ضد عفونی حمل و نقل و فوق العاده سهشنبه در ایالات متحده آمریکا; در اخبار برای مارس 3

در اخبار است که خلاصه ای از داستان از کانادا مطبوعات طراحی شده به kickstart روز خود را. در اینجا این است که آنچه در رادار از سردبیران ما برای صبح روز 3 مارس …

آنچه که ما در حال تماشای در کانادا …

برخی کانادا سازمان های حمل و نقل در حال بی سر و صدا در نظر گرفتن مراحل برای محافظت از مشتریان در برابر رمان coronavirus شده است که صدایی زنگ زنگ در سراسر جهان است.

چند می گویند که شدت تلاش برای تمیز کردن وسایل نقلیه و ایستگاه های روشن به تهاجمی تر ضد باکتری پاک کننده به عنوان یک احتیاط.

حمل و نقل عمومی و خدمات می گویند هنوز هم وجود دارد بدون نیاز به نگرانی حتی به عنوان تعدادی از کانادایی مبتلا به این ویروس شناخته شده به عنوان COVID-19 همچنان به صعود.

مقامات بهداشت ثبت شده اند حداقل 27 نفر در این کشور تا کنون با Ontario گزارش بالاترین تعداد در 18.

یکی منطقه ای حمل و نقل ارائه دهنده عامل به شدت سفر اتوبوس و شبکه راه آهن در جنوب انتاریو می گوید که در حال حاضر مستند یک نمونه از آلوده مسافر رفت و آمد در یکی از وسایل نقلیه خود را.

Metrolinx سخنگوی آنه ماری Aikins می گوید دراز اسپری ضد عفونی کننده مورد آزمایش قرار گرفت یکی از آن بروید حمل و نقل قطار به تازگی و در حال نورد از برای کل شبکه پس از یک بیمار که تست مثبت برای COVID-19 استفاده می شود یکی از آن وسایل نقلیه برای سفر از فرودگاه.

همچنین در این …

BURNS LAKE, B. C. — مرطوب’suwet’en انتخاب عضو شورا می گوید او “امید” است که درگیری های داخلی بیش از مسائل حکومت و یک خط لوله می تواند حل شود با احترام اما او همچنین نگران است که همه اعضای یک فرصت برای شرکت در تصمیم گیری.

کارن Ogen-Toews از مرطوب’suwet’en اول کشور می گوید: انتخاب شوراها باید همیشه دعوت شده برای شرکت در قبیله جلسات به طور مستقیم و یا در گذشته بحث بر زمین می کند.

ارثی خانه ستاد رسیده و پیش نویس موافقتنامه یکشنبه centring در حقوق و عنوان با ارشد وزرای دولت.

تاج-بومی روابط وزیر کارولین بنت گفت: آن را امضا شود اگر مرطوب’suwet’en ملت می رسد یک اتفاق نظر در آن است.

اما در حالی که Ogen-Toews می گوید: او است شنوا و دست دوم که قبیله جلسات برگزار خواهد شد در این هفته و در کنار او می گوید: انتخاب اعضای شورای نداده مستقیم دعوت از دوشنبه بعد از ظهر.

Ogen-Toews نشان دهنده یکی از پنج منتخب مرطوب’suwet’en شوراها که امضا در حمایت از این پروژه در حالی که ارثی ستاد می گویند که آنها هرگز اجازه داد.

آنچه که ما در حال تماشای در ایالات متحده …

لس آنجلس — دموکرات ها’ نسیم بال تقلا برای متحد کردن پشت جو بایدن پیشنهاد ریاست جمهوری به عنوان رای دهندگان در سراسر یک سری از سه شنبه متحده آماده برای ارائه یک حکم است که اساسا می تواند دوباره شکل حزب 2020 نامزدی مبارزه است.

در این مسابقه تبدیل شد در 36 ساعت قبل از انتخابات باز به عنوان رقیب سابق ctq و پیت Buttigieg ناگهان به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را و تایید بایدن.

یکی دیگر از سابق رقیب سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke علنا حمایت بایدن برای اولین بار به عنوان به خوبی.

ضرورت لحظه منعکس عمیق نگرانی از دموکراتیک استقرار که Bernie Sanders, پلاریزه مترقی قرار بود برای به دست گرفتن قابل توجه نماینده رهبری در روز سه شنبه هنگامی که از 14 ایالت و یک خاک ایالات متحده رای دادن.

آنچه که ما در حال تماشای در بقیه جهان …

اورشلیم — نخست وزیر بنیامین نتانیاهو و حزب لیکود کشیده جلوتر قابل توجهی سرب بیش از مخالفان خود در اسرائیل انتخابات در کمتر از یک سال.

اما او فوق العاده مذهبی و ملی داد هنوز هم به نظر می رسد به سقوط کوتاه از اکثریت پارلمانی لازم برای تشکیل یک دولت.

خروج سنجی در اسرائیل ایستگاه های تلویزیونی نشان داد حزب لیکود و شرکای آن گرفتن 59 کرسی از 120 در مجلس.

نتایج نهایی اعلام خواهد شد بعد از آن شنبه و می تواند نوسان نتانیاهو بیش از بالا هفته قبل از او به دادگاه می رود به صورت فساد اتهامات عنوان شده علیه.

اما اگر رسمی نتایج مسابقه نظر سنجی خروج اسرائیل طولانی مدت بست سیاسی نگاه مجموعه به ادامه.

ترجمه (در صورتی که شما آن را از دست رفته) …

کلگری — یک آلبرتا خدمات انرژی شرکت می گوید مدیریت آن قبول مسئولیت کامل برای یک عکس برگردان کسب و کار توزیع بلبرینگ آرم خود را در زیر یک تحریک کننده جنسی کارتونی ظاهر می شود به تصویر کشیدن 17 ساله سوئدی آب و هوا فعال گرتا Thunberg.

“این نه منعکس کننده ارزش های این شرکت یا کارکنان ما و ما عمیقا پشیمان درد ما ممکن است ناشی از” X-سایت خدمات انرژی گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را از دوشنبه.

برچسب تا به حال سیاه و سفید نقاشی از چهره زن را از پشت با دست کشیدن بر او بافته, موی جودی ابوتی. نام “گرتا” بود که در زیر نوشته شده است. آرم شرکت تحت رسم.

تصویر انداخته تورنت خشم پس از آن شروع به گردش آنلاین چهارشنبه. آن را وادار condemnations از آلبرتا برتر جیسون کنی استانی وزرای کابینه و اعضای مجلس عوام.

“ما در حال اقدام به محکوم کردن این اثر و انتشار آن و متعهد به بهبود و از بین بردن کن ما توزیع” X-سایت بیانیه بخوانید.

“مدیریت قبول مسئولیت کامل و موثر بلافاصله ساخته شده است که تغییرات سازمانی به منعکس کننده این.”

عجیب و غریب و وحشی …

نیویورک — حرارت شدید گازهای سمی مذاب — شرایط برای Nik Wallenda آخرین tightrope راه رفتن هستند کاملا جهنمی و این است که تنها راه او آن را می خواهد.

Wallenda خواهد گذشتن از مزایا آتشفشان در نیکاراگوئه روز چهارشنبه در یک شیرین کاری که او می گوید را در بدون توجه به شرایط.

Wallenda می گوید: او در راه رفتن بیش از یک آتشفشان فعال در مواجهه با هر چالشی است که مادر طبیعت می تواند در پرتاب او را از وزش شدید باد در این منطقه به گازهای سنگین به, البته گرما.

او می گوید: نیز وجود دارد این واقعیت است که آن را طولانی ترین و بالاترین راه رفتن که او تا کنون تلاش کرده است.

می دانم که اخبار خود را …

همانطور که شما فقط به عنوان خوانده شده Nik Wallenda قصد دارد به پیاده روی بیش از یک آتشفشان این هفته است. در سال 2012 چه نقطه عطفی بود Wallenda سیم راه رفتن به کانادا ؟

(نگه داشتن اسکرول کردن پاسخ)

در این روز در سال 1847 …

مخترع تلفن الکساندر گراهام بل متولد ادینبورگ, اسکاتلند. بل چپ اسکاتلند در سال 1870 و حل و فصل در Brantford, Ont., که در آن او کار می کرد به عنوان یک گفتار درمانگر برای ناشنوایان. او اختراع تلفن از سال 1874 به سال 1876.

اخبار سرگرمی …

نیویورک — “قاضی جودی” خواهد بود اما قاضی جودی قرار نیست در هر نقطه.

اشتباه گرفته ؟ جودی Sheindlin اعلام روز شنبه که محبوب او همزمان دادگاه نشان می دهد به پایان خواهد رسید تولید در سال 2021 مجموعه صحنه را برای بازگشت او در فرمت های مختلف حتی به عنوان او نشان می دهد ممکن است واقعا در رفتن در هر نقطه.

سختی-صحبت سابق نیویورک, خانواده, قاضی دادگاه حکم داده است او در تلویزیون دادگاه از سال 1996 و محبوبیت آن ساخته شده او را بالاترین پرداخت شخصیت در تلویزیون. او اعلام کرد در “الن” که در فصل آینده خواهد بود او 25 و آخرین ساخت قسمت های اصلی از “قاضی جودی.”

بعد از 77 سال میانجی خواهد ساخت یک نمایش جدید به نام “جودی عدالت” است که اولین در سقوط 2021.

“اگر شما خسته هستید و قرار نیست به توقف” Sheindlin گفت: Ellen DeGeneres.

CBS در ضمن ساخته شده است که دو سال مقابله با ایستگاه های که در حال حاضر حمل “قاضی جودی” به هوا reruns از برنامه است.

می دانم که اخبار خود را پاسخ …

آبشار نیاگارا. Wallenda آغاز شده از طرف ایالات متحده و آن را در زمان او حدود 25 دقیقه به رفتن به کانادا در سراسر افتد. او greated توسط مرزی عوامل که بازرسی گذرنامه خود را.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شد مارس 3 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>