الماس شاهزاده منتقد می گوید توکیو المپیک باید متوقف

توکیو — ژاپن دکتر که ایجاد یک رسانه firestorm با فیلم انتقاد قرنطینه از coronavirus زده کشتی کروز گفت: او در حال حاضر معتقد است که توکیو 2020 المپیک باید در رفتن نیست.

Kentaro ایواتا استاد بیماری های عفونی و کوبه دانشگاه گفت: در وبلاگ خود در روز پنج شنبه که آن را روشن است که این شیوع در ژاپن خواهد فروکش کرده با برنامه ریزی شروع بازی در ماه جولای. همچنین سیل بازدید کنندگان خارجی می تواند باعث تشدید گسترش این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19.

ژاپنی مقامات دولتی گفته اند که بازی های المپیک را پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده و نمی خواهد پشت درهای بسته برگزار شد.

“بازی های المپیک هستند و نه فقط یک توده جمع آوری اما یک توده جمع آوری از سراسر جهان در حالی که COVID جهانی همه گیر” Iwata نوشت. “این دو چیز را با هم.”

ایواتا سوار قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در ماه فوریه و یوتیوب decrying این شرایط وجود دارد به دست آورد بیش از یک میلیون بازدید.

Iwata گفت که بوروکرات ها و بیماری های عفونی حرفه ای در حال اجرا بودند قرنطینه و اساسی پروتکل در منطقه بندی و استفاده از دنده محافظ بودند به دنبال ندارد.

ژاپن ثبت بیش از 1600 نفر از این ویروس از جمله حدود 700 از الماس شاهزاده خانم. سی و نه نفر کشته شده اند از جمله هفت از بوش.

این ویروس در سراسر جهان با بیش از 218,000 مورد تأیید و 8,900 مرگ و میر. (گزارش شده توسط راکی Swift; ویرایش توسط Mansour Gopalakrishnan)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de