با تمام این مسائل ما را دیده ام با اینترنت این روزها – سوء استفاده, دروغ, doxxing و غیره – بسیاری از مردم بوده اند با این استدلال که اوایل پیشگامان اینترنت اشتباه محاسبه و تنظیم صحنه برای چه اتفاق می افتد شده است. در یک longform قطعه تخته سنگ, بنیاد ویکیمدیا و سابق EFF مشاور مایک گادوین استدلال می کند که در حالی که وجود داشته اند اشتباه خود موقعیت است که هنوز هم صدا. (SLتخته سنگ)
ارسال شده توسط NoxAeternum (25 نظر تعداد) 5 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
این احساس می کند مانند یک مقاله در درجه اول در مورد مایک گادوین احساس بهتری در مورد خود جنبش نقش در جایی که ما امروز در مقابل یک حسابداری از نقایص آنلاین رایگان سخنرانی حمایت جنبش است. او اختصاص داده است مقدار زیادی از زمان مبهم condeming کسانی که او تلاش می کند به رنگ scarily به عنوان “بیش از حد-زیادی-رایگان-سخنرانی-مردمی” در حالی که اساسا دست تکان دادن خود را انت مواضع گذشته به عنوان داشتن “تکامل” با وجود که تکامل اساسا در خط با آنچه ترسناک “بیش از حد-زیادی-رایگان-سخنرانی-مردمی” جمعیت بوده است گفت: پس قبل از اینکه او را گوش دهید.

هی مایک: افرادی که گفته شده است وجود دارد بیش از حد از تمرکز بر آزادی بیان و بالاتر از همه نیست, عجیب و غریب اجتماعی محافظه کاران شما می خواهید به تظاهر آنها هستند. آنها افرادی که نیازی دهه شواهد محوری را به چهره خود را به اذعان کرد که در واقع وجود دارد برخی از انواع سخنرانی که هرگز نباید با توجه به پلت فرم صرف نظر از آنچه مطلق آزادی بیان جنبش شما خودتان را یک قهرمان از باور است.
ارسال شده توسط tocts در 4:22 PM در فوریه 20 [4 علاقه]

لعنتی مسیح است. این نوشته توسط یک هزاره و یا روابط عمومی flack? اینترنت امروز را بمکد برای یک دلیل. شما. می توانید. تعمیر. با. این. یک. ساده است. ترفند.

ما کشیده goddamned فرش را از زیر چه اینترنت شده است می تواند به عنوان یک سرویس با ستون فقرات پشتیبانی عمومی و دلار و منبع باز چارچوب قابل دسترس برای همه و به جای آن اجازه دهید moneyed علاقه مند دانه و پس از آن بصورت پول در اوردن از خارج از آن. لذت بردن از خود بر طعمه, پوسته, شرکت های مصرف کننده مشخصات کشاورزی و 3-نامه آژانس های تبلیغاتی.

ما آن را سزاوار است.

عشق
آخرین Gen X-er.

p.s. در اینجا یک نگاه اجمالی از آنچه که ممکن بود در سال 1998:
– دولتی زیرساخت
– free email/web/messenging خدمات به عنوان یک حق و نه یک انتفاعی-خدمات
– محتوای دیجیتال توسط کتابخانه های عمومی مدل به جای MPAA کپی رایت مدل
– لعنتی تک شاخ و گربه برای همه. ما خدایان عصر دیجیتال و در حال حاضر شما احمقها پرداخت پول نقد برای غارت جعبه.
ارسال شده توسط metametamind در 4:28 PM در فوریه 20 [30 مورد علاقه]

بنابراین من نوشته شده این قطعه چون من آن را در بر داشت اما نه در راه گادوین در نظر گرفته شده. آن را روشن است که او در نظر گرفته شده این قطعه به عنوان یک استدلال برای ارتباط از موقعیت خود در عصر امروز, اما (حداقل برای من) آن را به جای آن می آید در سراسر به عنوان یک تصویر از ایدئولوژیک blinkers که نه تنها منجر کسانی که در اوایل پیشگامان به “ضربه” به عنوان او آن را قرار داده اما به ادامه کور می شود به واقعیت امروز اینترنت و مسائل تهدید کننده آن است.

اولین چیزی که به من زده هنگام خواندن از طریق آن خود را ثابت استفاده از euphemistic زبان هنگامی که بحث افزایش نفرت سخنرانی آنلاین. نه یک بار می کند گادوین استفاده از اصطلاح نفرت گفتار در بهترین او آن را “مضر” نشان دادن ناتوانی در درک واقعی طبیعت نفرت گفتار آنلاین و بعد از آن با استفاده از اصطلاح “اخلال مخالفت”. این ناتوانی به اذعان این واقعیت از گفتار نفرت – چگونه آن را باعث می شود مردم از ترس جان خود و عقب نشینی از عوام برای ایمنی و در نتیجه خاموش کردن آنها – باعث می شود آن را غیر ممکن به آدرس آن به رود گفت: “اولین قدم در برخورد با یک مشکل این است که بپذیریم که در آن وجود دارد.”

بیشتر سوال برانگیز اظهارات مانند این:

کسانی که فکر می کنم باید وجود داشته باشد بیشتر از بالا به پایین سانسور از شرکت های با تکنولوژی تصور کنید که زمانی که با سانسور و تلاش موفق به این معنی که این شرکت ها نیست و تلاش سخت به اندازه کافی برای به اجرا درآوردن محتوای آنها سیاست است. اما واقعیت این است که مهم نیست که چقدر پول و نیروی انسانی (به علاوه کمتر از کامل “هوش مصنوعی”) Facebook می اندازد ترتیب نفرت و یا محتوای غیر قانونی در آن خدمات و مهم نیست که چگونه به خوبی معنی Facebook نیات هستند یک پایگاه کاربر لبه نسبت به 3 میلیارد نفر است که همیشه رفتن به تولید صدها هزار و شاید میلیون ها نفر از مثبت کاذب در هر سال است.

تلاش برای استدلال می کنند که مشکل فقط این است که این موضوع بیش از حد عظیم برای Facebook برای مقابله با می آید در سراسر به عنوان عمدی کوری که ما باید گزارش مانند Facebook امتناع در واقع مقابله با تبلیغات با تشکر از فعالان محافظه کار در این شرکت است. گزارش از راه هایی که بسیاری از این شرکت های جلوگیری از چشمان خود را از برخورد با بیان نفرت و سوء استفاده بسیاری شده اند و امتناع از اذعان دارند که وجود آنها فقط چسبیده سر خود را در شن و ماسه در این نقطه است.
ارسال شده توسط NoxAeternum در 4:31 PM در فوریه 20 [5 علاقه]

تعجب! معلوم می شود که تقریبا هر تصمیم ما در مورد چگونه اینترنت باید در بین سال های 1994 و 1999 بود godawful اشتباه و در حال حاضر ما در حال پرداخت پول برای آن.
ارسال شده توسط Xyanthilous P. Harrierstick در 4:32 ب. ظ در فوریه 20 [2 علاقه]
من به پایان رسید و این با حس “که در آن است?” و تا به حال برای رفتن به عقب از طریق آن را برای دیدن آنچه که نقطه نویسنده بود ،

برای روکش کردن:
– EFF موفق به پیش بینی شکل فعلی اینترنت اما آن توصیه های سیاست و اهداف باقی می ماند همان.
– نگرانی از EFF مخالفان در حال حاضر در اطراف نسل کشی و خشونت و نفرت نمی پورنوگرافی.
– EFF معتقد است که هر گونه راه حل است که به تضعیف بخش 230 بد است چون سیستم عامل مجبور خواهد شد تا متوسط به شدت.
– در نتیجه EFF درست بود و هنوز هم در حال حاضر.

من نمی بینم که چگونه به این نتیجه پیروی از هر چیزی به او گفت.

در پیش نمایش: خود را به کنار در مورد موقعیت خود را به “تکامل” است مزخرف است.

من آمده ام به باور ما جامعه باید گام های معقول و منطقی برای محدود کردن عمدا مضر سخنرانی, اما من هم خودم به طور فزاینده استقبال گسترده بیشتر نوازنده چشم انداز آزادی بیان از من به طور معمول دفاع و پشتیبانی در 1990s

که ممکن است به عنوان به خوبی می شود “من آمده ام به این باور در جهان, زمین, اما من هم خودم به طور فزاینده ای در آغوش یک دیدگاه گسترده تر از زمین مسطح مکانیسم.” و پس از بحث و گفتگو در مورد رنگ گنبد.
ارسال شده توسط ناشناس تابع در 4:32 ب. ظ در فوریه 20 [2 علاقه]

من فکر کردم این بود که واقعا خوب و متفکر مقاله. من شگفت زده بی اعتنا نظرات.

مطلق فاجعه است که, مدرن, رسانه های بزرگ واقعا باید مردم را به فکر می کنم دو بار قبل از آنها هر چیزی را که ممکن است در اثر محدود کردن آنلاین سخنرانی. در حالی که NYTimes است platforming و نازی ها اما نمی پوشش گسترده ضد پلیس در اعتراض خود را به عقب حیاط حدس بزنید چه: اینترنت وجود دارد را انتخاب کنید تا شل.
ارسال شده توسط کلاهبرداری اینترنتی کارآگاه تیم ایستگاه شماره 9 در 4:34 PM در فوریه 20 [3 علاقه]

مطلق فاجعه است که, مدرن, رسانه های بزرگ واقعا باید مردم را به فکر می کنم دو بار قبل از آنها هر چیزی را که ممکن است در اثر محدود کردن آنلاین سخنرانی. در حالی که NYTimes است platforming و نازی ها اما نمی پوشش گسترده ضد پلیس در اعتراض خود را به عقب حیاط حدس بزنید چه: اینترنت وجود دارد را انتخاب کنید تا شل.

بسیاری از چرا های مدرن رسانه های بزرگ است مطلق فاجعه است چرا که از اینترنت (نگاه کنید به: Facebook دروغ گفتن در مورد ویدئو فلج کننده بسیاری از رسانه ها; Google اساسا مجبور اخبار سازمان به آنها ارائه محتوا به صورت رایگان.) و اجازه دهید فراموش نکنید که بسیاری از عمده اینترنت سیستم عامل کاملا خوشحال به پلت فرم نازی ها به عنوان به خوبی.
ارسال شده توسط NoxAeternum در 4:40 PM در فوریه 20 [5 علاقه]

این نوشته توسط یک هزاره و یا روابط عمومی flack?

مایک گادوین متولد شد و در سال 1956.
ارسال شده توسط tobascodagama در 4:54 PM در فوریه 20 [1 علاقه]

من را دوست دارند که آگاهی بیشتر در این مقاله که آزادی بیان در میدان جنگ در جنگهای اولیه اینترنت انجام شد و به صورت خاص جمعیتی که تحت سلطه اوایل اینترنت. برای مثال داشتن دسترسی رایگان به پورنوگرافی مهم بود برای اکثر کاربران مرد از اوایل اینترنت و محبوب “راز” کتاب مانند Anarchist Cookbook محبوب بودند با supremacist انواع بودند که نه تهدید مستقیم به اکثریت سفید از کاربران اینترنت در اوایل.

جالب است به در نظر گرفتن آنچه در اوایل اینترنت را نگاه مانند آن را به حال شده است در درجه اول رانده می گویند میانسال مادران و چگونه است که ممکن است منجر به یک پایه های مختلف است که ما امروز با تاخیر به عنوان سابقه.
ارسال شده توسط گل روشن در 5:03 PM در فوریه 20 [7 علاقه]

جالب است به در نظر گرفتن آنچه در اوایل اینترنت را نگاه مانند آن را به حال شده است در درجه اول رانده می گویند میانسال مادران و چگونه است که ممکن است منجر به یک پایه های مختلف است که ما امروز با تاخیر به عنوان سابقه.

من فکر می کنم این بی معنی فرضی – اوایل اینترنت رانده شد نوع از افرادی که فکر می کردم این ایده از اینترنت جالب بود با وجود این واقعیت است که شما واقعا نمی تواند انجام هر کاری با آن. متوسط سن مادران به طور کلی به زمان غنی یا adopters اولیه; for middle-aged مادران به توان اولیه درایور از اینترنت جهان را به شدید متفاوت است.

من فکر می کنم یک سوال وجود دارد که چگونه مختلف اینترنت شده اند که تا به حال کالیفرنیا ایدئولوژی نبوده است نیروی محرکه اینترنت یا جهنم, اگر بیشتر مردم تا به حال توجه به یک گروه است که خود را بدترین دشمن است که میسازد این نوع از الگوهای که Facebook و توییتر باید ساخته شده است اما این کار را نکرد.

من همچنین فکر می کنم که ما در پایان دم از رسانه های اجتماعی – فکر نمی کنم Infinite خواهد بود که بعد از توییتر به دلیل من فکر می کنم مردم خواهد بود به دنبال یک پارادایم جدید است که به دور از همه مشکلات بیمار از رسانه های اجتماعی (و هیچ کس را از رفتن به انجمن ها). خانواده واتساپ گروه شل و اختلاف جوامع WeChat. این چیزی است که ما در حال اجرا به زمین در 20s.
ارسال شده توسط Merus در 5:20 ب. ظ در فوریه 20

به عنوان یک “gen z’ برنامه نویس که در منطقه خلیج من همیشه نوع تعجب است که به یک رادیکال در tech بنابراین اغلب به معنی رایگان نرم افزار libertarianism. تصور من این احتمالا بزرگ مشغول به کار در اوایل روز اما امروز قدرت تکنولوژیک ساکن در سیستم عامل نه دسترسی به ابزار. اگر شما می توانید جزئیات facebook کد منبع که در آن پلت فرم در واقع کمتر قدرت ؟ من خیلی مطمئن نیستم.

اگر کد شما واقعا ارزشمند من تعجب می کنم اگر این روزها به آن دور به صورت رایگان اغلب کمک می کند تا شرکت ها بیشتر از مردم — نگاهی به ردیس در مقابل آمازون
ارسال شده توسط rlio در 5:49 PM در فوریه 20 [6 علاقه]

چیزی که هیچ کس واقعا صحبت کردن در مورد پشت در 90s و به نظر می رسد که blindingly آشکار در حقیقت این است که یک رسانه که انبوه کاهش اصطکاک در انواع خاصی از معاملات و حذف بسیاری از موانع فاصله و زمان بود و بدیهی است و به ناچار رفتن به منجر به تحکیم و انحصار نوع موقعیت مگر اینکه واقعا قوی مکانیسم وجود داشته و برای مقابله با آن است.

“گوگل” است که با این نسخهها کار 5% بهتر از دیگری است که همه در حال رفتن به گله به, بدیهی است.

خرده فروش آنلاین است که می تواند به فروش چیزهایی 1 ٪ ارزان تر از دیگر و/یا که بیشتر از بازار و در نتیجه بیشتر گزینه های در دسترس از دیگر رفتن به تسلط بر دیگران است.

خیلی بیشتر وقت و فکر کردم باید به figuring چگونه به فعال مقابله با آن بسیار قوی گرایش. و من حدس می زنم هنوز هم باید اتفاق می افتد در حال حاضر.

و . . . اجازه دهید بحث در مورد راهبری اینترنت. چرا در جهان یک نام دامنه باید هزینه شاید بیش از $1 یا 2 دلار در هر سال و به همین دلیل هر شرکت خصوصی باید خود را .org نام رجیستری هر دو سوال است که لازم نیست هر جواب خوب.
ارسال شده توسط: flug در 5:57 PM در فوریه 20 [4 علاقه]

Merus: من فکر می کنم این بی معنی فرضی – اوایل اینترنت رانده شد نوع از افرادی که فکر می کردم این ایده از اینترنت جالب بود با وجود این واقعیت است که شما واقعا نمی تواند انجام هر کاری با آن. متوسط سن مادران به طور کلی به زمان غنی یا adopters اولیه; for middle-aged مادران به توان اولیه درایور از اینترنت جهان را به شدید متفاوت است.

من موافقت می کنم که تعویض میانسال مادران برای مردان و نگه داشتن همه چیز همان است که بعید است اما ما می توانید تصور کنید اینترنت داشتن توسعه یافته در جایی به طور کامل متفاوت است. اتحاد جماهیر شوروی شاید. به هر حال ما می توانیم اذعان کرد که برخی از اوایل دعوا در مورد آزادی بیان در اینترنت حول پورنوگرافی و مرزی برای ساخت بمب کتاب و که آن را نمی باید که راه و ما نباید به بی وزن به استدلال های ساخته شده در این زمینه.
ارسال شده توسط گل روشن در 6:00 PM در فوریه 20 [3 علاقه]

(و هیچ کس قصد بازگشت به انجمن)

Damn! فقط, damn! من (پیر مرد) فقط ببینید توییتر به تازگی برای انتشار اطلاعات و اخبار و Facebook به عنوان خوب sap india سبز/”خدمت به انسان” dystopic کابوس مسائل است. گادوین و EFF مجنون هستند متعصب با بیشتر نفس از بشریت است.
ارسال شده توسط Chitownfats در 6:01 PM در فوریه 20

> هیچ کس قصد بازگشت به انجمن

من معمولا بازدید از انجمن های مختلف هر روز.

اما whatevs . . .
ارسال شده توسط: flug در 6:03 PM در فوریه 20 [2 علاقه]

با عرض پوزش به دو پست در همان موضوع اما من فقط به یاد داشته باشید چه من و چه جوان برخی از شما هستند. من **نمی توانم باور کنم** * * * از نویسنده این قطعه اشاره نمی کند که این همان مایک گادوین که سرچشمه “Godwin قانون”: همچنین ببینید: https://en.wikipedia.org/wiki/Mike_Godwin
ارسال شده توسط metametamind در 6:11 PM در فوریه 20 [4 علاقه]
این همان مایک گادوین که سرچشمه “Godwin قانون”

این چیزی است که اجازه می دهد تا هر ادم سفیه و احمق فکر می کنم آنها در حال ساخت نوعی هوشمندانه سخن گفتن هر زمان که موضوع نازیسم می آید به دامنه
ارسال شده توسط thelonius در 6:21 PM در فوریه 20 [1 علاقه]

این چیزی است که اجازه می دهد تا هر ادم سفیه و احمق فکر می کنم آنها در حال ساخت نوعی هوشمندانه سخن گفتن هر زمان که موضوع نازیسم می آید به دامنه

همچنین چیزی که فرض بر این است که اساسا نمی توان هر کسی که در اینترنت در واقع حمایت نازی views

من معمولا بازدید از انجمن های مختلف هر روز. اما whatevs . . .

اما شما هرگز به سمت چپ درست مثل افرادی هستند که هرگز چپ ایمیل لیست. من تصور برخی از مردم می خواهد به بازگشت به انجمن به طور تصادفی necro یک موضوع و یا حتی بدتر از شروع یک بحث است که اتفاق می افتد به یکی از این چندساله هیچ کس-توافق-و-noone-reza-the-old-موضوع بحث و یا سعی کنید و کار کردن تا چه حد به عنوان خوانده شده در این موضوعات است که مردم را به هوور تا بحث کلی به یک موضوع و به یاد داشته باشید که چرا آنها در وهله اول سمت چپ.
ارسال شده توسط Merus در 6:26 PM در فوریه 20

جالب است به در نظر گرفتن آنچه در اوایل اینترنت را نگاه مانند آن را به حال شده است در درجه اول رانده می گویند میانسال مادران

به من اجازه می دهد به شما معرفی به نسل مستقیم بگویید-همه مامان وبلاگ از تاثیرگذاران. آن بود که متوسط سن مادران’ تصمیم گیری خرید آنلاین رفت که برخی از جیب اینترنت شد وحشت را نشان می دهد.
ارسال شده توسط warriorqueen در 6:39 PM در فوریه 20

“در ضمن فقیر ماهی بابل به طور موثر از بین بردن تمام موانع ارتباطی بین نژادهای مختلف و فرهنگ ها موجب شده است تا بیشتر و خونین جنگ از هر چیز دیگری در تاریخ خلقت است.”

اینترنت ما Babel fish. آن است که انسان ناخودآگاه آن id آن dreamscape آزادانه به اشتراک گذاشته. و آن را هولناک است.

مایک و دیگر آرمان گرایان بر این باور بودند که افزایش تبادل دانش در سراسر همه موانع از کشور, کلاس نژاد از فضا و زمان را در دانشنامه Galactica گسترده بالا بردن انسان فکر و آگاهی در تاریخ همتراز با کلمه نوشته شده و چاپ. من می دانم که این درست است چرا که من یکی از این مؤمنان واقعی برگزار شد که ایمان است که اگر ما تنها می تواند صحبت کردن به یک دیگر در سراسر هر دیوار از فضا و زمان, ما همه می خواهم همه چیز کار کردن.

من حدس می زنم در نگاه به گذشته ما است می خواهم پس از خیره شدن به نور جدید روشنگری است که ما را فراموش کرده و ما فروید. بله “کلیک-و-views” اقتصاد خم اینترنت, اما من به یاد داشته باشید دانلود مستقیم و تحقق حتی پس از آن است که ما باید بیشتر در اختیار عریان ما افکار درونی.

Facebook, Twitter, YouTube: شما می توانید در انتزاعی در نظر گرفتن این گام های بلندی به جلو در انسان در ارتباط است. و در واقع آنها هستند. اما آنچه آنها در حال گفتن ما در مورد خودمان است که تقریبا Lovecraftian در آن وحشت کیهانی: که شما در نهایت به تنهایی در یک جهان از هیولا.

به خوبی و گربه عکس.
ارسال شده توسط SPrintF در 6:40 PM در فوریه 20 [5 علاقه]

من **نمی توانم باور کنم** * * * از نویسنده این قطعه اشاره نمی کند که این همان مایک گادوین که سرچشمه “Godwin قانون”

من از نوع فرض کنیم که هر کسی که من به عنوان خوانده شده در مورد آخرین نام گادوین کسی است که سرچشمه “Godwin قانون”. همیشه به نظر می رسد به کار.
ارسال شده توسط: هر جا رختی در یک طوفان در 6:43 PM در فوریه 20 [1 علاقه]

گادوین اضافه شده است برخی از به روز رسانی.

“Godwin قانون به خودی خود می تواند مورد آزار قرار گرفته به عنوان یک حواس پرتی انحراف و یا حتی به عنوان سانسور fallaciously miscasting حریف استدلال به عنوان مبالغه زمانی که مقایسه های ساخته شده توسط این استدلال در واقع مناسب است.[10] مایک گادوین خود را نیز با انتقاد از overapplication از گادوین قانون ادعا نیست بیان یک مغالطه است; آن است که به جای قاب به عنوان یک memetic ابزار برای کاهش بروز نامناسب هذلولی مقایسه. “اگر چه عمدا قاب به عنوان اگر آن را یک قانون طبیعت یا ریاضیات” Godwin نوشت: “هدف آن همواره لفظی و آموزشی: من می خواستم مردمی که glibly در مقایسه با شخص دیگری به هیتلر به فکر می کنم کمی سخت تر در مورد هولوکاست است.”[11]

“در دسامبر 2015 گادوین در نظر نازی ها و فاشیست مقایسه بودن ساخته شده توسط چندین مقاله در مورد جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: “اگر شما ملاحظه در مورد آن و نشان می دهد برخی از آگاهی واقعی از تاریخ, پیش بروید و با مراجعه به هیتلر زمانی که شما صحبت کردن در مورد تهمت و یا هر سیاستمدار.”[12] در ماه اوت سال 2017 گادوین ساخته شده مشابه سخنان در شبکه های اجتماعی و وب سایت های Facebook و Twitter با توجه به دو روز گذشته’ متحد حق تجمع در Charlottesville, Virginia حمایت و تشویق تلاش برای مقایسه آن alt-حق سازمان به نازی ها.[13][14][15][16]

“در اکتبر 2018, گادوین گفت در توییتر آن است که قابل قبول به تماس برزیل سیاستمدار (که بعدا رئیس جمهور شد) Jair Bolsonaro یک “نازی”.[17][18]

“در ماه ژوئن سال 2019 پس از Chris Hayes استناد گادوین قانون در بحث از این که آیا آن را مناسب برای تماس با ایالات متحده را پناهندگان بازداشتگاه “اردوگاه های کار اجباری” Godwin به صراحت اعلام کرد که او معتقد است اصطلاح “اردوگاه کار اجباری” مناسب بود.”
ارسال شده توسط نانسی Lebovitz در 6:47 PM در فوریه 20 [2 علاقه]

بسیاری از چرا های مدرن رسانه های بزرگ است مطلق فاجعه است چرا که از اینترنت (نگاه کنید به: Facebook دروغ گفتن در مورد ویدئو فلج کننده بسیاری از رسانه ها; Google اساسا مجبور اخبار سازمان به آنها ارائه محتوا به صورت رایگان.) و اجازه دهید فراموش نکنید که بسیاری از عمده اینترنت سیستم عامل کاملا خوشحال به پلت فرم نازی ها به عنوان به خوبی.

Naw, NYTimes platformed Naziism وقت پیش.

تنها دلیل مردم سیاه و سفید و یا زنان و یا ترانس مردم و یا هر گونه دیگر به حاشیه رانده شده که نمی خرید ads قادر به گرفتن منافع خود مورد بحث است چرا که آنها لازم نیست برای رفتن از طریق (عمدتا جمهوری خواه-یا-بیشتر-راست) ubercreeps که gatekeep رسانه های سنتی

من حدس می زنم اگر شما احساس می کنید 100% نمایندگی IDK برخی از ترکیبی از سی ان ان و پست برای شما خوب, اما من به یاد داشته باشید 90s. آن لعنتی مکیده.
ارسال شده توسط کلاهبرداری اینترنتی کارآگاه تیم ایستگاه شماره 9 در 7:23 PM در فوریه 20 [1 علاقه]

من دیده ام همه چیز شما مردم انرا باور
کارت سبز دادن در alt.فن.کارل-malden.بینی
من به تماشای انیمیشن های gif در metafilter
تمام آن لحظات از دست خواهد رفت مثل اشک در باران
زمان برای خروج
ارسال شده توسط entropicamericana در 7:32 PM در فوریه 20 [4 علاقه]
چه اتفاقی افتاد به اینترنت سود. این همان بنیادگرای marketization اتفاق می افتد به هر چیز دیگری در زندگی ما است.
ارسال شده توسط Ray Walston شانس اژدها در 8:51 PM در فوریه 20 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im