دکالب پیمانکار ذکر کارگر پس از سقوط به مرگ در من-285/Ga. 400 تبادل

ایمنی محل کار مقامات ذکر شده یک دکالب شهرستان ساخت و ساز شرکت پس از یک کارگر در سقوط به مرگ او در ماه فوریه در I-285/Ga. 400 تبادل.

در انتشار اخبار ایالات متحده وزارت کار را اداره ايمنی و بهداشت شغلی گفت: آن ذکر شده Martin-Pinero ساخت و ساز و مدیریت پروژه برای “افشای کارکنان به سقوط خطرات.”

پیمانکار ساخت و ساز واقع در شمالی کاهن هیلز چهره بیش از $170,000 در مجازات مقامات گفت.

Leoniso Sandoval, 49, از نورکراس شد مشغول به کار در عمده پروژه جاده شب از Feb. 13 زمانی که او سقوط کرد و دچار صدمات کشنده, AJC.com قبلا گزارش شده است.

مربوط به: قرارداد, کارگر کشته شدند پس از سقوط در سایت من-285/Ga. 400 تبادل پروژه

در یک Facebook پست سندی سپرینگس آتش نشانی گفت: اولین پاسخ دهندگان قادر به رسیدن به Sandoval قبل از گرفتن او را به بیمارستان است. او بعد از جراحات وارده درگذشت, مقامات تایید کرده است.

در آن بیانیه OSHA گفته مقامات کارگر افتاد در حالی که تلاش برای نصب دائمی فلز کف سازی اطلاعات عمومی در این بازی است. 400/I-285 پل روگذر شیب دار. آژانس فدرال اشاره به پیمانکار برای عدم اطمینان کارکنان با استفاده از یک افقی تاسیسات سیستم و حفاظت از سقوط.

مارتین-Pinero CPM بود همچنین با اشاره به اتهام عدم امن فلز کف سازی اطلاعات عمومی قبل از اجازه دادن به کارگران برای راه رفتن بر روی آن و عدم ارائه حفاظت از سقوط آموزشی و یا انجام کار به طور منظم سایت عزل دستورالعمل حذف.

یکی دیگر از قرارداد کارگر کشته شد در حالی که کار در تبادل اکتبر گذشته.

بیشتر: قرارداد کارگر در من-285/Ga. 400 تبادل پروژه کشته شدند

“اجازه دادن به کارکنان برای کار در ارتفاع بدون استفاده از مناسب پاییز روش های حفاظت و افزایش خطر جدی و یا صدمات کشنده” گفت: جفری Stawowy مدیر OSHA در آتلانتا-غرب در منطقه ، “کارفرمایان باید یک تعهد برای اطمینان از شرایط کاری آنها بپرسید کارکنان تحت عمل به رایگان از خطرات شناخته شده.”

با توجه به OSHA پیمانکار 15 روز مطابق درخواست رسمی کنفرانس با OSHA منطقه مدیر یا مسابقه یافته قبل از ایمنی و بهداشت شغلی بررسی کمیسیون.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de