دکالب انتشار پلیس یونان از ایستگاه گاز, قتل مشکوک

دکالب پلیس شهرستان هستند و درخواست های عمومی برای کمک به شناسایی یک مرد می خواستم در ارتباط با تیراندازی مرگبار در خارج از یک ایستگاه گاز در ماه گذشته.

تیراندازی که دستگیر شد در فروشگاه دوربین مدار بسته رخ داده است Feb. 19 در خارج از Citgo ایستگاه های گاز در نزدیکی تقاطع شمال Hairston جاده و خیابان مرکزی AJC.com قبلا گزارش شده است.

مرتبط با: 2 مرد کشته در دکالب فروشگاه تیراندازی در 4 ساعت

با توجه به حادثه ای گزارش منتشر شده در پنج شنبه, 34 ساله Tiwuan جانسون به ضرب گلوله کشته شد سه بار در قفسه سینه به عنوان او نشسته در ماشین خود را در خارج از فروشگاه در حدود 6:30 p. m.

پلیس گفت که یک مرد با پوشیدن گرمکن پوش فراهم دیده می شود می تواند از یک ماشین پارک شده در کنار جانسون قبل از وارد شدن به صندلی مسافر از هیوندای سوناتا. او به عنوان یک مرد با پوشیدن یک پیراهن خاکستری و شلوار جین و کفش سیاه و سفید با جوراب سفید راه می رفت به ایستگاه های گاز.

هنگامی که آن مرد خارج شد او زد تا به جانسون و شروع به پریدن کرد بر روی او کشته شده است. مختصری مبارزه در گرفت قبل از این گمان می پرید عقب و جانسون افتاد از ماشین خود را بر روی پیاده رو, با توجه به حادثه گزارش.

او مرده بود هنگامی که پلیس رسید.

دو نفر از متهمان سوار کردن در حالی که یک سوم فرار با پای مقامات گفت.

تا کنون پلیس لازم نیست که هر گونه آگهی در این مورد. هر کسی که می شناسد در نظارت تصویری و یا هر گونه اطلاعات در مورد جانسون مرگ خواسته است برای تماس با دکالب کارآگاهان در 770-724-7850.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im