نارضایتی حباب در اسپانیا حتی اگر coronavirus موارد افول

مادرید — اسپانیا شکننده جناح چپ ائتلاف برنده حمایت از سیاسی دشمنان به تمدید وضعیت اضطراری در روز شنبه به تظاهرات عمومی پختند بیش از coronavirus’ آسیب به اقتصاد و دشوار اجتماعی محدودیت.

حتی اگر مرگ و میر در حال کاهش و اسپانیا امیدوار است تا بیشتر بالابر سخت مستند تا پایان ماه ژوئن نخست وزیر پدرو سانچز می خواهد به نگه داشتن قدرت های ویژه ای برای دو هفته بیشتر به کنترل کاهش محدودیت.

پس از چهار قبلی پسوند او را در مجلس به طبل حمایت دوباره و به دقت منتقل اندازه گیری با کمک احزاب کوچک. “هیچ کس حق ندارد به هدر آنچه ما به دست آورد با هم” سانچز گفت.

اسپانیا ثبت کرده است 27,888 مرگ و میر و 232,555 موارد COVID-19 اما جدید مرگ و میر کاهش به کمتر از 100 روز.

با بانک مرکزی اسپانیا پیش بینی گردشگری وابسته به اقتصاد به قرارداد تا به 12.4 درصد در سال 2020 سرخوردگی متلاطم است ،

پابلو Casado رهبر حزب محافظه کار مردم متهم سانچز از مخرب اقتصاد و متعهد به بلوک خود دولت اقلیت را در دستور کار قانونگذاری. “هر رای یک عذاب برای شما و بقیه مدت را یک مصیبت گفت:.

در خیابان, گروه تا چند صد شده اند جمع آوری روزانه در 9 p. m. به گلدان و تابه و خواستار استعفای دولت و گاهی نقض اجتماعی-دورى قوانین.

در ابتدا در ارتباط با راست Vox حزب جنبش آغاز شد که در مادرید ثروتمند سالامانکا محله گسترش یافته از پایتخت به شهرهای دیگر مانند سویا و ساراگوسا.

دوشنبه و سه شنبه حدود ده نقاب معترضان با تجمع در مقابل ساختمان مادرید در خانه از وزیر حمل و نقل Jose Luis bergasillas bajera. ویدئوها نشان داد یک زن goading او را به بیرون می آیند.

در تعطیلات آخر هفته ده ها تن از مردم پیچیده شده در پرچم اعتراض را با گلدان و تابه در مقابل خانه که معاون رئیس جمهور پابلو ایگلسیاس و برابری وزیر ایرنه مونترو به اشتراک گذاری در مرفه حومه فونلبردا شمال پایتخت.

“فاجعه زدن”

جیب نارضایتی شده اند شکستن جاهای دیگر در سراسر اروپا از کسب و کار خواستار کمک به برخی بیشتر آشکارا سیاسی تظاهرات.

“نه گفتن به دیکتاتوری” و “توقف سلامت فاشیست” شده اند برخی از این شعارها در آگهی ها تا حد زیادی در جناح راست-سازماندهی تظاهرات در آلمان است که باید با حروف بزرگ در افزایش بیکاری و فشارهای بیش از مستند.

یکی تظاهرات در اشتوتگارت درو ده ها هزار نفر.

اما در فرانسه و ایتالیا هر دو سخت-ضربه گیر تظاهرات شده اند که مهمترین آنها نادر است. نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته را تایید رتبه بالا باقی می ماند حتی اگر خود ملت بود برای اولین بار بود قفل شده در اروپا است.

پابلو سیمون, یک استاد علوم سیاسی در مادرید کارلوس III دانشگاه گفت: اعتراضات اجتناب ناپذیر با توجه به سابقه COVID-19 بحران اما در اسپانیا در مورد سوخت رسانی قبلی سیاسی شکنندگی.

“تفاوت بین اسپانیا و دیگر کشورها در اروپا است که سطح قطبش بود در حال حاضر بسیار بالا قبل از بحران” او گفت:. “Coronavirus تشدید آن است.”

خطر از این تحلیلگر گفت که آن را تحت الشعاع خود انتقاد مشروع. “اگر بحث این است که آیا دولت این است که راه انداختن یک کودتا یا نه وجود ندارد و فضا برای بالا بردن سوال در بتن چیزهایی مانند استفاده از ماسک صورت,” او گفت:.

اسپانیا کاسته محدودیت اجازه می دهد تا کودکان در خارج از منزل و برخی از مغازه ها و سواحل به بازگشایی شده است. اما آن را به یک قرنطینه برای مسافران خارج از کشور و دستور داد تا همه شهروندان از جمله کودکان بیش از شش به پوشیدن ماسک ،

“آنها نمی مشورت هر کسی…این یک فاجعه دست زدن به این وضعیت گفت:” مادرید ساکن پالوما.

(گزارش شده توسط جولین Hennequin ناتان آلن اما پیندو جسیکا جونز و اینگرید Melander در مادرید; مادلین اتاق در برلین; Christian لاو در پاریس و گاوین جونز در ایتالیا; ویرایش توسط اندرو Cawthorne)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im