دلتا یو پی اس و دیگر گرجستان شرکت قیمت سهام ناودان coronavirus

یادداشت سردبیر: این مقاله به روز شده است با روز جمعه بسته شدن قیمت سهام.

آمریکا قیمت سهام این هفته خود را در زمان بدترین pummeling پس از بحران مالی 2008 و ضرب و شتم coronavirus نگرانی. اما سهام برخی از بزرگ گرجستان شرکت های ضربه شد حتی سخت تر است.

در میان مردم زد بیشتر: Delta Air Lines, یو پی اس, جنوب, شرکت, Aflac و بسته بندی غول WestRock.

در این هفته قیمت سهام کاهش یافت 20 ٪ برای آتلانتا-بر اساس دلتا بزرگترین شرکت هواپیمایی توسط درآمد.

در همین دوره قیمت سهم کاهش یافته است بیش از 18% به صورت چشمه های شنی بر اساس WestRock عمده تولید کننده جعبه با بیش از 300 امکانات در سراسر جهان از جمله برخی از در چین است.

کلمبوس-بر اساس شرکت بیمه Aflac که تولید اکثر درآمد خود را در ژاپن از دست داد نزدیک به 17 درصد. هر دو یو پی اس تحویل بسته های غول پیکر که مقر آن در سندی سپرینگس و گرجستان قدرت پدر و مادر جنوب شرکت کاهش بیش از 12 درصد است.

S&P 500 شاخص اندازه گیری گسترده تر در بازار سهام آمریکا سقوط کرد 11.5% این هفته است. کمی بیش از یک هفته پیش شاخص صعود کرده به یک رکورد بسته شدن بالا, قبل از سرمایه گذاران شروع به در حال اجرا به خروجی صبح روز دوشنبه به عنوان coronavirus موارد خارج از چین افزایش یافت.

Coronavirus نگرانی در حال حاضر گسترده وجود دارد اما خاص نگرانی در مورد تاثیر آن بر شرکت های به شدت متکی به ارتباطات جهانی.

دلتا است که به شدت در معرض مسافرت های بین المللی, یو پی اس برای تجارت بین المللی است. Aflac قرار است به زندگی و سرطان بیمه نامه آن را نوشته است در ژاپن که در آن COVID-19 ویروس رسید در روزهای اخیر. WestRock لوازم بسته بندی مورد استفاده در جابجایی کالا.

حمل و نقل و تدارکات شرکت ها در میان برای اولین بار است که شاهد کاهش در قیمت سهام با توجه به این ویروس اما تاثیر گسترش به عنوان صنعت ناظران می گویند که گسترش این ویروس است که باعث تعطیلی کارخانه های چینی اخلال در زنجیره تامین برای شرکت های سراسر بسیاری از صنایع. ویروس ها و تلاش برای مهار آن نیز ایجاد یک شیب افت در سفر به آسیا.

اولین گزارش به عنوان مثال در ایالات متحده از یک مورد از coronavirus مشکوک به نتیجه از گسترش در جامعه به جای اینکه به, سفر به چین مطرح شده در این چشم انداز است که این ویروس می تواند با سرعت بیشتری در داخل کشور.

روز پنج شنبه یک سرمایه گذار توجه داشته باشید از بانک سرمایه گذاری گلدمن ساکس هشدار از احتمال این که سود شرکت ها در شاخص S&P 500 ممکن است هیچ رشد در این سال سوار بیشتر وحشت باعث بازار سهام به باز با یکی دیگر از شیب تند کاهش است. کاهش پیش بینی های منعکس کننده کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی کاهش تقاضا برای صادر کنندگان ایالات متحده آمریکا زنجیره تامین و اختلال رکود در ایالات متحده فعالیت های اقتصادی و بالاتر قطعیت با توجه به گلدمن ساکس.

اما گلدمن ساکس هشدار داد “شدید همه گیر می تواند منجر به یک مطلب طولانی مدت و اختلال و رکود است.”

بخش تکنولوژی انتظار می رود که آسیب دیده به سرعت به عنوان زنجیره تامین برای بالا ارزش کالا از چین مختل شده است.

اثر تاخیر و اختلال همچنین می تواند به گسترش حمل و نقل از هالووین و یا کریسمس کالا با توجه به باربارا Hoopes, Virginia Tech, دانشیار فناوری اطلاعات کسب و کار. صنایع خدماتی مانند هتل ها و خطوط هوایی و رستوران ها “به احتمال زیاد به فروش” زمانی که اقتصاد بهبود او می گوید.

همه از 10 بزرگترین گرجستان عموم معامله شرکت های شیب کاهش در قیمت سهام در این هفته از جمله حدود 11% قطره برای هر دو خانه انبار و Coca-Cola Company.

یو پی اس هشدار داده است که ویروس خواهد شد برخی از تاثیر آن در کسب و کار بین المللی این سه ماهه. دلتا گفت: عملیات خود را می تواند مختل شود اگر کارکنان قرنطینه می شوند و یا اگر محدودیت های مسافرتی بر عملیات خود را.

“با توجه به عدم اطمینان در مورد وضعیت ما در حال حاضر نمی تواند برآورد تاثیر به ما صورتهای مالی” دلتا گفت: در گزارش سالانه خود در اوایل این ماه.

بین المللی حمل و نقل هوایی گفت: در هفته گذشته این انتظار virus را کاهش می دهد ترافیک جهانی با 4.7 درصد در سال جاری و یا $29.3 میلیارد دلار از دست داد مسافر و درآمد زا برای اولین بار به طور کلی کاهش تقاضا پس از بحران مالی جهانی از 2008-2009.

“این بار به چالش کشیدن” گفت: IATA مدیر عامل Alexandre de Juniac در یک بیانیه نوشته شده است.

این ویروس برش به سفر کسب و کار, شرکت های بزرگ, جلسات و رویدادها با توجه به یک صنعت ،

در سفر کسب و کار جهانی ارتباط می گوید: کوروناویروس “به طور بالقوه به تهدید کل سفر کسب و کار جهانی صنعت” برآورد آن می تواند یک $46.6 میلیارد تلفات در هر ماه در کسب و کار مربوط به سفر از جمله هزینه های شرکت های هواپیمایی, هتل, اجاره ماشین, سازمان حمل و نقل زمینی, رستوران ها و سرگرمی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>