دلتا تسلیم درخواست برای فدرال محرک بودجه

خطوط هوایی دلتا به ارائه یک نرم افزار برای محرک اقتصادی فدرال کمک های مالی گفتن کارکنان جمعه که شرایط کسب و کار در حال بدتر شدن است.

آتلانتا-بر اساس هواپیمایی انتظار خود در سه ماهه دوم درآمد به پایین 90% و در حال سوختن است از طریق بیش از 60 میلیون دلار به صورت نقدی در روز است.

و مدیر عامل شرکت دلتا اد Bastian گفت: کارکنان “ما می دانیم که ما هنوز هم دیده می شود پایین.”

باستین گفت: کارکنان در جمعه یادداشتی که کمک های مالی فدرال “تقریبا به اندازه کافی” و اگر آن را گام به صرفه جویی در هزینه ها و افزایش منابع مالی جدید “که پول خواهد بود رفته ژوئن.”

حدود 30000 شرکت 90,000 کارکنان داوطلب شده اند به گرفتن مرخصی بدون حقوق.

باستین گفت: دلتا هنوز هم نیاز بیشتر به داوطلب به زمان پرداخت نشده و همچنین ارائه دیگر برگ از شش ماه به نه ماه یا 12 ماه.

هواپیمایی که بیش از 36,000 کارکنان در گرجستان است برش پروازهای 80% این ماه است.

این شرکت همچنین کاهش پرداخت از ساعت در زمین کارگران و شایستگی کارکنان 25% برش ساعت خود را.

دلتا است واجد شرایط برای یک بخش از 25 میلیارد دلار در حفاظت از کارگر کمک های مالی برای مسافری خطوط هوایی. اولین و آخرین مهلت برای شرکت های هواپیمایی به درخواست برای کمک های مالی از مراقبت عمل نزدیک از کسب و کار جمعه.

“ما فرستاده شده برنامه ما این صبح به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin برای ما سهم کارگر-حفاظت از کمک های مالی” باستین نوشت: به کارکنان. “ما قدردانی از اقدام قاطع از ملت ما رهبران برای محافظت از مردم ما است.”

به منظور واجد شرایط محرک برنامه نیاز به شرکت های هواپیمایی را به “خودداری از انجام غیر ارادی furloughs یا کاهش نرخ دستمزد و مزایای تا 30 سپتامبر سال 2020” برای کارکنان دیگر از مسئولان شرکت و همچنین محدود کردن سهامداران پرداخت و حفظ حداقل تعداد پرواز.

اگر چه دلتا برش ساعت و مجموع پرداخت, آن را می گوید آن است که برش “پرداخت نرخ” در هر عبارت از نجات بسته است.

همچنین توصیه وارن بافت در برکشایر هاتاوی عمده سهامداران در دلتا فاش فروش بخشی از میلیون ها نفر از دلتا سهام آن را مالک است. بافت شرکت نیز به فروش می رسد بخشی از خطوط هوایی جنوب غربی سهام آن را مالک است.

محرک بسته همچنین شامل 25 میلیارد دلار در وام و ضمانت وام برای مسافری خطوط هوایی. شرکت های هواپیمایی خواهد بود واجد شرایط برای وام اگر آنها نمی توانند اعتباری در غیر این صورت.

دلتا با تمرکز بر کاهش هزینه ها با کاهش حقوق و دستمزد, هزینه, توقف پروژه های سرمایه تحکیم تجهیزات فرودگاه “تاخیر غیر ضروری تعمیر و نگهداری” و به دنبال پس انداز است.

شرکت پارک شده بیش از 450 از 600 هواپیما آن را به زمین این ماه است.

“ما می دانیم که در سه ماهه دوم خواهد بود حتی سخت تر از اول به عنوان همه گیر همچنان به تکامل” باستین نوشت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im