دلتا رئیس امور مالی پل جاکوبسن به ترک شرکت

خطوط هوایی دلتا رئیس امور مالی پل جاکوبسن پله پایین.

آتلانتا شرکت مبتنی جمعه اعلام کرد که جاکوبسن بازنشسته است. جاکوبسن است که 48 سال, با توجه به شرکت در گزارش سالانه این ماه او را جوانترین شرکت را اجرایی کردند. دلتا انجام نمی دهد به همین دلیل بلافاصله برای خروج خود را.

جاکوبسن شده است CFO از سال 2012 و خواهد ماند در دلتا در حالی که یک جانشین انتخاب شده است و انتقال به نقش. این روند را از چند ماه و جاکوبسن است که انتظار می رود به ترک این شرکت بعد از این سال.

او با حضور در دانشگاه و پیوست Delta پس از به دست آوردن یک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه واندربیلت در سال 1997 و کار خود را راه اندازی در خزانه تیم با توجه به یادداشتی از مدیر عامل شرکت دلتا اد Bastian.

“در حالی که او خواهد بود به شدت از دست رفته من احترام پولس تصمیم پس از بیش از دو دهه خدمت به دلتا به حرکت به بعدی از سوره حرفه ای” باستین نوشت.

Bastian نوشت: در این یادداشت به کارکنان که جاکوبسن “نقش حیاتی در دلتا را در روند ورشکستگی و استراتژی که منجر دلتا به دست آوردن مجدد سرمایه گذاری ما-درجه ترازنامه در حالی که همچنین سرمایه گذاری میلیاردها دلار در مردم ما محصول و خدمات.”

“پل دارای یک هدیه به صورت های مالی پیام هایی که روشن و عملی و به راحتی درک” باستین نوشت.

جاکوبسن کمک به ایجاد خطوط هوایی دلتا حمل و نقل هوایی آموزش و پرورش ساختمان در آبرن و پس از یک همکار به حال یک حمله قلبی در محل کار او بود و defibrillators به داروها اضافه شده در دلتا.

وجود دارد ممکن است یک مسیر روشن برای جاکوبسن به موقعیت های بالا در این شرکت در هر زمان به زودی.

Bastian, 62, به تازگی گفت که او “در یک فصل که در آن من در اوج. من هرگز به انجام کار دیگری در زندگی من است. این از آن است. و من با داشتن یک انفجار با آن است.” او رئیس جمهور قبل از اینکه نام مدیر عامل این شرکت در سال 2016.

دلتا را در زمان رئیس جمهور گلن Hauenstein ترویج شد به نقش در سال 2016 از موقعیت رئیس درآمد افسر و یک حمل و نقل هوایی کهنه که کرده دلتا از سال 2005. رئیس جمهور دیده می شود به عنوان دومین-ترین-موقعیت مهم در این شرکت و Hauenstein دیده می شود به عنوان یک جانشین بالقوه برای Bastian.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im