تعویق تحریم, مرز, چک, کمک های اولیه پزشکی trickles به کره شمالی

سئول — اولین محموله های بین المللی کمک های پزشکی هستند و با توجه به رسیدن در کره شمالی مرزهای این هفته برای تقویت سیستم دفاعی خود را در برابر coronavirus اما سخت کنترل مرز می تواند به معنای جریان از منابع باقی مانده بریزد.

برخی از سازمان کمک کرده بود به اورژانس تحریم معافیت از سازمان ملل برای روشن شدن راه را برای حمل و نقل و در حال حاضر مرور کره شمالی را کنترل مرز تحمیلی در تلاش برای خاموش کردن ویروس.

کره شمالی گزارش شده بدون تایید موارد جدید کروناویروس که برای اولین بار شناسایی شده در چین در اواخر سال گذشته هر چند top U. S نظامی رسمی در هفته گذشته گفت: او “نسبتا خاص” وجود عفونت در کره شمالی.

کره شمالی به ویژه آسیب پذیر به شیوع به عنوان آن سلامت سیستم فاقد منابع در بخش کمک های سازمان ها می گویند به دلیل تحریم های بین المللی اعمال شده بر آن سلاح های هسته ای و موشک های بالستیک و برنامه های.

گروه های کمک ساخته شده اند فوری درخواست از سازمان ملل متحد برای اعطای معافیت از تحریم و آن را تایید کرده است در شش ماه چشم پوشی برای سازمان بهداشت جهانی, فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر (IFRC) و پزشکان بدون مرز برای ارسال دماسنج قابل حمل, پنکه, resuscitators دستکش, چهره, سپر, فولاد, ماسک, لباس و عینک.

سازمان ملل و صندوق کودکان یونیسف گفته است که آن را نیاز به یک چشم پوشی به واردات تجهیزات حفاظت فردی مانند دستکش و لباس محافظ و وسایل حفاظت تنفسی می رود خود را برای اولین بار حمل و نقل برای تحویل به شمال کره زمین از چین این هفته است.

اما کره شمالی را سخت مرز اقدامات قرنطینه نگه داشته اولیه برخی از محموله های انتظار, انسانی, منابع می گویند.

بیشتر منابع از موارد از ماسک برای تست ماشین آلات فرستاده شده توسط سازمان های بین المللی برگزار می شد تا در چین با وجود کره شمالی درخواست آنها دو منبع با آگاهی از این موضوع گفت. آنها کاهش یافته است به طور مشخص به دلیل حساسیت موضوع است.

“کره شمالی نیاز به کمک دارند و باید آن را خواسته اما همه چیز در حال حاضر در انتظار” یک منبع از یک بشردوستانه خبر داد.

شمال را دولتی KCNA گزارش خبرگزاری در تاریخ 13 مارس که به عنوان بخشی از “فوق العاده قوی اقدامات پیشگیری” همه کالاهای وارداتی بودند که قرنطینه به مدت 10 روز. رسانه های دولتی نشان داده است کارگران در دنده محافظ ضد عفونی قطار و کامیون ها.

مایا Zahran رسانه هماهنگ کننده در پزشکان بدون مرز به رویترز گفت منابع خود را وارد کرده بود در پکن و مرز شهرستان دندنگ و کره شمالی مقامات توافق کردند به منظور تسهیل در حمل و نقل با وجود مرز تعطیلی.

او گفت که او نمی تواند تایید کند که این منابع را در رسیدن به کره شمالی.

این IFRC گفت: این کار سخت به ارسال “فوری کالاهای مورد نیاز” اما تا به حال به در نظر گرفتن “محدودیت در ورودی کالا” به کره شمالی. فدراسیون نگفت که از آن انتظار می رود خود را حمل و نقل می رسند.

این که پاسخ به تماس از رویترز،.

بداهه نظام سلامت

کارشناسان می گویند برنامه ریزی منابع به کمک شامل coronavirus در کره شمالی هستند به مراتب کمتر از آنچه که به آن نیاز دارد.

دانشکده پزشکی هاروارد را Kee پارک که مشغول به کار در پروژه های مراقبت های بهداشتی در کره شمالی گفت: کمبود تجهیزات تست ممکن است به معنی عفونت در حال رفتن کشف نشده است.

“برای تایید آن شما را مجبور به در واقع تأییدی تست تشخیصی” او گفت:.

کره شمالی گفته است که نظارت هزاران نفر از مردم با علائم ممکن است. روسیه در گفت و گو با اهدا 1,500 coronavirus کیت های آزمایش در کره شمالی درخواست.

“ما باید همه چیز را در قدرت ما برای ارائه کمک و بدون تاخیر” پارک گفت. “به خاطر این است که وضعیت های اضطراری است.”

کره شمالی تعداد زیادی از پزشکان سرانه و دولت استبدادی است که قادر به کنترل و یا مسدود کردن جنبش مردم است.

اما آن نظام سلامت است مزمن تحت ذوات, جداشدگان و خارجی و کارشناسان پزشکی گفت.

پوشاک کارخانه شد و ساخت ماسک به جای آن از لباس های رسانه های دولتی گزارش شده است.

در روز سه شنبه رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد شکست زمین برای بیمارستان جدید در پایتخت خبر دادند. او اظهار تاسف فقیر بخش بهداشت و درمان و دستور داد که این تاسیسات به پایان رسید اکتبر.

بسیاری از کره شمالی جداشدگان می گویند افراد بیمار باید به تکیه بر قاچاق دارو و یا مواد مخدر برای درمان.

جان لینتن رئیس بین المللی مراقبت های بهداشتی مرکز در قطع بیمارستان در سئول گفت: برخی از پزشکان scoured کوه گیاهان دارویی.

کره شمالی ساخته شده است “غیر مستقیم” به درخواست کره جنوبی از گروه های کمک برای منابع از جمله ماسک گفت: لینتون که مشغول به کار در ساختمان اتاق عمل و سل پروژه ها در کره شمالی. او نمی دانست اگر هر فرستاده شده بود.

تحریم ممنوعیت واردات رایانه و یا اشیاء فلزی به کره شمالی که محدود آن توانایی تعمیر تجهیزات پزشکی لینتون گفت.

“IV مایع است که در واقع ساخته شده در بیمارستان” او گفت:. “بطری های آبجو و یا هر بطری استفاده می شود به عنوان ظروف مایعات IV ساخته شده در صفحه اصلی.” (گزارش شده توسط Ju-min Park و Sangmi Cha; گزارش های اضافی توسط میشل نیکولز در نیویورک; نوشتن جاش اسمیت ویرایش توسط رابرت Birsel)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>