جرثقیل قهوه ای, Javon Kinlaw بالا هستند دفاعی پردازد در سال 2020 پیش نویس NFL

جرثقیل قهوه ای و Javon Kinlaw بالا دارای امتیاز دفاعی پردازد در پیش نویس NFL است که برای مارس 23-25 هر دو می تواند در انتخاب اول 10 بر میدارد.

“من نمی باید به عنوان بالا از یک کلاس در Kinlaw که من دریک قهوه ای از Auburn” ESPN پیش نویس تحلیلگر مل Kiper گفت. “او استوار شماره 2 مبارزه با. او که دور از نظر درجه برای من. من قهوه ای در شش در هیئت مدیره و Kinlaw در 14.”

قهوه ای که بازی در Lanier بالا بود SEC دفاعی بازیکن در سال 2019.

“مطلب: Top 10 دفاعی پردازد در پیش نویس

“او رفت و برگشت برای سال آخر خود را در Auburn” Kiper گفت. “او می تواند بیرون آمدن سال گذشته است. او یک سال دیگر از تجربه. انجام یک کار بزرگ در آبرن. با جرثقیل قهوه ای, شما می دانید آنچه شما در حال گرفتن.”

او تا به حال 55 پردازد 12.5 پردازد برای ضرر و زیان و چهار کیسه برای ببرها در فصل گذشته.

قهوه ای بود و همه کاره در آبرن و بازی چند موقعیت در امتداد خط دفاعی.

“این بسیار مفید” براون گفت. “به عنوان مربی در سیستم ما واقعا نمی اند (مجموعه) موقعیت. ما تمام راه را از صفر به پنج (تکنیک) و مربی ذکر شده ما تا به حال به همه کاره در هر موقعیت.”

براون در مصاحبه با تمام 32 تیم و معتقد است تطبیق پذیری خود را کمک به او را انتخاب اولیه است.

“آره همه کاره بودن. بسیاری از تیم ها می گویند که آنها حتی نمی دیده بانی برای دفاعی پردازد و یا بینی نگهبانان (هر گونه) بیشتر” براون گفت. “آنها دیده بانی برای (دفاعی) linemen. آنها می خواهند برای پیدا کردن بچه ها است که می تواند موقعیت در سراسر هیئت مدیره.”

قهوه ای خواسته شده بود چه او بهترین دارایی است.

“من فکر می کنم فقط قادر به دست کشیدن از پشت خط داد و بیداد و ایجاد فشار است که راه اما همچنین قادر خواهید بود به بازی بازی های اجرا و ایجاد است که دست کشیدن به عقب” براون گفت.

Kinlaw انتخاب شد به همه-SEC تیم و یک تیم آمریکایی فصل گذشته برای کارولینای جنوبی است.

“او حرکت می کند واقعا به خوبی برای یک مرد است که بدیهی است که رفتن به یک کشور حضور” Kiper گفت. “او فوق العاده ای ورزشکاری. من فکر می کنم این چیزی است که مردم می خواهند. … Kinlaw یک مرد است که تولید می شود در برابر بالاترین سطح رقابت. نوار خود را واقعا خوب است.”

در کارولینای جنوبی 20-17 ناراحت گرجستان در اکتبر. 12, Kinlaw بود تخريبي نیروی. او تا به حال چهار دنده یک برای مقابله با یک دست دادن و در یک کیسه.

“من فکر می کنم او به نفع او به عنوان بهبود نگه می دارد از NFL مربیگری” Kiper گفت. “من فکر می کنم نه بیش از حد بالا نیست به جکسون ویل. خود سقف خیلی خوب است. از نظر تا چه حد او می تواند به پایین شاید تا به عنوان کم 17 به کابوی اما من نمی بینم او گذشته کاوبوی. من فکر می کنم این محدوده برای Kinlaw خواهد بود 9 تا 17.”

Kinlaw معتقد است او می تواند توسعه را به یک قوی تر عبور متهور.

“برای اطمینان حاصل کنید چرا که من حتی خراش سطح به تصویب راش” Kinlaw گفت. “بسیاری از بار من فقط در خارج وجود دارد bull-عجله فقط راه رفتن بچه ها به عقب. هنگامی که دریافت می کنم که حق مربیگری آسمان محدود است.”

Kinlaw کار نمی کند در ترکیب.

“من (تا به حال) بوده است rehabbing من زانو التهاب تاندون, بنابراین من واقعا نمی باید مقدار زیادی از زمان برای آماده شدن برای دریل” Kinlaw گفت.

شاهین که نگه 16th, انتخاب, اند به شدت scouted Kinlaw.

شاهین مربی دن کوین گفت: وجود عمق در پیش نویس دفاعی در مقابله با این پیش نویس است.

“من می گویند دفاعی و مقابله با تهاجم مقابله با دو لکه که به من ایستاده بود” کوین گفت. “کسانی که چند موقعیت که به نظر می رسید مانند شما قصد نگه داشته” من او را دوست دارم بیش از حد و شما در حفظ و رفتن پایین پشته و وجود دارد بسیاری از بچه ها که شما فکر می کنم که یک نقش در تیم است.”

پس از قهوه ای و Kinlaw, TCU را راس Blacklock اوکلاهما را نویل Gallimore و Auburn را Marlon دیویدسون در گروه بعدی دفاعی می پردازد.

“من فکر می کنم Gallimore از اوکلاهما” NFL Network پیش نویس تحلیلگر دانیل ارمیا گفت. “من او را به صحبت در ارشد کاسه. او یک داستان جذاب در حال رشد در کانادا است. بچه بود dunking (بسکتبال) در سن 13 سالگی.”

Texas A&M جاستین Madubuike نیز بسیار تبلیغ.

“او همچنین نوع بیشتر از یک قدرت knock-بازگشت سبک وجود دارد در A&M, اما من فکر می کنم او بیشتر ورزشی” ارمیا گفت. “او یک فرصت است.”

ایالت اوهایو را Davon همیلتون شروع نمی شود تا زمانی که ارشد خود را در فصل.

“او نمی توانید به عنوان بسیاری از فرصت ها وجود دارد چرا که آنها تا سر در گم با استعداد در جبهه واقعا عجله عابر,” ارمیا گفت. “معمولا او تبریک تعقیب جوان پس از او فقط کارفرمایی چون او وجود دارد به طوری سریع است. اما این بچه هم برخی از upfield توانایی.

“او نشان داد که در ارشد کاسه. من فکر می کنم او می تواند بهتر pro بازیکن از یک بازیکن است. من فکر می کنم او احتمالا بیشتر در دور سوم به محدوده اما او کسی است که می تواند بر روی یک لبه و upfield.”

AJC را 2020 موقعیت موقعیت پیش نویس سری

Quarterbacks: جو نقب زدن منجر کلاس | صفحه 10

پشت در حال اجرا: Cam Akers’ درس زندگی | صفحه 10

تنگ به پایان می رسد: Harrison برایانت بالا چشم انداز | صفحه 10
سپاه پاسداران/مراکز: جزایر Kindley اواخر طفیلی | صفحه 10
توهین آمیز پردازد: Austin جکسون درس زندگی | صفحه 10
گسترده گیرنده: Jeudy یا بره | صفحه 10

دفاعی مقابله با: قهوه ای, Kinlaw ایستادگی | صفحه 10

قسمت 8: پایان دفاعی
قسمت 9: Linebackers
بخش 10: Safeties
بخش 11: تیم های ویژه
بخش 12:, Cornerbacks

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im