دلتا طول می کشد تا دمای کارکنان در ستاد

خطوط هوایی دلتا کارکنان گزارش به کار در این شرکت در آتلانتا ستاد در حال نمایش را با داشتن متوسط گرفته شده است.

این نمایش در حال انجام در کارکنان و قبل از مجاز بازدید کننده قبل از آنها را وارد کنید و مشترک در فضاهای کار به عنوان بخشی از پیشرفته روش برای ایمنی کارگر با توجه به دلتا.

در حالی که اکثر دلتا ستاد کارکنان در حال کار از خانه هنوز هم برخی در حال رفتن به دفتر از جمله رزرو کارگران و کارکنان در شرکت هواپیمایی مرکز کنترل به نام عملیات و مرکز مشتری.

>>عکس: نگاه کردن به درون در دلتا مرکزی

کارفرمایان و دولت های سراسر کشور در برخورد با نحوه رسیدگی به کارمند و قراضه از وال مارت اعلام کرد که آن را به کارمند درجه حرارت به دیترویت Wayne County صادر شده است که اورژانس بهداشت سفارش در هفته گذشته فراخوانی برای هر کسب و کار باز به صفحه نمایش کارکنان.

در برخی از نقاط از جمله منطقه سیاتل و شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود محل انجام روزانه دما و تنفسی نمایش از کارکنان و بازدید کنندگان ورود به ساختمان.

این کمیسیون فرصت های برابر شغلی گفت: مارس 19 به دلیل جامعه گسترش COVID-19, “کارفرمایان ممکن است اندازه گیری کارکنان درجه حرارت بدن است.”

EEOC یادداشت: “همانطور که با تمام اطلاعات پزشکی, واقعیت این است که یک کارمند به حال یک تب یا علائم دیگر می تواند موضوع را به ادا محرمانه مورد نیاز است.”

آن را می گوید قانون آمریکایی های معلول اجازه می دهد تا کارفرمایان به نیاز کارکنان به ماندن در خانه اگر آنها علائم COVID-19.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>