اخراج از ایالات متحده, Guatemalans ترس عفونت در توده قرنطینه

گواتمالا سیتی — بیش از 230 تبعید Guatemalans برگزار شد در جمعی قرنطینه در یک مرکز ورزشی در آمریکای مرکزی پایتخت کشور هستند و ترس آنها ممکن است در معرض coronavirus بعد از هموطنان خانه پرواز از ایالات متحده آزمایش مثبت است.

رئیس جمهور Alejandro Giammattei گفت: در روز جمعه ده به صورت تصادفی انتخاب شده مردم از اخراج پرواز در روز دوشنبه آزمایش مثبت برای coronavirus هنگامی که به بررسی توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

Giammattei پیشنهاد بیشتر در پرواز بود آزمایش مثبت نیز هست. آلوده اخراجی ها زندانی در یک بیمارستان در شهر گواتمالا.

اما حداقل 234 گواتمالا اخراجی در حال حاضر قرنطینه در Ramiro de Leon Carpio مجموعه ورزشی چند بلوک از گواتمالا فرودگاه شهر با توجه به این کشور مهاجرت موسسه از جمله برخی از پرواز که وارد شده اند در روز دوشنبه.

پروازهای اخراج Guatemalans از ایالات متحده شد و در روز پنج شنبه به طور موقت به حالت تعلیق پس از گزارش از توده عفونت است.

“ما نمی خواهیم در اینجا ما ترجیح می دهند به قرنطینه در خانه گفت:” مردی به نام دنیل در مرکز ورزشی که نمی ارائه آخرین نام و که وارد روز سه شنبه از Brownsville, Texas, همراه با 108 دیگر Guatemalans. “ما احساس می کنید در معرض خطر در اینجا,” او گفت:.

توسط پلیس محافظت بستگان از قرنطینه عودت کننده گان در حال ترک پوشاک و محصولات بهداشت شخصی در کیسه های است که عوامل مهاجرت, بررسی قبل از توزیع بیش از.

با وجود توصیه های اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش این ویروس در اتاق های بسته بندی شده با حدود 20 تخت و تخت تختخواب سفری از هم جدا شده و در حدود 1 متر است.

“آنها ما را بررسی کنید دما در نیمه شب در ساعت چهار صبح و سپس دوباره در ظهر و بعد از ظهر و دوباره در شب” گفت: Daniel اضافه کرد که او تا به حال نه تست شده برای coronavirus.

خبر شهادت تو را دیدم حدود 10 نفر ترک سرپناه روز جمعه پس از آنها به دست آمده اجازه به بازگشت به خانه.

“ما دست پاچه اینجا” گفت: یکی از آنها را به عنوان او را ترک کرد. “ما ترسیده بودند چون ما شنیده ایم که مردم در اینجا نمی خواهم که آنها فکر می کنم ما بیمار است.”

اعضای خانواده نیز گفت: آنها نگران بیماری ممکن است گسترش در مجتمع و گفت: آنها تا به حال دریافت اطلاعات در مورد چگونه عزیزان خود برگزار خواهد شد.

چندین کاهش یافته است به مصاحبه بیش از ترس است که پس از خود نام عمومی تبدیل آنها را به صورت تبعیض یا حتی حملات خشونت آمیز.

اخراجی مواجه شده اند سخت تر محدودیت ورود قرار داده و در محل توسط شهرداران از بخش های مختلف با برخی از شهرداران و حتی منع ورود خود را. دیگر شهرداران را تهدید به اخراج خانواده های خود را از شهر محل زندگی.

اخراج پروازها متوقف شد برای بار سوم در روز پنج شنبه. گواتمالا رئیس جمهور اصرار دارد که اخراجی بازگشت به کشور خود باید سالم باشد. (گزارش شده توسط صوفیه Menchu در گواتمالا سیتی نوشتن توسط استفانی Eschenbacher و آنتونی اسپوزیتو ویرایش توسط Matthew Lewis)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im