دکالب شهرستانها می خواهید یک برش از شهرستان فدرال coronavirus کمک

این دکالب شهری انجمن صادر پیشنهاد این هفته را که حدود 25 درصد از بودجه را بالا و ترک آن را در دست میگیرند ، بقیه را می توان در میان استان و شهرستانها بر اساس سرانه.

در ستیز صبح روز جمعه جلسه ای با county کمیسیون چند شهرداران گفت: آنها در حال نزدیک شدن به زمین و بهتر قادر به پرداختن به نیازهای خاص جوامع خود. آنها گفتند: مستقیم تزریق بودجه فدرال کمک خواهد کرد که آنها را به کمک به کسب و کارهای محلی به سرعت بیشتر و اجازه می دهد آنها را برای ارائه به چیزهایی مانند خطر پرداخت به اولین پاسخ دهندگان که بودجه خود را تا کنون ساخته شده غیر ممکن است.

پوشش بیشتر: مترو آتلانتا رهبران چپ را COVID-19 تصمیم گیری با داده لرزان

“آهسته تر واکنش نشان می دهند ما کمتر کسب و کار در حال رفتن به سمت چپ برای ما به حمایت از” دانوودی شهردار لین Deutsch گفت. “زیرا هنگامی که آنها خود را نزدیک درب جاوا باشد واقعا سخت است برای آنها را به بازگشت.”

“واقعا ما فقط به دنبال عادلانه تخصیص بودجه” دراویل شهردار یوسف Geierman گفت.

تحت برنامه مراقبت قانون تصویب شده در مارس, استان ها و شهرستانها با جمعیت بیش از 500,000 نفر پول داده می شود تا به آدرس COVID-19 بحران و مرتبط با هزینه. شهر آتلانتا و مترو منطقه چهار بزرگترین شهرستان — کاب دکالب Fulton و Gwinnett — تمام دریافت کمک.

کوچکتر شهرها و استان ها را دریافت نمی کنند کمک های مالی مستقیم.

در دکالب مدیر عامل شرکت مایکل Thurmond در حال حاضر منتشر شده اولیه هزینه های طرح که شامل کمک های مالی برای موبایل تست واحد; hazard pay برای خط مقدم county کارگران; یک وام کسب و کار کوچک برنامه; و چندین طرح های دیگر.

آن را شامل نمی شود مستقیم اعتبارات برای شهرستانها.

برخی از شهرستان کمیسیون به نظر می رسید باز به ایده شهرداری اجازه می دهد به استفاده از پول به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب حداقل به عنوان یک مفهوم کلی.

جف Rader گفت که او می خواهم برای دیدن جزئیات بیشتر تشریح شهرستان انتظار می رود هزینه. حتی پس از آن او گفت که او می خواهم برای دیدن یک سیستم که در آن شهرستان حفظ نهایی “اقتدار و پاسخگویی” برای چه این پول صرف شده است.

Thurmond قبلا ابراز نگرانی های مشابه و گفت او نمی خواهید برای دیدن یک بازرس کل ضربه زدن بر روی درب در هر زمان در آینده است.

کمیسر Mereda دیویس جانسون در ضمن صریحتر مخالف هر نوع سرانه distirbution. او گفت: این شهرستان فراهم می کند خدمات به تمام ساکنان شهر یا نه و با اشاره به این که بسیاری از مناطق سخت ترین ضربه COVID-19 در unincorporated بخش هایی از شهرستان. بودجه باید به دنبال ویروس, او گفت:.

دیویس جانسون نیز خودداری کردند در این ایده از تخصیص پول در یک مد مشابه به محلی مالیات بر فروش مجموعه.

“این نمی تواند نسبت به SPLOST,” او گفت:. “ما در حال صحبت کردن در مورد صرفه جویی در زندگی می کند در طول این بیماری همه گیر. نه در مورد سرمایه بهبود است.”

دیویس Johnson, همکار کمیسر لری جانسون و Thurmond گفت: همه آنها بودند گرفتار کردن گارد توسط شهرداران حضور در چهار شنبه مجازی جلسه بود که مخصوص-به نام جمع کمیسیون امور مالی حسابرسی و کمیته بودجه.

Thurmond در حال حاضر butted سر با برخی کمیسیون بیش مراقبت عمل می کنند و دیگر coronavirus صرف. او به احتمال زیاد اضافه سوخت به دوزخ جمعه نشان می دهد وضعیت فعلی اورژانس در شهرستان اجازه می دهد تا او را به صرف به عنوان او می بیند مناسب است.

در زمان عادی, مدیر عامل شرکت و دولت او به طور کلی به هزینه و بودجه توصیه هایی که باید به تصویب کمیسیون شهرستان ها است.

“آن است که موقعیت خود را که شما می توانید با صرف هر مقدار از پول … بدون تصویب هیئت مدیره?” کمیسر نانسی دلقک خواسته در طول روز جمعه نشست.

Thurmond بود که دعوت از یک توزیع مواد غذایی رویداد در کلارک استون گفت: او می خواهم که شهرستان وکیل به آن نگاه کنید.

“در حال حاضر نقش خود را به غذا از 1200 نفر” Thurmond گفت. “و من عذر خواهی من نمی صبر کنید برای دریافت خود را تایید و یا هر کس دیگری. و من فکر نمی کنم مردم در این خط خواهد شد مراقبت از چگونه پول برای رویداد) بود اختصاص.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im