نمایندگان جستجو برای انسان دیده می شود در اسنپ چت سیلی گورخر در گرجستان پارک حیوانات

مقامات در حال جستجو برای یک کاج, کوه, حیوانات وحشی صفری, بازدید کننده, که سیلی زد یک گورخر در صورت شده و تصویری از آن را به اسنپ چت.

این Troup شهرستان کلانتر دفتر است درخواست عمومی برای کمک به شناسایی متهم حیوانات آزار دهنده که حساب اسنپ چت است به نام “Yungmal_15.”

“بنابراین ظاهرا اخیر بازدید کننده به, کاج, کوه, حیوانات وحشی صفری فکر کردم این امر می تواند خنده دار در طول سفر به smack دوستانه گورخر در این صورت پس از او نورد پنجره پایین و حیوان قرار داده و سر خود را در ماشین می گویند سلام” کلانتر دفتر گفت: در یک بعد از ظهر دوشنبه Facebook post.

کلانتر را ارائه تصاویری از این ویدئو نشان می دهد که بازدید کننده چهره. در حالی که مقامات تایید نشده مرد هویت خود را حساب Snapchat نام مسابقات به حساب های رسانه های اجتماعی از آتلانتا رپ Yung Mal.

اسنپ چت به حساب خصوصی است اما تصویری که حاوی یک expletive شده است ارسال شده در جای دیگر در رسانه های اجتماعی. رپر ترجمه یک پست جمعه که مربوط به تصویری است که بیش از 1.8 میلیون بازدید در توییتر. پست پرسید که آیا او فرد دیده می شود آن زمان که قطراتش گورخر.

هر کسی با اطلاعات در این حادثه خواسته است برای تماس با کلانتر در 706-883-1616 یا جلو جنایت در 706-812-1000.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *