دلتا به شرکت هواپیمایی اسپانسر تیم ایالات متحده آمریکا, لس آنجلس, بازی های المپیک تابستانی

خطوط هوایی دلتا را تبدیل به رسمی هواپیمایی از تیم ایالات متحده آمریکا در سال آینده و 2028 تابستان بازی های المپیک در لس آنجلس.

این حمایت مالی به ارزش 400 میلیون دلار با توجه به ورزشی مجله کسب و کار. دلتا کاهش یافته است به نظر شرایط مالی.

آتلانتا-بر اساس دلتا را جایگزین شیکاگو مبتنی بر رقیب ایران به عنوان رسمی هواپیمایی ایالات متحده ورزشکاران المپیک.

ایران بوده است و تیم ایالات متحده آمریکا رسمی هواپیمایی برای حدود 40 سال اما صرفنظر کردن از این حمایت به دلتا با شروع 2022 بازی های المپیک در پکن. دلتا نیز تیم آمریکا را رسمی هواپیمایی برای المپیک 2024 در پاریس, 2026 در میلان-Cortina و 2028 در لس آنجلس.

هر شهر میزبان المپیک را سازماندهی کمیته همچنین با این نسخهها کار برای جذب حامیان مالی. توکیو 2020 کمیته همکاری با خطوط هوایی ژاپن و All Nippon Airways, پکن 2022 با هوایی چین و پاریس 2024 با هوا در فرانسه.

دلتا شده است مانورهای رندانه با ایران و آمریکا برای عنوان برترین شرکت هواپیمایی و سه نوع هاب در لس آنجلس. دلتا صرف چند سال گذشته ایجاد یک جای پا با توپی در فرودگاه بین المللی لس آنجلس و رشد آن حضور وجود دارد.

مدیر عامل دلتا اد Bastian برنامه ای برای ساختن یک اعلام رسمی در یک رویداد در لس آنجلس’ رصدخانه گریفیث در روز دوشنبه.

ورزشی مجله کسب و کار گزارش شده است که مقابله با LA28 — برگزار کننده بازی های المپیک و پارالمپیک در لس آنجلس در 2028 — و بازی های المپیک پخش NBCUniversal.

حمایت اعلام می آید نگرانی که coronavirus می تواند تاثیر بازی های المپیک تابستانی 2020 در توکیو.

این اولین بار نیست دلتا تا به حال بازی های المپیک حمایت. شرکت هواپیمایی اسپانسر بازی های المپیک 1996 در آتلانتا و المپیک 2002 در سالت لیک سیتی هر دو دلتا hub شهرستانها.

دلتا نیز رسمی هواپیمایی ایالات متحده اسکی و اسنوبرد انجمن که ملی بدن حاکم برای المپیک اسکی و اسنوبورد.

دیگر مترو آتلانتا شرکت تا به حال بازی های المپیک مربوط به حمایت های مالی در طول سال از جمله یو پی اس و دیرین المپیک شریک کوکا کولا.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>