با وجود درخواست از مقامات آتلانتا در پارک ها و مسیرهای محبوب باقی می ماند

اما بسیاری از Atlantans نمی توجه کسانی که هشدارهای روز شنبه به عنوان بهار آفتابی به آب و عمل به عنوان یک گرم دعوت به خارج. با intown محله عاری از معمول آخر هفته ترافیک ساکنان را به این شهر پیاده رو, پارک, راه و هوای بازار به گرفتن برخی از هوای تازه در این سن از coronavirus و انزوای اجتماعی.

کف صادر کرده stay-در-خانه سفارش برای شهرستان اما اجازه Beltline و پارک های شهر به باز بماند و حتی به عنوان او بسته زمین های بازی و دستور داد ساکنان شهر به پناهگاه در محل. روز جمعه Beltline رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کلاید هیگز گفت: Beltline باید مورد استفاده قرار گیرد تنها به عنوان یک “کریدور حمل و نقل” برای افرادی که نیاز به رفتن به محل کار و یا دریافت مواد غذایی, لوازم پزشکی و خدمات — و نه برای تفریح و سرگرمی.

“من آرزو می کنم آنها فقط قطع کردن تمام آن را و بگو:” همه در خانه بمانند,'” گفت: فروغ Golik توقف موقت در طول اجرا در Beltline نزدیکی Inman پارک. “این یک عادت آن را لذت بخش, اما در همان زمان تا زمانی که بسته همه چیز را, جاوا باشد یک موضوع همیشگی.”

به عنوان درجه حرارت نزدیک 80 درجه اوایل بعد از ظهر شنبه بسیاری در Beltline شد آهسته دویدن, راه رفتن سگ و یا گرفتن زدن در خیابان فرصت. در این زمینه در کنار تاریخی چهارم Ward, Skatepark, گروه ادامه داد: به پیکنیک و بازی های ورزشی — هر چند جمعیت بود به احتمال زیاد نازک تر از آن خواهد بود به طور منظم و شنبه.

برخی از واکر و دوچرخه سواران عینک ماسک یا bandanas. چند نفر گفت: آنها نگران این جمعیت در این مسیر تا زمانی که آنها نگه داشتن یک فاصله امن بین دیگران — مقامات پیشنهاد حداقل 6 پا برای “اجتماعی فاصله.” اما در Beltline که ثابت می شود یک کار سخت در آن زمان از آنجا که راه هموار است و تنها 14 فوت عرض است.

“من خود جدا به جز یک دو ساعت پیاده روی که من در این محله هر روز. اگر من نیست که من می خواهم به آجیل” گفت: Lorena بیکر 60 که تنها عبور از Beltline در یک نقطه برای رسیدن به چهارمین بخش است. امروزه او گفت: “من هرگز در Beltline.”

هر چند آزادی بازار کشاورزان در مرکز کارتر نمی رسما باز تا ساعت 9 صبح روز شنبه آن را در حال حاضر مشغول مشتریان 8:30 صبح

مدیر بازار هالی Hollingsworth مجاز ارشد شهروندان آمده در اوایل انتخاب کنید تا سبزیجات تازه و تخم مرغ و گوشت از حدود ده کشاورزان و آماده فروشندگان مواد غذایی. تنها 50 نفر اجازه داده شد تا در زمان و آنها را مجبور به شستن دست های خود را با آب و صابون در دو شستن دست ایستگاه در مقابل بازار است. کشاورزان و فروشندگان عینک دستکش یا دستکش های پلاستیکی.

مریم Leight, 70, از آتلانتا گفت که او به طور منظم در بازار و نبود برنامه ریزی برای تغییر روزمره خود با وجود همه گیر و با وجود این واقعیت که او در گروه سنی کارشناسان بهداشت می گویند بیشتر در معرض این ویروس.

“شما گفت: شما در این گروه اما شما هرگز از فکر می کنم خود را به عنوان آسیب پذیر بودن” Leight گفت: به عنوان او برگزار شد یک کیسه بوم پر از شلغم ، چغندر و مارچوبه. “آنهایی که آسیب پذیر هستند ، او را در 90s و در زندگی کمک. من می توانید بروید و او را ببینید.”

در سراسر شهر در ناحیهای در شمال غربی پارک پیک نیک و گروه کوچک hangouts نقطه چین در این زمینه و در آن مسیر باقی مانده محبوب برای واکر و جاگر. Parkgoers’ اتومبیل های شلوغ محلی خیابان های محله نشانه دیگری است که ناحیهای در شمال غربی تا به حال تبدیل به یک پناهگاه برای کسانی که به دنبال برخی از ویتامین D در روز شنبه.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

گرانت پارک در ضمن خیلی کمتر شلوغ در روز شنبه. واکر و جاگر قادر به راه خود را در سراسر پارک رایگان از اضطراب است که می تواند همراه یک سفر خارج از امروزه.

جاستین در دقيقه 24 و آرام با دو نفر از دوستان دور در یک منزوی منطقه پوشیده از گرانت پارک.

“ما بیش از آغاز در پنک شهرستان امروز اما دیدیم که آن را راه بیش از حد شلوغ,” او گفت:. “ما در اینجا به پایان رسید. … ما آن را دوست دارم چرا که وجود دارد نه بسیاری از مردم و آن را به عنوان شلوغ است.”

در سراسر شهر, نشانه های اجتماعی فاصله هنوز مشهود — واکر دادن یکی دیگر از اسکله گسترده در هنگام عبور دونده, دویدن در محل تا زمانی که به اندازه کافی فضا باز می شود تا برای ادامه.

در Sevanada غذاهای طبیعی بازار در پنج نقطه حدود ده مشتریان خارج در صف انتظار برای دریافت از فروشگاه تنها مجاز 25 نفر در داخل در یک زمان. به جای ایستادن 6 فوت از هم جدا اکثر مشتریان ایستاده بود 10 تا 15 فوت از هم جدا.

اما به عنوان Lakeida وایلدر, 40, ایستاده در انتظار او به نوبه خود یکی دیگر از زنی که پوشیده بود از earbuds و صحبت کردن در تلفن خود نزدیک وایلدر. بود به رهبری نسبت به زباله ها می تواند در نزدیکی وایلدر اما به عنوان او در عرض سه فوت از وایلدر وایلدر پشت پا و به او اسکله گسترده. هنگامی که زن راه می رفت دور بعد از دور انداختن سطل زباله خود را وایلدر بود و خشم.

“او حتی توجه!” وایلدر گفت. “شما تعجب که چگونه به طور منظم مردم (coronavirus)? به خوبی آن را مانند که. بی دقتی.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im