دلتا به دنبال کمک مالی به کارگران پرداخت — و نیز بیکاری

آتلانتا-بر اساس هواپیمایی نیز تقاضا برای مزایای بیکاری در گرجستان برای کسانی در نظر گرفتن مرخصی.

در بسته محرک اقتصادی فدرال تصویب شده توسط کنگره از 25 میلیارد دلار است که اختصاص داده شده برای رفتن به شرکت های هواپیمایی بوده که ضربه سخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان سفر به طور قابل توجهی کند شده است. شرکت های هواپیمایی قرار است به استفاده از پول برای ادامه به کارکنان خود را پرداخت.

واجد شرایط بودن برای coronavirus نجات شناخته شده به عنوان مراقبت در عمل نیاز به شرکت های هواپیمایی را به “خودداری از انجام غیر ارادی furloughs یا کاهش نرخ دستمزد و مزایای تا 30 سپتامبر سال 2020” برای کارکنان دیگر از مسئولان شرکت.

اما آن را نمی کند محدود کردن شرکت های هواپیمایی از به دنبال داوطلبانه برگ غیبت از کارکنان.

دلتا شده است اصرار کارکنان خود را به ثبت نام به صورت داوطلبانه برگ از یک ماه یا بیشتر برای کمک به این شرکت صرفه جویی در پول نقد به عنوان آن را می سوزاند از طریق 60 میلیون دلار در روز است.

دلتا بیش از 36,000 کارکنان مستقر در گرجستان است.

مدیر عامل شرکت اد Bastian گفت: کارکنان در یادداشت روز شنبه که حدود 35,000 دلتا را 90,000 کارکنان داوطلب شده بودند را به مرخصی بدون حقوق. اما او گفت که این شرکت هنوز هم نیاز بیشتر به داوطلب.

Bastian کارکنان گفته او امیدوار است تا محرک بودجه را تایید کرد به زودی.

وقتی پرسید که آیا دلتا افشای به مقامات فدرال چگونه بسیاری از کارکنان داوطلبانه مرخصی بدون حقوق و واجد شرایط برای بیکاری این شرکت پاسخ داد که “این مقدار پول اختصاص داده شده به هر یک از حامل تحت مراقبت در عمل است نه بر اساس امروز شماره اما در حقوق و دستمزد و مزایای اطلاعات ارائه شده بین 1 آوریل 2019 و 30 سپتامبر 2019.”

از آوریل تا سپتامبر سال گذشته دلتا تا به حال نزدیک به 90,000 کارمند و پرداخت حدود 7 میلیارد دلار در حقوق و مزایای, با توجه به U. s. اداره آمار حمل و نقل.

Bastian همچنین گفت که کارکنان فدرال کمک های مالی “تقریبا به اندازه کافی” و این که این شرکت هنوز هم نیاز به برداشتن قدم برای کاهش هزینه ها. اگر آن را نمی کند “که پول خواهد بود رفته ژوئن,” او گفت:.

آن هنوز دیده می شود چقدر دلتا واقع خواهد شد دریافت خواهید کرد. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را نگه دارید و بحث و گفتگو با شرکت های هواپیمایی در این آخر هفته.

“ما در حال رفتن به در یک موقعیت برای انجام بسیاری برای کمک به آنها به طوری که آنها نگه داشتن کارکنان خود را و صرفه جویی در آنها کسب و کار خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

به عنوان دولت برای مزایای بیکاری برای کسانی که مصرف برگ گرجستان وزارت کار وب سایت می گوید: کارفرمایان باید ارائه نشده است و ادعا می کند برای کارکنان که به طور داوطلبانه از کار. اما دلتا گفت که نمی شود در این مورد.

در یک بیانیه کتبی شرکت هواپیمایی گفت: “از طریق بحث به طور مستقیم با فرماندار و دفتر دلتا امن تصویب این برگ از غیبت به واجد شرایط برای مزایای بیکاری در ایالت جورجیا آنها به عنوان یک نتیجه مستقیم” کاهش تقاضا “منجر به فقدان موقت کار برای کارکنان ما است.”

دلتا گفته است که ارسال اطلاعات به دولت و وزارت کار به صورت هفتگی به فایل تعداد مدعیان بیکاری به نمایندگی از کارکنان.

آن گفت: از آن نیز امن مشابه اطمینان از کشورهای دیگر که در آن به هاب و یا عملیات های بزرگ از جمله یوتا, ماساچوست, میشیگان, مینه سوتا, کالیفرنیا و واشنگتن است.

مراقبت قانون فراهم می کند برای اضافی $600 در این هفته در فدرال مزایای بیکاری در بالا به طور منظم منافع دولت و گسترش آن منافع 13 هفته.

وزارت کار ایالات متحده صادر کرده است هدایت متحده در این ماه بیمه بیکاری گفت: وجود انعطاف پذیری بیشتری برای ترک خود به قرنطینه و یا برای مراقبت از یک عضو خانواده آسیب دیده توسط ویروس, برای مثال, اما “ترک محل کار بدون دلیل خوب برای به دست آوردن مزایای اضافی خواهد بود تقلب.”

دلتا نیست فقط یکی تشویق کارکنان را که داوطلبانه برگ نبود و برای درخواست مزایای بیکاری.

خطوط هوایی آمریکا گفتن است کارکنان خود را که در زمان داوطلبانه برگ است که “واجد شرایط برای مزایای بیکاری از ایالتی به ایالت متفاوت.”

“ما نه مسابقه ادعاهای بیکاری در زمینه این برنامه و ارائه یک نامه که توضیح می دهد که پس زمینه به صورت ویژه مرخصی برنامه است که شما ممکن است ارائه به آژانس دولتی اگر شما اعمال می شود” خطوط هوایی آمریکا می گوید در نامه ای به کارکنان آن است.

آمریکا می گوید که داوطلبانه برگ می تواند کمک به شرکت هواپیمایی در “برنامه به طور بالقوه اجتناب از بیشتر چشمگیر هزینه-صرفه جویی اقدامات است.”

انجمن خدمه پرواز یک اتحادیه می گوید در وب سایت خود را که بیمه بیکاری به طور معمول پوشش نمی دهد کارمندانی که سمت چپ کار خود را به طور داوطلبانه “مگر اینکه این ترک بود که در پاسخ به COVID-19 رکود.”

“برخی از ایالت ها ممکن است انکار مزایای چرا که کردند بود و داوطلبانه است که چرا از آن مهم است که یک نامه مبنی بر ترک/کردند که با توجه به COVID-19” این اتحادیه می گوید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de