دلتا سبك ظرفیت 15% به عنوان coronavirus کاهش به سفر

آتلانتا-بر اساس شرکت است که 90,000 کارمند در سراسر جهان از جمله بیش از 36,000 در گرجستان همچنین اعلام کرد که روز شنبه آن را شروع استخدام یخ و داوطلبانه ارائه مرخصی به کارکنان.

این شرکت قصد دارد برای کاهش پرواز بین المللی با ظرفیت 20%-25% داخلی و 10%-15%. بین المللی کاهش شامل 65 درصد کاهش به اقیانوس آرام پرواز ظرفیت 15%-20% کاهش به دو سوی اقیانوس اطلس و 5 درصد کاهش به آمریکای لاتین صندلی.

“ما در حال آماده به کار را بیشتر به عنوان وضعیت تکامل می یابد” مدیر عامل اد Bastian گفت. دلتا برای آن آماده است به بدتر او اضافه شده است.

دلتا جمهور گلن Hauenstein گفت: “داخلی جایی است که ما باید بیشترین عدم قطعیت به عنوان رزرو روند را بدتر مادی در طول هفته گذشته است.”

با لغو و کاهش رزرو Hauenstein انتظار پروازهای داخلی خواهد بود 65 تا 70% کامل برای ماه پایین حدود 20 درصد سال بیش از سال.

ایالات متحده آمریکا و JetBlue همچنین اعلام کرده اند وسیع پرواز کاهش است.

Hartsfield-Jackson بین المللی, فرودگاه شلوغ دنیا نیز دیده می شود دو رقمی کاهش تعداد مسافر با توجه به فرودگاه معاون مدیر کل Balram Bheodari.

دلتا با هدف کاهش هزینه های $1.8 میلیارد دلار در سال جاری از جمله برنامه های به زمین هواپیما و کاهش هزینه های نیروی کار.

استخدام یخ اجازه خواهد داد که شرکت هواپیمایی برای تنظیم از طریق کارمند بازنشستگی و ترک داوطلبانه با توجه به دلتا رئیس امور مالی پل Jacobson

“در حال حاضر رکود قطعا پتانسیل تغییر شکل جهانی حمل و نقل هوایی گفت: JP Morgan تحلیلگر جیمی بیکر. اما او گفت: North American airlines در حال ورود به بحران مالی قوی ایستاده است.

در حالی که coronavirus در حال حاضر باعث خاموش شدن از منطقه ای حامل Flybe در اوایل این ماه است و انتظار می رود به درایو شکست دیگر ضعیف حامل در صنعت shake-out, دلتا نسبتا خوبی قرار گرفته است. آن را تا 5 میلیارد دلار نقدینگی. آن را نیز نجات از انتظار 2 میلیارد دلار کاهش در هزینه های سوخت.

و اگر سود این شرکت قطره از آن می تواند به کاهش حقوق و دستمزد به دلیل کارمند سود-برنامه های به اشتراک گذاری که خواستار کاهش پرداخت زمانی که سود کاهش است.

دلتا دارای سهام سرمایه گذاری در شرکت هواپیمایی شرکای خارج از کشور.

اما باستین گفت که او انتظار ندارد این ویروس به علت دراز مدت کاهش دلتا بین المللی جاه طلبی. او اضافه کرد که “هیچ سوال ما در حال رفتن به دیدن مداخله دولت در سطح جهان است.”

دلتا همچنین روز شنبه انصراف خود را هدایت برای سال 2020 درآمد و سود “تا زمانی که ما به وضوح بیشتر بر مدت و شدت از وضعیت کنونی” باستین گفت.

تخفیف ممکن است کمی کار را برای تحریک سفر با توجه به Hauenstein.

“در رفتار مشتریان اگر شما ترس از پرواز, شما احتمالا می ترسم هر قیمت” او گفت:.

Bastian مقایسه آن را به اثر در سفر هوایی از سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی.

“این یک رویداد اقتصادی. این یک ترس رویداد,” او گفت:.

برت اشنايدر رئیس جمهور از سفر هوایی کمک شرکت می شه دربان گفت: “این واقعا می تواند یک تصمیم گیری فردی برای هر فرد — حق من است به سفر یا نه؟” برای خطوط هوایی “سوال این است که چقدر طول خواهد کشید. که چند میلیون دلار از سوال است.”

Bastian صدا یک دیدگاه خوش بینانه است.

“هیچ چیز وجود دارد در حال حاضر به نشان می دهد وجود دارد برای رفتن به ریکاوری با پایان این سال,” او گفت:. “ما اعتقاد داریم در طرف دیگر از این وجود دارد بدون هیچ دلیل اساسی که چرا مردم نمی خواهید به مسافرت و یا می ترسند به سفر هنگامی که ویروس موجود است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im