دلتا به ارائه زود هنگام بازنشستگی, buyouts به کارکنان

پل جاکوبسن رئیس امور مالی از دلتا اعلام کرد که این طرح روز شنبه در طول یک سرمایه گذار و گفت: “ما می دانیم که در پایان روز دلتا در حال رفتن به کوچکتر از جایی که ما برای چند سال آینده.”

بیش از 41,000 دلتا را 90,000 کارکنان در حال حاضر داوطلب را بدون مزد برگ تا یک سال و هزاران نفر از خطوط هوایی پیمانکاران باید شغل خود را از دست.

اما با مسافر شمارش بیش از 90 درصد و انتظارات است که بهبود می تواند به عنوان طولانی به عنوان چهار سال آتلانتا مستقر در هواپیمایی است که به دنبال به طور دائم قطع حقوق و دستمزد خود را.

دلتا محدود است از غیر ارادی furloughs از کارکنان تا بعد از سپتامبر. 30 زیرا از این لحاظ که با میلیاردها دلار در بودجه محرک از سوی فدرال مراقبت عمل می کنند. بنابراین شرکت های هواپیمایی به دنبال راه های دیگر برای کاهش هزینه های نیروی کار — و آنها هنوز هم ممکن است اخراج کارگران Oct 1.

“ما امیدواریم که بسیاری از کارکنان تغییراتی که ما در حال رفتن به نیاز در حال رفتن به از طریق این داوطلبانه برنامه” جاکوبسن گفت.

این شرکت می خواهد برای جلوگیری از سوختن از طریق نقدی تا پایان این سال است. این گرفته بدهی به جمع آوری بیش از 12 میلیارد دلار به صورت نقدی تا پایان ماه ژوئن زمانی که از آن خواهد شد سوزاندن 40 میلیون دلار در روز است.

جاکوبسن گفت: هواپیمایی اتحاد “دیده می شود کمی گزاف گویی کردن از پایین” اما او گفت: آن را دشوار است به منظور جلب نتیجه گیری از آن است. رانده شده توسط برخی از اوقات فراغت رزرو در ماه ژوئن و ژوئیه “ما دیده ایم چند روز مثبت خالص, فروش,” او گفت:. اما در عین حال دیده می شود که آیا افراد در واقع کسانی که سفر و نه لغو آنها.

“این خواهد بود یک مدت طولانی من فکر می کنم قبل از اینکه ما شروع به حل و فصل برخی از نگرانی های است که مردم که منجر به اجتماعی فاصله,” جاکوبسن گفت. این شرکت هواپیمایی در حال حاضر دربندی فروش بلیط در 60 درصد از صندلی های یک هواپیما به آن اجازه می دهد برای جلوگیری از وسط صندلی و برخی دیگر صندلی برای فضای بیشتر بین مسافران است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de