دموکرات سناتور انفجار گراهام احضاریه فشار سیاسی به عنوان حمله

واشنگتن — یک مقام ارشد آمریکا از حزب دموکرات روز پنجشنبه متهم خواه رئیس قدرتمند کمیته قضایی مجلس سنا از تلاش برای سوء استفاده از حکم قدرت برای حمله به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی رقیب دموکرات جو بایدن.

سناتور دایان فاینستاین قوه قضائیه از پنل بالا دموکرات گفت: سناتور لیندزی گراهام می خواهد “لجام گسیخته قدرت پس از اوباما-دوران مقامات” از جمله بایدن را در انتخابات ریاست جمهوری رئیس استیو Ricchetti “برای تقویت رئیس جمهور تئوری های توطئه است.”

Ricchetti شد بایدن رئیس کارکنان زمانی که او معاون رئیس جمهور تحت سابق رئیس جمهور باراک اوباما.

گراهام درخواست احضاریه قدرت که نیاز به تصویب کمیته بخشی از رسیدگی او را از وزارت دادگستری کاوشگر که منجر به سابق آمریکا و مشاور ویژه رابرت مولر را در 22 ماه بررسی به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016. یک کمیته رای برای 4 ژوئن.

“به نظر می رسد که جمهوری خواهان می خواهند به استفاده از حکم قدرت این کمیته برای حمله به جو بایدن 2020 دموکراتیک نامزد” فاینستاین گفت: در بیانیه ای وارد شده به کمیته ثبت رکورد در طول مختصری شنبه نشست. “این کمیته باید با انگیزه های سیاسی انجام تحقیقات است.”

یک گراهام سخنگوی تا به حال هیچ اظهار نظر در فاینستاین گفته است. یک بایدن کمپین سخنگوی نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

بایدن که presumptive دموکراتیک نامزد نوامبر و انتخابات ریاست جمهوری پیشرو است مغلوب ساختن پیشی جستن در چندین نظر سنجی. او تاجر و پسر شکارچی بایدن در حال حاضر یک هدف مجلس سنا کمیته امنیت داخلی است که به دنبال اطلاعات مربوط به سابق خود صندلی در یک گاز اوکراین مدیره شرکت.

این Mueller تحقیقات نشان داده است که روسیه به دنبال دخالت در مبارزات انتخاباتی 2016 برای افزایش تهمت نامزدی و تهمت کارزار تماس های متعدد با روس ها. اما مولر به این نتیجه رسیدند که با وجود نبود شواهد کافی برای ایجاد یک توطئه جنایی بین مغلوب ساختن پیشی جستن تیم و مسکو است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان جمهوری خواه در کنگره ادعا که روسیه کاوشگر شروع به عنوان یک غیر قانونی تلاش سابق دولت اوباما مقامات در وزارت دادگستری به تضعیف تهمت نامزدی و بعد از ریاست جمهوری خود. (گزارش شده توسط David Morgan; ویرایش توسط لسلی آدلر)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>