال کارتر

متخصصان

K 7 Younghoe کو
KO 7 Younghoe کو
P 9 Ryan Allen, 9 سام اروین-Hill
LS 47 جاش هریس
ثانیه 9 Ryan Allen
KOR باز
روابط عمومی باز

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در

Atlanta Journal-Constitution

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

D. Orlando Ledbetter

D. اورلاندو Ledbetter

D. اورلاندو Ledbetter است آتلانتا فالکونز ضرب و شتم نویسنده برای مجله آتلانتا قانون اساسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de