خطوط هوایی دلتا مدیر عامل بسته پرداخت می شود آمار به عنوان قیمت سهم غواصی

خطوط هوایی دلتا مدیر عامل اد Bastian به دست آورده و حقوق و دستمزد $945,833 سال گذشته همراه با سهام و گزینه های به ارزش میلیون ها نفر بیشتر — اما ارزش خود را جبران بسته کاهش یافته است و بشدت با هواپیمایی قیمت سهام.

و Bastian در حال حاضر صرف نظر کردن از شش ماه از حقوق و دستمزد پس از بیماری همه گیر کوروناویروس ارسال مسافرت هوایی انداخت.

در سالانه تشکیل پرونده با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار در چهارشنبه دلتا فاش کرد که باستین یک پایه افزایش حقوق و دستمزد از $900,000 دلار 950,000 موثر Feb. 1, 2019 و او سهام گزینه ها و انگیزه های ارزشمند قبلا در $16 میلیون.

این بدان معناست که بخش عمده ای از جبران Bastian و دیگر مدیران ارشد دریافت عمدتا وابسته به این شرکت قیمت سهام و عملکرد.

Bastian کل جبران افزایش به $17.3 میلیون دلار در سال 2019 از 15 میلیون دلار در سال 2018 است. اما آن می تواند مدت زمان طولانی — اگر همیشه او را به جمع آوری این نوع از پول به دلیل 2019 غرامت محاسبه شده است بر اساس بسته شدن سهام در قیمت از $50.52 در فوریه. 6, 2019 زمانی که جوایز اعطا شد.

آتلانتا-بر اساس هواپیمایی مسافری ترافیک کاهش یافته است و به حدود 5 درصد از سطح نرمال با توجه به COVID-19. دلتا را در قیمت سهام بسته در $27.32 روز چهارشنبه از 59 دلار در آغاز سال است.

گزینه های سهام فقط ارزش داشته باشد در صورتی که قیمت سهام را افزایش می دهد به این معنی که همه گزینه های سهام پرداخت می شود به دلتا مدیران که هنوز برجسته در حال حاضر صفر ارزش ذاتی با توجه به شرکت پروکسی پر کردن. گزینه های سهام صادر شده به Bastian و دیگر مدیران دلتا در سال 2019 نمی منقضی تا 2029 بنابراین ارزش خود را می تواند به صعود دوباره اگر دلتا را در قیمت سهم پرتاب ریباند.

هنوز هم که از هم اکنون “جبران [مدیران] دریافت کرده اند در طول چند سال گذشته است که ارزش به طور قابل توجهی کمتر از زمانی که آن اهدا شد کاهش بیش از نیمی از آن اعطای تاریخ ارزش” نوشت: دلتا عضو هیئت مدیره دانیل کپور در یک توجه داشته باشید به سهامداران است.

کپور افزود که هیئت مدیره را جبران کمیته نیاز به ارزیابی مجدد آن برنامه های تشویقی برای مدیران به عنوان همه گیر تحت تاثیر دراز مدت استراتژی کسب و کار.

به عنوان مسافر فقره شروع به نازل شدن باستیان همچنین اعلام کرد در اواسط ماه مارس که او را به چشم پوشی از حقوق و دستمزد خود را برای شش ماه از آوریل تا سپتامبر به عنوان اعضای هیئت مدیره.

شرکت افسران مصرف 50% پرداخت برش و مدیران و مدیریت مدیران در نظر گرفتن 25% کاهش پرداخت.

دلتا همچنین کاهش پرداخت از زمین کارگران و کارکنان آن در آتلانتا مقر 25% از طریق برش ساعت.

دلتا جمهور گلن Hauenstein و افسر ارشد عامل گیل غرب هر حال حقوق $700,000 و نزدیک به 10 میلیون دلار در مجموع خسارت در سال 2019 بر گذشته قیمت سهام محاسبه است.

2019 مجموع غرامت آمار گوش دادن به یک بی پروا زمان در سال گذشته زمانی که این شرکت ساخته شده $4.8 میلیارد سود سالیانه اجازه داده است که آن را به پرداخت 1.6 میلیارد دلار در سود به کارکنان.

این ماه به عنوان شرکت گزارش $534 میلیون در سه ماهه اول از دست دادن Bastian هشدار داد کارکنان که دلتا انتظار ندارد به پرداخت سود به کارکنان برای سال 2020 نتایج.

در یادداشتی به سهامداران در شرکت پروکسی پر Bastian نوشت که “ما می تواند هرگز پیش بینی شده فقط در چگونه به سرعت COVID-19 همه گیر خواهد upend برنامه های ما و تنظیم مجدد انتظارات برای سال به عنوان تقاضا برای کوتاه مدت مسافرت هوایی کاهش یافته و تقریبا به صفر در عرض چند هفته.”

این شرکت هواپیمایی که پارکینگ بیش از نیمی از ناوگان خود و پنج شنبه اعلام کرد آن است که بازنشستگی خود را MD-88 و MD-90 هواپیما در ماه ژوئن.

با افزایش سرمایه از جمله در نظر گرفتن بدهی بیشتر و گرفتن کمک از دولت فدرال مراقبت, قانون دلتا انتظار به بیش از 12 میلیارد دلار به صورت نقدی تا پایان خرداد, اجازه می دهد آن را به ماندن در بالای 5 میلیارد دلار نقدینگی در طول سال با توجه به Bastian.

“در حالی که پول قرض گرفته شده را جزر و مد ما بیش از در کوتاه مدت, ما تا به حال برای قرار دادن بسیاری از ما باارزش حق رای دادن دارایی – ما در نیویورک واشنگتن و لندن شکافها در میان دیگران – به عنوان وثیقه برای تضمین وام. و سطح بالایی از بدهی خواهد شد یک بار در آینده ما رشد” باستین نوشت: در یک یادداشت به کارکنان پنج شنبه.

این شرکت فقط افزایش 5 میلیارد دلار در بدهی های اضافی تامین مالی این هفته و ارائه یک نرم افزار برای $4.6 میلیارد دلار در شرکت هواپیمایی وام از مراقبت عمل می کنند. این شرکت تا ماه سپتامبر به قبول کمک های مالی خواهد شد تنها پس اگر به آن نیاز دارد برای اضافه کردن به آن موقعیت نقدی با توجه به Bastian.

“همه ما امیدواریم که این دوره به زودی پایان خواهد رسید اما ما باید واقع بینانه باشد که زمان و شکل درآمد بازیابی نامشخص,” او نوشت: به سهامداران است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im