DIY ضد عفونی کننده دست

شما باید خود را ضد عفونی کننده دست? بله (CBS) به عنوان طولانی به عنوان شما را به اندازه کافی alchol در آن است. هیچ (نگهبان) بدون نرم کننده موجود در محصولات تجاری شما را اجرا خطر صدمه زدن به پوست شما. Recipies از شرف و سازمان بهداشت جهانی است. CDC: من علم-هنگامی که و چگونه به استفاده از ضد عفونی کننده دست در جامعه تنظیمات.
ارسال شده توسط not_the_water (28 نظرات کل) 7 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
به یاد داشته باشید: کمتر بیشتر است. شما می خواهید به ماندن در زیر اتانول 80 درصد v/v در حالت ایده آل بین 60 و 80. قرار دادن آب در مخلوط افزایش زمان تماس (آن را نمی خواهد تبخیر به سرعت) و همچنین پروتئین و چربی توانایی جدا بهتر (از آنجا که شما می توانید حل قطبی سر به آب) به جای فقط تجمع و تشکیل یک مانع برای اتانول به نفوذ بیشتر است.
ارسال شده توسط دوران کودکی خود را حیوان خانگی سنگ در 9:28 AM در مارس 4 [1 علاقه]
هست. سعی کنید برای پیدا کردن مواد تشکیل دهنده بر روی قفسه و یا در آمازون در شهرستانها را تحت تاثیر قرار.

احتکار هراس, خرید, قیمت درآوردن و حدس و گمان است که در حال حاضر اتفاق می افتد. این منزجر کننده است.

این است که در آن یک دولت مسئول است و قرار است به مرحله جلوتر از منحنی. اما. توانا در بازار آمریکا است که مسئول در حال حاضر.
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوانزا در 9:39 AM در مارس 4 [7 علاقه]

احتکار هراس, خرید, قیمت درآوردن و حدس و گمان است که در حال حاضر اتفاق می افتد. این منزجر کننده است.

شما باید ببینید آمازون TP قیمت در حال حاضر. JFC. به طور کلی Cornholio خواهد بود بشدت نا امید کرد.
ارسال شده توسط دوران کودکی خود را حیوان خانگی سنگ در 9:40 AM در مارس 4 [1 علاقه]

احتکار هراس, خرید, قیمت درآوردن و حدس و گمان است که در حال حاضر اتفاق می افتد. این منزجر کننده است.

Purell قیمت خونتان در آمازون به عنوان ضد عفونی کننده حدس و گمان می شود یک کلبه صنعت — در coronavirus اقتصاد این پمپ بطری های نادر قدردانی دارایی (واشنگتن پست 4 مارس سال 2020)

دست نامرئی در کار است. همچنین ارسال به موقع در برابر این بی معنی است.
ارسال شده توسط گه نور دزد در 9:44 AM در مارس 4 [2 علاقه]

> بدون نرم کننده موجود در محصولات تجاری

من فکر کردم که ما نادیده گرفتن ملین بند در حال حاضر ؟
ارسال شده توسط 7segment در 9:52 AM در مارس 4 [11 مورد علاقه]

به یاد داشته باشید اگر همه چیز با شکست مواجه, شما همیشه می توانید استفاده از روغن پخت و پز و اب قلیایی به صابون. نم نم مقداری آرد در روغن صبر کنید یک روز اجرا تمامی زیادی از طریق پاها به حذف آلاینده های جامد.

یک لیتر در گلدان است. انحلال اب قلیایی در آب است. اضافه کردن 1 قسمت اب قلیایی وزن خشک به 6 بخش نفت است. گرما به آرامی و به طور مداوم مخلوط به طور کامل. هنگامی که مخلوط همگن اضافه کردن کمی نمک به جدا کردن مخلوط و آب اضافی. خامه صابون از بالا قرار داده و آن را به سینی مکعب یخ. ترک آن را در یک محل خنک و تاریک برای 24-48 ساعت برای صابوني به خود را اجرا می کند ، هنگامی که شما انجام می شود شستشو صابون با استفاده از سرکه برای خنثی کردن اب قلیایی باقی مانده و شما باید یک تکه صابون ،
ارسال شده توسط دوران کودکی خود را حیوان خانگی سنگ در 9:55 AM در مارس 4 [7 علاقه]

این به این معنی است که ساخت خود ضد عفونی کننده در حالی که به طور بالقوه موثر در برابر برخی از باکتری ها چیزی نیست بلومفیلد توصیه می کنم. “این بسیار غیر عاقلانه است و حتی” او می گوید. فروشگاه-محصولات خریداری شده نیز حاوی ترکیبات نرم کننده برای آنها را نرم تر بر روی پوست که بدون آن شما را اجرا خطر صدمه زدن دست خود را. گرفتن مخلوط را در خانه خواهد بسیار روی حیله و تزویر – پس از آن است که بدون هیچ.

وجود یک بیماری ناشناخته در مقیاس و شما در حال حاضر نمی تواند ضد عفونی کننده دست در هر نقطه.

با توجه به انتخاب در حال حاضر است) مخلوط الکل و آلوئه ورا در حدود 2:1 نسبت یا B) هیچ چیز تا زمانی که من به جایی با آب و صابون و من قصد دارم به شانس من با گزینه A.

آن را مانند اگر شما نسبت کمی شما را تا پایان با مت.
ارسال شده توسط justkevin در 10:04 AM در مارس 4 [1 علاقه]

در حالی که ما در حال صحبت کردن در دست مایع از پروتکل های: استفاده از آب سرد یا آب ولرم هنگام شستن دست های خود را.

ویروس ها نیستند که در معرض گرما* به عنوان باکتری است. داغترین دمای یک حمام فرو می توانید دستیابی نمی انجام هر کاری بیشتر از آب سرد برای کاهش بار ویروسی اما آن را تحریک خواهد شد و اختتامیه جشنواره صنعت چاپ دست خود را. با استفاده از آب سرد بدان معنی است که شما می توانید بیشتر با خطر کمتر از درماتیت.

*اگر Coronavirus است که در همان چند مدل ویروس ها مورد مطالعه قرار گرفت که آن را به مدت 20-30 دقیقه قرار گرفتن در معرض 60°C مایعات برای غیر فعال کردن 90 درصد از مقدار داده شده از COVID. اگر شما به قرار دادن دست خود را در 60 °C آب برای یک ثانیه شما می آیند را با یک سوختگی درجه سوم.
ارسال شده توسط Iridic در 10:10 AM در مارس 4 [6 علاقه]

حمل کوچک بطری ودکا در حال رفتن به تبدیل شدن به لحاظ اجتماعی قابل قبول نیست …
ارسال شده توسط mbo در 10:23 AM در مارس 4 [4 علاقه]
حمل کوچک بطری ودکا در حال رفتن به تبدیل شدن به لحاظ اجتماعی قابل قبول نیست …

به شما می گویند این مانند آن است که یک چیز بد است.

شما می دانید اگر همه ما نشوید خرید وجود خواهد داشت نه کمبود. همچنین صابون بسیار موثر است.
ارسال شده توسط jb در 10:26 AM در مارس 4 [3 علاقه]

اگر چه من فقط شیب دست من در خام الکل و سپس آنها را به آتش کشیدند

برعکس اگر من نگه داشتن شستن دست من مانند یک فرد بالغ نرمال انسان با به طور کامل عملکرد سیستم ایمنی بدن و ترک اقدامات شدید به کسانی که به آنها نیاز دارید با توجه به ضعف سيستم ايمنی
ارسال شده توسط poffin boffin در 10:28 AM در مارس 4 [13 مورد علاقه]

به طور کلی ودکا خیلی کم الکل برای این منظور اما آن را مناسب و معقول برای رفع اضطراب وجودی.
ارسال شده توسط aspersioncast در 10:28 AM در مارس 4 [4 علاقه]
تنظیم دست خود را در آتش متاسفانه فقط باز می شود شما را به خطر عفونت است.
ارسال شده توسط aspersioncast در 10:29 AM در مارس 4 [2 علاقه]
از CDC لینک: “آب و صابون موثر تر از دست عفونی در از بین بردن انواع خاصی از میکروب ها مانند ديابت نوع i ، نورو ویروس و کلستريديوم ديفيسيل. اگر چه بر اساس الکل دست عفونی می توانید غیر فعال کردن بسیاری از انواع میکروب ها بسیار موثر استفاده می شود که به درستی مردم ممکن است استفاده از یک بزرگ به اندازه کافی حجم عفونی و یا ممکن است پاک کردن آن را قبل از آن خشک شده است.”

من بیشتر ترس از C. difficile از من از کرونا ویروس.
ارسال شده توسط jb در 10:29 AM در مارس 4 [3 علاقه]

من تا به حال هیچ مشکل پیدا کردن trial-اندازه ضد عفونی کننده دست در من به طور منظم فروشگاه مواد غذایی صبح روز شنبه. من نمیفهمد من فقط یک کمی بیش از حد محتاط است. اما پس از آن یکشنبه شب وجود دارد تلویزیون اخبار در مورد مسائل محلی فروشگاه های مواد مخدر داشتن قفسه های خالی.
ارسال شده توسط Foosnark در 10:34 AM در مارس 4
به یاد داشته باشید اگر همه چیز با شکست مواجه, شما همیشه می توانید استفاده از روغن پخت و پز و اب قلیایی به صابون.

منظورم این است که من دستی/تبادل نظر کسی که دوست دارد به آن را ساده نگه دارید در همه چیز اما اگر آن را به این نقطه و سپس نیمی از ما مرده یا در حال مرگ و در حال حاضر بقیه به خوبی در راه خود را به snockered خود ‘بهداشتی’ ودکا ذخایر. که به می گویند که هیچ کس نمی خواهد در یک وضعیت خود را صابون اگر آن پایین می آید به واقعا به آن نیاز دارند.
ارسال شده توسط RolandOfEld در 10:41 AM در مارس 4 [4 علاقه]

>شما می دانید اگر همه ما نشوید خرید وجود خواهد داشت نه کمبود.

وجود دارد رفتن به کمبود یا نه مردم “وحشت خرید” یا نه چون قطعات زیادی از چینی ها زنجیره تولید تعطیل شده اند برای یک ماه و بخش های بزرگی از بقیه جهان بستگی دارد محصولات گفت: زنجیره ای. اگر شما به طور جدی نیاز به چیزی و سپس شما باید در واقع آن را خرید در حال حاضر. من بستگی Flonase به نگه داشتن تنفس در شب; من به ارمغان آورد اضافی 2-بسته چون من نمی دانم اگر من قادر خواهید بود به آن را دریافت کنید در ماه آینده. همان که من به ارمغان آورد یک بطری گايافنزين قرص چون من در حال حاضر در برخورد با برونشیت و من نمی دانم اگر من به راحتی قادر به دریافت یک بطری شربت سرفه زمانی که من در زمان یک اجرا می شود.

هر کسی که خرید برای فروش مجدد و احتکار است و بدیهی است که انت و خرید ارزش یک سال از TP احمقانه است اما بسیاری از مردم بسیار معقول آماده شدن برای احتمالا قطع شده برای هفته که آیا به خاطر خود انزوا پس از یک تماس و یا اینکه آنها در یک کانون و قفل شده است به عنوان اتفاق افتاده در چین و ایتالیا تا کنون. و دیگر مردم ناله در آنها برای ‘خرید وحشت’.
ارسال شده توسط tavella در 10:57 AM در مارس 4 [1 علاقه]

من بیشتر ترس از C. difficile از من از کرونا ویروس.

همان. همچنین سایر آنتی بیوتیک مقاوم در برابر اشکالات این است که افزایش دادن به. همچنین نورو ویروس (unfazed با الکل پاک کننده).

من خوشحالم که سی دی این پیام است که آب و صابون بهتر است اما من نگاهی به قفسه های خالی از ضد عفونی کننده دست در فروشگاه مواد غذایی ما (…در روستایی غرب, NC, دور از نیویورک و یا حتی یک (1) در مورد رالی) و درست در زیر به طور کامل مواجه نگردند قفسه با مقدار زیادی از دست صابون برای رفتن به اطراف. من نگران است که مردم را با استفاده از ضد عفونی کننده دست تر و شستن دست های خود را کمتر و رفتن در مورد روز با یک از امنیت کاذب.

و اگر آن را در حالی که کمی قبل از اینکه شما در پیدا کردن صابون و آب در حال اجرا فقط…صورت خود را لمس نمی? و یا پوشیدن دستکش ؟ من صادقانه نمی بینم نیاز به ضد عفونی کننده دست از مواردی است که در صورت لمس کردن اضطراری است.
ارسال شده توسط witchen در 11:05 AM در مارس 4

حمل کوچک بطری ودکا در حال رفتن به تبدیل شدن به لحاظ اجتماعی قابل قبول نیست …
چرا که “بلع مبتنی بر الکل دست عفونی می تواند باعث مسمومیت با الکل.”.
ارسال شده توسط The_Vegetables در 11:05 AM در مارس 4
صورت-دست زدن به اورژانس

جدید sockpuppet نام و نام خانوادگی (در صورتی که نام کاربری اصلی خود را بیمار می شود و یا در گیر مستند).
ارسال شده توسط Greg_Ace در 11:26 AM در مارس 4 [3 علاقه]

فقط…صورت خود را لمس نمی?

این است که شما سخت تر از آن برای تلفن های موبایل اگر شما ساخته شده است تا یک عادت یک عمر بازی گاه به گاه صورت-دست و بینی و خارش.

از آنجا که ما در زندگی احمقانه, جدول زمانی, من پیش بینی می کنم که کسی در حال حاضر ثبت یک بلوتوث را فعال کنید دستگاه را با نرم افزار تلفن همراه است که تشخیص زمانی که شما در حال لمس کردن صورت خود را و صدای زنگ برای کمک به شکستن عادت.
ارسال شده توسط Foosnark در 11:37 AM در مارس 4

در سمت به علاوه ما در حال حاضر انباشت برای Brexit بنابراین ما جلوتر از منحنی!

که گفت: handsoap بخش از سوپرمارکت های محلی به طور کامل به فروش می رسد زمانی که من آنجا بودم روز دیگر.
من تعجب می کنم اگر وجود دارد خواهد بود یک کاهش قابل توجه در دیگر پاتوژن موجود هست ؟
(من را به یاد داشته باشید به درخواست همسایه درب بعدی من که مطالعات گسترش بیماری های عفونی است و داشتن یک زمان دوست داشتنی از این همه زمانی که من در آینده آنها را ببینید)
ارسال شده توسط فقط این مرد y’know در 11:47 AM در مارس 4 [3 علاقه]

من یکی از کسانی که به طور مداوم در لمس صورت خود را: بینی, خارش های ولگرد wisp مو قلقلک من پیشانی من پرتاب عینک من را به بالا و گرفتن پل بینی با نوک انگشتان من استراحت چانه من در دست من در حالی که من به عنوان خوانده شده چیزی بر روی صفحه نمایش و غیره. این چند هفته گذشته من شده است بسیار آگاه است که در حالی که من شستن دست های من به عنوان به زودی به عنوان ممکن است پس از وارد شدن به دفتر و یا به خانه من و البته بعد از استفاده از مستراح آنها واقعا تنها به عنوان پاک به عنوان دستگیره درب داخل از جیب کت این بند و پستی از من کیف دستی, کیف پول من من کارت اعتباری تلفن من من صفحه کلید…

با یک چشم به کاهش تعداد سرماخوردگی من گرفتن من شده است در عادت همیشه حامل یک کمی بسته و مرطوب-دستمال مرطوب برای تمیز کردن دست قبل از خوردن هر چیزی بر روی بروید با این فرض که اگر چه آنها ضد باکتری و نه از ضد ویروس مکانیکی عمل پاک کردن دست های من ممکن است به اندازه کافی بیرون راندن میکروب برای ایجاد یک تفاوت. بنابراین در حالی که من باید منصفانه سهام از بسته های کوچک از ضد باکتری مرطوب-دستمال مرطوب من هیچ دست sanitiser و زمان من خواندن مقالات توضیح داد که چرا آن را مفید پس از همه در برابر این ویروس خاص, آن را خیلی دیر شده بود – قفسه های خالی در همه جا من نگاه کرد. احتمالا کمک نمی کند که در این جبهه که یکی از تأييد UK موارد محلی است برای من (و با توجه به محلی کاغذ).

تعجب می کنم که چگونه چکمه های در حال انجام برای سهام از ژل آلوئه ورا فولاد روح و کمی بطری اسپری.
ارسال شده توسط ManyLeggedCreature در 12:27 PM در مارس 4

من پیش بینی است که کسی که در حال حاضر ثبت یک بلوتوث را فعال کنید دستگاه را با نرم افزار تلفن همراه است که تشخیص زمانی که شما در حال لمس کردن صورت خود را و صدای زنگ برای کمک به شکستن عادت.

شما نزدیک است. من (در انتظار ثبت اختراع) Defacr تکنولوژی با استفاده از سنسور ژیروسکوپی برای تعیین زمانی که یک بینی-phalangeal تماس با حادثه (NPCI) رخ داده است و بلافاصله sanitizes کل منطقه با یک عامل ضد ویروسی. ما امیدوار به دریافت آن گذشته فاز 2 محاکمات در این سال, اما نگه داشتن در حال اجرا به مشکلات پژوهش عمدا تحریک آن را فقط به sauced در 190-اثبات hooch این اسپری.
ارسال شده توسط شهردار غرب در 12:28 PM در مارس 4

من فکر می کنم دستورالعمل برای ساخت فولاد ماسک صورت خواهد بود مفید برای افرادی که به طور بالقوه آلوده و یا مراقبت از دیگران, اما تنها دستورالعمل من می توانم پیدا شد این. آن را آشکارا خیلی بیشتر به چالش کشیدن و من نمی دانم که چگونه برای شناسایی نوع “میکرو melt-blown, غیر بافته شده پارچه” برای تصفیه لایه.

همچنین, آن را فقط به من یا ما اساسا زندگی از طریق آغاز جنگ جهانی Z?
ارسال شده توسط جو در استرالیا در 12:37 PM در مارس 4

Foosnark شما بخندید اما من کاملا می خواهم به ثبت نام برای چیزی شبیه به آن.

همچنین ظاهرا این یکی از مزایای واقعی به پوشیدن یک ماسک صورت. آنها کاملا بی فایده در فیلتر کردن پاتوژن های خود را — این بافت نیز ممکن است مایل گسترده ای به عنوان دور به عنوان یک ویروس نگران است — اما اثر خود را می آید از مسدود کردن (الف) gobs از تف و مخاط اخراج هنگامی که یک فرد بیمار سرفه یا عطسه و (b) به صورت یک مثلا فرد از خود را کثیف ،
ارسال شده توسط bjrubble در 12:37 PM در مارس 4

[facemasks] کاملا بی فایده در فیلتر کردن پاتوژن های خود را

از آنچه من درک می کنم آنها خوب برای فیلتر کردن قطرات موجود در هوا پس افراد آلوده باید آنها را می پوشند. و در یک محیط خانه در یک بحران آنها احتمالا می تواند بهتر از هیچ چیز به عنوان طولانی به عنوان یک مراقب می تواند جداسازی بیمار زمانی که آنها در حال فعال پس از نگاه.
ارسال شده توسط جو در استرالیا در 12:42 ب. ظ در مارس 4

من تا به حال یک زن و شوهر عمل جراحی برای سرطان پوست در چند هفته گذشته و دیروز بود که در دو مکان مختلف که در آن من تا به حال این روش. دو درمانگاه در راه رفتن فاصله از یکدیگر و در لابی و در هر طبقه آنها همیشه به حال کسانی که می ایستد از Purell. من در ساخت لیبرال استفاده از آنها و شستن دست و همه جا فقط به دلیل, اما من هنوز هم تا به حال به لمس تسمه از کیف من چون لباس زنان یک شوخی است و ما هیچ جیب مفید و از آنجا که یکی از برش است و من در کنار بینی و زیر چشم من و آن خارش به طور مداوم.

من نگه داشتم بدانم چه مدت Purell قرار بود به گذشته در حال حاضر که همه را وحشت خرید و ما در قلب از بدترین از آن تا کنون سیاتل. من فقط یک بطری کوچک سمت چپ. من متوقف در استارباکس در راه از یک درمانگاه دیگر و با استفاده از چه کوچک من می تواند یدکی در حالی که من در آن وجود دارد و یک بار دیگر زمانی که من کردم به درمانگاه زود رفت و به نشستن در لابی. اما بسیاری از دستگیره درب و عبور توسط مردم در خیابان ها از جمله ناخالص پیر مرد هک کردن یک lungful از خلط و تف کردن آن بر روی زمین و درست در کنار من.

بسیاری از پزشکی مردم به طور کامل blase در مورد همه چیز, اگر چه آنها بپرسید شما طولانی سوال در مورد امکان قرار گرفتن در معرض و یا بیماری زمانی که شما چک در. به نظر می رسید مانند کسانی که از ما بازدید به عنوان بيمار ترین grabby برای ضد عفونی کننده. برخی از ماسک عینک عمدتا به دلیل که من شنیده ام آنها را به صحبت کردن در مورد آنها آسم شدید. این یک کمی ترسناک و من میخواستم بدونم که فقط چند روز پیش اگر من عجیب و غریب بود برای احساس نمی وحشتزده در همه.

در حال حاضر من دریافت بخش های سرگرم کننده از رفتن به داروخانه به انتخاب کنید تا برخی از نسخه. من فکر کردم من باید انتخاب کنید تا برخی از چیزهایی که برای فقط در مورد, اما بدیهی است که ضد عفونی کننده دست نمی توان یکی از آنها را
ارسال شده توسط kitten myplaycity در 12:45 ب. ظ در مارس 4

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin instagram takipçi satın alucuz takipçi satın algüvenilir takipçi satın alkusadasi escort