Delta Air می رسد معامله برای $5.4 میلیارد دلار در فدرال امداد بودجه

آن را در میان چندین معاملات وزیر خزانه داری استیون Mnuchin اعلام یکشنبه به عنوان بخشی از $25 میلیارد دلار در نجات مالی برای مسافری خطوط هوایی میان ياوه ترافیک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بودجه شرایط محدود کردن شرکت های هواپیمایی از برش کارگران پرداخت نرخ و یا منافع و یا غیر ارادی انجام furloughs از طریق سپتامبر. 30. آنها همچنین نیاز به شرکت های هواپیمایی برای حفظ حداقل سطح پرواز برای سفر ضروری است.

فدرال کمک و دلتا هزینه کاهش “جلوگیری خواهد شد furloughs و پرداخت کاهش نرخ طریق پایان ماه سپتامبر با وجود 95 درصد کاهش دیده ایم در ترافیک مسافری” مدیر عامل شرکت دلتا اد Bastian گفت: در یک یادداشت به کارکنان سهشنبه شب.

دلار 5.4 میلیارد دلار برای دلتا غالب هواپیمایی در Hartsfield-Jackson International Airport شامل 1.6 میلیارد دلار نا امن و کم بهره از 10 سال وام. همچنین خواستار دلتا برای ارائه به دولت فدرال با حکم به دست آوردن حدود 1% از دلتا سهام در $24.39 هر سهم بیش از پنج سال است.

سهام حکم باز کردن درب به دولت داشتن سهام در شرکت های هواپیمایی. Mnuchin گفت: شرکت هواپیمایی سرمایه گذاری را از حمایت کارگران و “کمک به حفظ اهمیت استراتژیک صنعت هواپیمایی در حالی که اجازه می دهد مناسب غرامت به مالیات دهندگان.”

دلتا سهام بسته شده روز سه شنبه در $24.54 تا 5.6% از دوشنبه. سهام بودند تا آنجا که 10 ٪ در بعد از ساعات معاملات جمعه شب به عنوان اخبار از بودجه محرک معاملات گسترش یافته است.

Mnuchin با صدور بیانیه ای گفت: آلاسکا Allegiant دلتا Frontier, هاوایی, JetBlue متحد SkyWest و غرب گفت: وزارت خزانه داری آنها برنامه ریزی برای شرکت در $25 میلیارد حقوق و دستمزد پشتیبانی از برنامه های گسترده تر Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون تصویب شده توسط کنگره در ماه گذشته و امضا شده توسط رئیس جمهور.

“ما مشتاقانه منتظر به کار با شرکت های هواپیمایی برای نهایی کردن موافقت نامه های لازم و پرداخت وجوه را به سرعت به عنوان امکان پذیر است” گفت: Mnuchin که اضافه شده است که گفتگو در ادامه با دیگر شرکت های هواپیمایی.

اگر چه محرک مالی که با هدف حفظ شغل, صنعت, ناظران انتظار می رود شرکت های هواپیمایی را مجبور به کاهش شغل پس از کمک های مالی و محدودیت های پایان.

دلتا در حال حاضر کاهش 80% از آن پرواز و پارکینگ حداقل نیمی از ناوگان خود را به دلیل کاهش شیب در سفر. در مورد 35,000 دلتا کارکنان داوطلب شده اند به گرفتن مرخصی بدون حقوق, و این شرکت را کاهش داده است بسیاری از کارکنان پرداخت 25 درصد و قطع صدها پیمانکار شغل. باستین گفت: دلتا نیز مطرح شده 3 میلیارد دلار به صورت نقدی اما هنوز هم نیاز بیشتر کارمندان را به مرخصی بدون حقوق.

Helane بکر سهام وال استریت تحلیلگر با سوانسی گفت: سرمایه گذاران در یادداشت روز شنبه که شرکت های هواپیمایی به شمار می رود 30 درصد کوچکتر در پایان این سال در مقایسه با آغاز سال 2020 است. او پیش بینی کرد آن را به 3 تا 5 سال برای تقاضای داخلی و 4 تا 6 سال به صورت بین المللی تقاضا برای بازیابی 2019 سطوح.

خط هوایی خلبانان انجمن یک اتحادیه است که نشان دهنده خلبانان در دلتا و سایر شرکت های هواپیمایی گفت: وزارت خزانه داری است “تضعیف قصد مراقبت در عمل با درمان بخشی از کمک های مالی طراحی شده برای محافظت از مشاغل نه به عنوان کمک های مالی اما به عنوان وام که آن را سخت تر برای جلوگیری از اخراج و سرعت بازیابی.”

این اتحادیه گفته است که هنوز خوش بینانه است که بیشتر شرکت های هواپیمایی را در بودجه “و این که کنگره به دنبال سرنگونی محدودیت های قرار داده شده بر روی این کارگر کمک برنامه.”

مراقبت عمل را 29 میلیارد در بودجه برای شرکت های هواپیمایی شامل 25 میلیارد دلار برای حمل مسافر و 4 میلیارد دلار برای محموله های هواپیمایی. چشمه های شنی بر اساس بسته تحویل لوله یو پی اس عمل هوایی حامل محموله. یکی دیگر از 3 میلیارد دلار به خود اختصاص داده است برای حمل و نقل هوایی پیمانکاران.

با توجه به Mnuchin دولت قصد دارد به موضوع راهنمایی برای بودجه محرک برای حامل محموله و پیمانکاران “خیلی زود است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im