با وجود موانع شاهین هنوز به دنبال بالا-شخصیت بازیکنان

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس تا به تغییر شاهین’ رویکرد به آینده پیش نویس که برگزار خواهد شد در روز شنبه از طریق شنبه آنها امید به net نتایج مشابه.

آنها می خواهند برای ادامه به زمینه بازیکنان با استعداد بالا شخصیت است که بالا بردن سطح بازی و به یک جا تنگ گره اتاق قفل است.

“ما شده اند از پرواز در اطراف تکان دادن دست به دنبال در چشم” مدیر کل توماس Dimitroff گفت: از نحوه شاهین را درمان این بار در یک نمونه offseason.

با صاحب آرتور خالی این هواپیما خصوصی مبتنی شاهین تا به حال جلسات مجازی با چشم انداز است که بسیار علاقه مند است.

“مطلب: چگونه این پیش نویس NFL متفاوت خواهد بود

“ما همچنان به عبور T و نقطه من است” Dimitroff گفت. “ما این کار را احتمالا در سطوح نه تنها با خودم و (مربی) دن (Quinn) اما مدیران ما به عنوان به خوبی به عنوان ما پیشاهنگان و مربیان ما.”

شخصی handshakes و پر سر و صدا به نظر می رسد به یک بازیکن چشم انجام شد بیش از یک دستگاه دیجیتال.

“ما پایبند به قوانین آنجا که چگونه بسیاری از مردم ما می توانید تماس بگیرید و یکبار” Dimitroff گفت. “هنگامی که ما باید مسائل ما دوباره به این بچه ها که ما نیاز به دوباره آدرس.”

Dimitroff راحت است که شاهین را حل و فصل تمام سوالات خود را در مورد شخصیت و قفسه اتاق تناسب اندام.

“ما در اینجا در حال حرکت در اطراف ، باید زمان کافی برای تمرکز بر روی این بازیکنان واقعا حفاری به آنچه ما فکر می کنیم درست است و شخصیت مناسب برای این تیم” Dimitroff گفت.

هنگامی که بازیکنان در حال انتخاب کویین نقش آنها را تحت تعلیم.

“مانند توماس ما خوراک یکی دیگر از استعداد های جانبی برای او به ارزیابی آنها” کوین گفت. “هنگامی که آنها را در اینجا دریافت بخشی از کار من این است که برای کمک به این بچه ها توسعه و کمک به فرهنگ رختکن به عنوان هم تیمی است.”

“همچنین: 5 بازیکن در شاهین’ در دور اول رادار

یکی از کلیدهای شاهین’ چرخش در فصل گذشته بود که هرگز هر گونه آشکار acrimony در رختکن بعد از یک 1-7 شروع می شود. آنها مبارزه برای ارسال یک 6-2 علامت برای نیمه دوم فصل از جمله پیروزی های بیش از سان فرانسیسکو و نیواورلئان. The 49ers در ادامه به ادعای NFC عنوان و پرستاران برنده NFC جنوبی.

“که همیشه همان بوده است به مطمئن شوید که آن را طبیعی و انتقال از جایی که ما در حال گرفتن مرد به سراغ چگونه او را تکامل را به تیم” کوین گفت. “برای من که یکی از بزرگترین چیزهایی است.”

با توجه به تغییرات با سفر و جلسات با پتانسیل بازیکنان کوین به حال برای رسیدن به سطح راحتی خود را با تکنولوژی و چشم انداز.

“پوشش نقره ای (بود) میزان تماس های ما شده است را به بازیکنان نمی, سفر,” کوین گفت. “در طول یک روز ما (می تواند) اتصال در شش یا هشت بازیکن در یک روز به مدت 15 تا 45 دقیقه گاهی اوقات در برخی از بازیکن.”

کوین پیدا نکردم دیجیتال قابلیت اتصال به عدم در روابط بین فردی.

“من می خواهم بگویم اگر قرار بود با پوشش نقره ای این اتصال شما می توانید حتی اگر شما سراسر از کسی. داشتن تکنولوژی مثل این می کند آن را در دسترس برای انجام این کار” کوین گفت.

شاهین را زمینه عمدتا کهنه کار تیم در تلاش برای بازگشت از, بازگشت به عقب 7-9 فصل است. یک unfocused جوانتر بازیکن می تواند مانع این طرح است.

“من معتقدم که واقعا مهم به نگاه نوع از بازیکنان شما در حال در آوردن,” Dimitroff گفت. “ما در یک وضعیت های مختلف در حال حاضر. ما نیاز به مطمئن شوید که در ذهن من وجود دارد در مجموع بسته وجود دارد.

“که کل بسته شما می توانید افتراق بین بازیکن به, بازیکن, ببینید که چه کسی دارای این قدرت است که می تواند قطع با تمرکز خود را. سطح خود را از توجه span مهم است. من فکر می کنم این مهم است برای تیم ما که آیا ما در یک مجازی تنظیم یا نه.”

“مطلب: چگونه به تماشای جریان پیش نویس NFL

شاهین باید خود را آغاز مجازی offseason برنامه.

“ما واقعا خوب مربیان و کارکنان مربیگری که واقعا در رفتن به ماهر در فشار دادن و نگه داشتن این بازیکنان پاسخگو در طول مجازی زمان” Dimitroff گفت. “من درک می کنم آن را اجباری نیست اما ما یک مقدار زیادی از بازیکنان champing در این بیت به یاد بگیرند که با گروه جدید در آینده است.

“ما احساس می کنیم که مردم ما در حال هدف قرار دادن در حال حاضر که آنها را به یک ترکیب خوب توانایی بازی در زمین فوتبال و حدت ذهنی که برای ما مهم است.”

در حالی که شاهین تمرکز خود را در دفاع از آنها آگاه هستند که طرفدار کاسه مرکز الکس مک تبدیل 35 در ماه نوامبر و در حال ورود به آخرین سال قرارداد خود را.

“اگر الکس حتی گسترش گذشته در این سال بیش از حد” کوین گفت. “من فکر می کنم همه چیز روی میز قطعا یک بازیکن از کالیبر و که در آن ما می بینیم او بازی در بیش از حد.”

پس از این پیش نویس به پایان می رسد شنبه به شاهین به سرعت حرکت می کند به ثبت نام undrafted rookie رایگان عوامل است.

“چه می گذرد به کار متفاوت آن را برای رفتن به آن را hub با مدیران ما مدیریت آن را و ما پیشاهنگان و مربیان ما تعامل البته” Dimitroff گفت. “معمولا, که بسیار فعال و زمان به عنوان شما می توانید تصور کنید که ما در پیش نویس اتاق مناسب است ؟ وجود دارد بسیاری از افرادی که در داخل و خارج چک توازن تمام انواع چیزهای. ما قصد داریم برای انجام این کار تقریبا البته.”

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru