انجام یک چیز و آن را به خوبی

رشد خط فرمان گزینه های 1979-در حال حاضر (danluu.com): “ممکن است کسی استدلال می کنند که تمام این گزینه های اضافی ایجاد یک بار برای کاربران است. این دقیقا اشتباه اما پیچیدگی بار بود که همیشه رفتن وجود داشته باشد, آن را فقط یک سوال از کجا این بار قرار بود به دروغ. اگر شما فکر می کنم مجموعه ای از ابزار خط فرمان همراه با یک پوسته به عنوان تشکیل یک زبان به زبانی که در آن هر کسی می تواند نوشتن یک روش جدید و آن را به طور موثر می شود اضافه شده به کتابخانه استاندارد اگر آن را تبدیل به محبوب که در آن استانداردهای تعریف شده توسط dicta مانند “نوشتن برنامه برای رسیدگی به متن جریانهای چرا که یک رابط های جهانی” زبان بود که همیشه رفتن به نوبه خود به نوشتن-تنها نامنسجم ظروف سرباز یا مسافر هنگامی که گرفته شده به عنوان یک کل. حداقل با ابزار است که بسته نرم افزاری قابلیت های بیشتر و گزینه های از است یونیکس-y کاربران می توانند جایگزین یک مجموعه عظیم از wildly متناقض ابزار صرفا مجموعه ای بزرگ از ابزار است که در حالی که متناقض با یکدیگر ممکن است برخی از همسانی درونی.”

روشن می شود, من نمی گویم که من یا هر کس دیگری می تواند انجام شود بهتر با دانش موجود در 70s از نظر ساخت یک سیستم است که عملا مفید در آن زمان خواهد بود که ظریف امروز. از آن آسان است به دنبال و پیدا کردن مسائل با بهره مندی از حقیقت. آنچه که من مخالف با نظرات از یونیکس mavens صحبت های امروز; نظرات مانند McIlroy است که این مفهوم را میرسانند که ما فقط فراموش کرده و یا نمی درک ارزش سادگی و یا Ken Thompson گفت که C است که به عنوان امن یک زبان به عنوان هر و اگر ما نمی خواهیم اشکالات ما باید فقط نوشتن اشکال-کد رایگان. این نوع از نظرات حاکی از آن است که بسیار وجود دارد برای یادگیری از ادراک; در 70s ما سیستم های ساختمان به طور موثر به عنوان هر کسی می تواند امروز; پنج دهه از تجربه جمعی دهها میلیون نفر-سال را به ما آموخت هیچ چیز; اگر ما فقط بازگشت به سیستم های ساختمان مانند اصلی یونیکس mavens را همه به خوبی خواهد بود. من با احترام مخالفم.

ارسال شده توسط not_the_water (3 نظر تعداد) 3 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

من من را دوست دارد برخی از خط فرمان! Bash scripting و عبارات منظم را سحر و جادو در ترمینال.
ارسال شده توسط grumpybear69 در 11:40 AM در مارس 18
اگر ساختار داده ها و یا اشیاء در اطراف تصویب شد, قالب بندی می تواند از چپ به نهایی قالب بندی منتقل می کند.

اما من فکر می کنم یکی از ترفند این است که توافق در یک فرمت برای این ساختار داده ها و یا اشیاء که نیاز به دوباره فرمت شده و قبل از قالب بندی (در نهایت) به چیزی متنی و یا حداقل انسان-parsable.

یک نوع از به روز رسانی در CLI پیشنهاد شد در سال 2011 است که با استفاده از انواع MIME برای شناسایی داده ها منتقل می شود در امتداد یک خط لوله مدولار دستورات قادر به تعویض و یا تقویت کردن متن با دیگر انواع داده ها (عکس, صدا, و غیره.). من فکر کردم آن را بسیار باهوش اما به یاد بیاورید که این ایده را دریافت نکرده بود به خوبی در اینجا و جاهای دیگر.
ارسال شده توسط آنها مکیده مغز خود را! در 11:45 AM در مارس 18 [1 علاقه]

اگر ساختار داده ها و یا اشیاء در اطراف تصویب شد, قالب بندی می تواند از چپ به نهایی قالب بندی منتقل می کند.

این یکی از ویژگی های از Powershell IIRC.
ارسال شده توسط mikelieman در 12:04 PM در مارس 18

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im