Djarii (Twitch) ویکی بیوگرافی، رنگ بدن، دوست پسر، خانواده، دارایی خالص، سن

[ad_1]

Djarii فردی در توییچ و اینستاگرام است که به خاطر هنر بدن و عضویت در یکی از موفق‌ترین سازمان‌های ورزش الکترونیکی، Method، شهرت دارد. اکنون او همچنین به دلیل دوستی دیرینه بنیانگذار متد اسکات “اسکات” مک میلان به خوبی شناخته شده است. ما اینجا هستیم تا تمام اطلاعات فعلی که در مورد Djarii شناخته شده است را جمع آوری کنیم.

زندگی اولیه، خانواده، تحصیل

سوفیا “جاری” وایت در 25 جولای 1994 در بریتانیا به دنیا آمد. اطلاعات زیادی در مورد سالهای اولیه زندگی او وجود ندارد، خیلی کمتر در مورد پدر و مادرش، اگرچه هر دو زنده هستند – سوفیا در یکی از ویدیوهای خود اشاره می کند که پدرش به او کمک کرد تا مدادهایش را در هنگام شروع نقاشی تیز کند. سوفیا اشاره ای نکرد که آیا برادر و خواهر دارد یا خیر.

در نهایت، سوفیا مدرک BTECH در هنر و طراحی را از کالج ساوث داونز در پورتسموث و سپس از کالج ادینبورگ در سال 2015 دریافت کرد. او همیشه در مورد کلاس های هنر جدی بود و به کاری که انجام می داد بسیار متعهد بود. با این حال، او اعتراف می کند که هرگز خود را یک هنرمند بسیار با استعداد نمی دانست و به سادگی هر روز به کار خود ادامه می داد و مهارت های خود را بهبود می بخشید و بیشتر در مورد هنر و نقاشی یاد می گرفت. چند سال بعد، صوفیا به آرایش علاقه مند شد و شروع به توسعه در این مسیر کرد. هیچ اطلاعاتی در مورد دوره‌هایی که او گذرانده است وجود ندارد، اگرچه سوفیا اشاره کرد که دوست دارد سایر میکاپ‌آرتیست‌ها را تماشا کند که جریان کارشان را پخش می‌کنند یا فیلم‌ها و آموزش‌هایی را در یوتیوب در این زمینه مطالعه کنند. او اکنون در ادینبورگ، اسکاتلند زندگی می کند.

روش استریم و ورود

جاری می گوید که بازی های رایانه ای را از زمانی که خیلی جوان بود شروع کرد. اولین بازی هایی که او روی اولین کامپیوترش بازی کرد “Pijama Sam 3” و “Crystal Rainforest” بودند، بعداً او به بازی های MMORPG روی آورد که اولین بازی روهان بود. دشمنی خونی که باعث شد او بازی World of Warcraft را بازی کند.

در یکی از ویدیوهای یوتیوب خود، سوفیا نحوه شروع پخش جریانی را به اشتراک گذاشت. او گفت که زمان زیادی را صرف انجام بازی های مختلف با دوست پسرش جوناس (که اکنون به عنوان شناخته شده است هموت، یک ویرایشگر ویدیو برای Method)، و آنها چند ویدیو در YouTube ساختند، اما هرگز به پخش جریانی فکر نکردند. یکی دیگر از دوستان، کوین، در حال تماشای Twitch بود و ناگهان گفت: “شما می توانید این کار را انجام دهید”، بنابراین سوفیا شروع به بازی و پخش World of Warcraft کرد، کارهای روزمره را انجام داد، سپس انواع بازی ها را از Minecraft تا Lineage انجام داد و گاهی اوقات بیش از 8 بازی را پخش کرد. -10 ساعت به طور مداوم. در مورد استریمرهای مورد علاقه‌اش، جاری اذعان می‌کند که به استریمرها احترام می‌گذارد که صرفاً پخش بازی‌ها نیستند، بلکه انواع مختلف محتوا هستند و هدف خاصی دارند. او ادعا می کند که Okaydrian یکی از موارد مورد علاقه او است زیرا او رویکرد خاصی به بازی دارد، مانند جریان های آموزشی به نام “بازی های ویدیویی به من آموخت”، جایی که او در مورد آنچه می توان با بازی های ویدیویی یاد گرفت صحبت می کند.

جری

دریم هک پس از شرکت در یک رویداد ورزشی الکترونیکی با اعضای انجمن متد نیز در آنجا ملاقات کرد. تیم به Djarii یک استریم را تحت عنوان خود پیشنهاد داد، و او نمی‌توانست خوشحالتر از این باشد: «پس از پیروی از انجمن Method World of Warcraft از 15 سالگی، هیجان‌زده شدم که شش سال بعد با برخی از اعضای آن در Dreamhack ملاقات کنم. این یک افتخار باورنکردنی برای من است که بخشی از چنین نام موفق و شناخته شده ای در بازی ها باشم.” بسیاری از مردم به امید اینکه شاهد حمله افسانه ای به متد باشند، شروع به تماشای استریم های آن کردند، اما اغلب ناامید می شدند. سوفیا با لیست اصلی انجمن حمله نکرد و مدام تکرار می کرد: “من با روش حمله نمی کنم، من برای سرگرمی اینجا هستم”، سعی می کرد با مدل موهای شیک بینندگان و فالوورهای جدید را جذب کند (او درست کنار موهایش بود. بلوند است و سمت چپ به رنگ مشکی است) و جوک های خنده دار. او اغلب در مورد سبک بازی خود توصیه هایی دریافت می کرد، اما واکنش سوفیا همیشه صریح بود: “من چند سالی است که WoW بازی می کنم، بهتر می دانم چه کار می کنم.” با این حال، صوفیه برای مدت طولانی نتوانست به لیست اصلی انجمن برسد، زیرا افراد فنی بسیار قوی تری وجود داشتند که با اطمینان صندلی های خود را حفظ کردند. در حالی که او در حال پخش بود، دوست پسرش در پس زمینه ظاهر شد، اما پس از چند ماه آنها از هم جدا شدند.

دوستیابی Sco

در سال 2015، اسکات مک میلان، بنیانگذار متد، درخواست ملاقاتی در صوفیه کرد و از آن زمان تاکنون از یکدیگر جدا نشده اند. هیچ کس جزئیات آغاز رابطه آنها را نمی داند، اما این یک واقعیت شناخته شده است که اسکو یک دوست دختر داشت و سوفیا تنها نبود. با این حال، آنها به روابط قبلی خود پایان دادند تا در یک زوج متحد شوند. دوست دختر سابق اسکو، کریستینا فردریکسن، یک وبلاگ نویس است که در مورد روانشناسی می نویسد. می توان دید که او می خواهد نشریاتی در مورد روابط پیچیده منتشر کند. سوالاتی که او درباره آنها می نویسد جدایی هایی مانند “چرا برخی افراد افرادی را ترجیح می دهند که قبلاً در یک رابطه بوده اند و چه می خواهند؟” و “آیا می توانید با کسی که از شخص دیگری دزدیده اید یک رابطه قوی ایجاد کنید؟” فکر کنید که او هنوز از یک جدایی دردناک با اسکو رنج می برد.

اسکو یک چهره شناخته شده در دنیای بازی است. طرفداران او راه طولانی را با او طی کرده اند، شاهد حملات، افزایش وزن و تسلط بر حرفه بدنسازی او بوده اند. می توان اسکو را به عنوان یک مرد ضعیف نرم به یاد آورد که به ندرت در طول یک برنامه استریم صحبت می کرد و فقط دستورات را به اعضای لیست اعلام می کرد. سپس شیک های پروتئین راه خود را پیدا کردند و اسکو شروع به آموزش روتین خود در باشگاه کرد و سایر گیمرها را تشویق کرد که در زندگی واقعی ورزش کنند.

روش Sco در انجمن World of Warcraft به یک سازمان ورزش الکترونیکی تغییر کرده است که تیم‌هایی را از ژانرهای مختلف بازی مدیریت می‌کند، اگرچه موفقیت اصلی آنها هنوز در WoW است. متد در سال 2015 حمله شکست ناپذیر خود را آغاز کرد و به اولین قتل های باس های اصلی در تمامی محتویات و الحاقات بازی دست یافت. حضور آن‌ها در The Race to Worldfirst در ابتدا افسانه‌ای به نظر می‌رسید، اما پس از آن برخی از گیمرها به متد در همکاری با بلیزارد مشکوک شدند، که ممکن است به این معنی باشد که توسط ناشر بازی برای تبلیغ بازی حمایت مالی شده‌اند و موفقیت‌های اخیر آن‌ها چیزی عادلانه بازی کن این روش همیشه مجهز به بهترین تجهیزات بازی، فضای ویژه برای حمله و صدها نفر است که به آنها در رسیدن به پیروزی کمک می کنند. با این حال، اسکو با تیمی وفادار از دوستان قدیمی که در نهایت به ستاره های جهانی بازی ها تبدیل شدند، روش خود را به ارتفاعات جدیدی ارتقا داد.

از آنجایی که اسکو علاقه زیادی به ورزش دارد، سوفیا را به ورزشگاه برد و در آنجا به او نشان داد که چگونه تمرینات را انجام دهد و در حین انجام تمرینات او را از نزدیک تماشا کرد. تنها چند سپرده وجود داشت که در آن هر دو به باشگاه رفتند، زیرا صوفیه علاقه خود را به ورزش های فعال از دست داد و سرمایه گذاری در آنها را متوقف کرد. این زوج خوشحال هستند که تمام جزئیات رابطه خود را با انتشار عکس ها و سپرده های ملاقات ها و سفرهای خود به اشتراک می گذارند. گفته می شود که سوفیا با مادر اسکات رابطه خوبی دارد کیک را با هم پختیم برای تجلیل از جدیدترین متد روز دنیا سوفیا و اسکو با هم در مسابقات قهرمانی پوکر Unibet شرکت کردند و هر دو علاقه زیادی به پوکر دارند و قصد دارند این جهت را در بین متد توسعه دهند.

استریم هنر بدن

Jarii زمانی در لیست Raid Method قرار داشت، اما برای مدت کوتاهی آن را رها کرد و به یک رشته کاملاً متفاوت رفت – هنر بدن. او شروع به نقاشی روی خودش کرد و اساساً نقش شخصیت‌های معروف بازی‌ها و فیلم‌ها را بازی کرد. او بعداً در مسابقه آرایش FaceAwardsUK شرکت کرد و در سال 2016 نایب قهرمان شد. در همان سال، او در رویداد خیریه Twitch Breast Cancer Charity شرکت کرد و برای زنان مبتلا به سرطان سینه پول جمع آوری کرد.

سوفیا اعتراف می‌کند که اگر استریم نمی‌کرد، احتمالاً می‌توانست یک هنرمند محتوای بازی‌های ویدیویی، یا یک فریلنسر یا آرایشگر باشد و برای یک دوره تصویرسازی به دانشگاه برود. چیزی که او از پخش جریانی سود می برد یافتن یک جامعه بازی است که به خانواده او تبدیل شده است. هنگامی که او برای اولین بار در سال 2014 از Dreamhack بازدید کرد، احساس کرد که دیگر تنها نیست. وقتی کسی برایش می نویسد که با تماشای استریم هایش احساس بهتری دارد، بسیار الهام می گیرد. در چنین لحظاتی او در جای خود احساس می کند.

پخش جریانی هنر بدن، مقابله با آزار و اذیت جنسی را که دائماً پس از انتشار عکس‌هایش در اینستاگرامش رخ می‌دهد، دشوار کرد. سوفیا تقریباً گریه می کند، او از اینکه پسرها برای او عکس هایی از “قسمت های صمیمی بدن” خود می فرستند خسته شده است و سعی می کنند توجه او را جلب کنند.

ظاهر

جری به خاطر مدل موهای جسورانه اش معروف شد. از همان ابتدای کارش در توییچ، او موهای بلندی داشت که به دو قسمت تقسیم شده بود – سمت چپ مشکی و سمت راست بلوند خاکستری بود. او چشمان سبز مایل به خاکستری دارد و به دلیل سوراخ کردن در مرکز لب پایین و بینی اش شناخته شده است. او حداقل یک خالکوبی روی دنده های چپ خود دارد که در عکسی که در اینستاگرامش منتشر کرده است، دیده می شود. یک کلمه یا عبارت غیرقابل تشخیص وجود دارد که با فونت باریک نوشته شده است. از آمار دقیق قد، وزن یا زندگی او اطلاعی در دست نیست.

شخصیت

صوفیه برای طرفداران خود بسیار باز و دوستانه است. او اغلب افکار و احساسات خود را با فالوورهایش به اشتراک می گذارد، به پیام های مستقیم پاسخ می دهد (اگر مؤدبانه باشد) و با مخاطبان خود تعامل دارد. او دوست دارد بدون اینکه به افزایش وزن فکر کند خوب غذا بخورد. او یا اسکو اغلب تصاویری از غذاهای خود ارسال می کنند و آنها همیشه بزرگ و گوشتی هستند – او از پوره سیب زمینی متنفر است. سوفیا یک مسافر پرشور است، او از هر سفری که دارد، چه در تعطیلات و چه در محل کار، لذت می برد.

دارایی خالص

صوفیه چندین پلتفرم دارد که از طریق آنها درآمد کسب می کند – کانال توییچ آن بیش از 320000 دنبال کننده با بیش از 600 مشترک دارد. توییتر اکانت او تقریبا 65000 فالوور دارد و اکانت اینستاگرام او بیش از 85000 طرفدار دارد. مجموع دارایی خالص او به طور معتبر تا ابتدای سال 2019 بیش از 3 میلیون دلار تخمین زده می شود، که اگر فرض کنیم که او حرفه خود را با موفقیت ادامه دهد، به نظر می رسد که افزایش آن بسیار محتمل است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortVodafone Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGebze escort