نمایندگان دستگیری مرد متهم با اشاره تفنگ در پلیس ارسال ویدئو به Instagram

برادر از خدمت به حبس ابد محکوم به قتل پس از دستگیری به اتهام فیلمبرداری خود را با اشاره یک تفنگ را در یک جنسبرو افسر پلیس و سپس آپلود تصویری برای خود Instagram account.

در این ویدئو یک مرد دیده می شود فیلمبرداری خود را با هدف تفنگ در این افسر به او انجام یک ترافیک متوقف شود. این ویدئو به نظر می رسد به خود گرفته اند و از صندلی عقب ماشین دیگری.

حادثه رخ داده در مارس 9, Clayton County Sheriff ویکتور هیل گفت: در انتشار اخبار. بررسی راه اندازی شد کسی که پس از کشف این ویدئو آنلاین و هشدار مقامات به آن است.

کارآگاهان با شناسایی 18 ساله اردن جونز از توماستون به عنوان صاحب Instagram account. به گفته پلیس جونز ساخته شده در پست های قبلی در مورد آزادی برادر بزرگتر خود کامرون که محکومیت حبس ابد برای یک سرقت و قتل جرارد در شهرستان است. او همچنین چهره اتهامات قتل برای یکی دیگر از تیراندازی مرگبار در پارک جنگلی.

سال گذشته محققان گفتند که کشف و خنثی کردن یک طرح توسط کامرون جونز به کشتن دو جرارد نمایندگان و فرار در طول یک زندان حمل و نقل از Clayton County است.

مرتبط با: کلانتر: Clayton County, قتل مشکوک و برنامه ریزی شده برای کشتن 2 نماینده در زندان حمل و نقل

در آن زمان جرارد کلانتر دن کیلگور گفت: نمایندگان از کشف یک, دست کشیده, نقشه جزئیات کامرون جونز’ نقشه فرار.

“خود را تشویق شد که نمایندگان بود به ضرب گلوله و اعدام وجود دارد” کیلگور گفت: Channel 2 News. “آن رفت و به جزئیات حتی به نقطه از داشتن یک نقشه کشیده شده که در آن به فرار.”

کامرون جونز در بازداشت پس از متهم به قتل Roderick کرافورد در جرارد شهرستان و ماریو ادواردز در Clayton County AJC.com قبلا گزارش شده است. او همراه با Ashanti دورسی و 18 ساله آماتور شخص ساده ویلیامز گفته اغوا مردان با وعده رابطه جنسی قبل از کشتن آنها.

کامرون جونز, Dorsey و ویلیامز تاکنون با چندین جنایات از جمله کینه توزی, قتل, جنایت, قتل, تشدید حمله به, آدم ربایی و در اختیار داشتن اسلحه گرم در طول این کمیسیون از برخی جنایات این GBI گفت: قبلا.

اردن جونز دستگیر شد جمعه بعد از محققان شناسایی شده او را به عنوان مظنون که اشاره تفنگ در این افسر به دست آمده و حکم برای دستگیری او, مقامات گفت.

“این بود که اردن مادر خود کشیده و او را به جرارد زندان شهرستان که در آن فراری تیم ملی در زمان او را به بازداشت” هیل گفت: در آزادی.

اردن جونز باقی مانده برگزار شد در Clayton County زندان در یک تعداد از اشاره اسلحه در دیگر آنلاین سوابق نشان می دهد.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de