پزشکان به دنبال قرنطینه برای ویروس-آمار اسکی در سوئیس نقطه داغ وربیر

وربیر — سوئیس پزشکان ثروتمند اسکی شهر وربیر در تماس مقامات به مهر و موم آن را از بقیه سوئیس با اشاره به افزایش موارد جدید کروناویروس در هفته های اخیر اما مقامات اواخر روز دوشنبه تصمیم گرفت در برابر سفارش داشتم.

وربیر یک زمین بازی برای ثروتمند از جمله دانمارکی خانواده سلطنتی است. اگر چه گردشگران بین المللی را متوقف کرده اند در آینده با توجه به بسته شدن بالابر اسکی بازدید کنندگان از سوئیس شهر ژنو ادامه به تعطیلات آخر هفته وجود دارد و مردم محلی می گویند خطر گسترش بیشتر.

سوئیس — wedged بین شدت تحت تاثیر قرار همسایگان ایتالیا, فرانسه و آلمان — دارای بیش از 8000 موارد و بسیج است ارتش خود را برای کمک به پاسخ.

سوئیس RTS رادیو گزارش داد یک خوشه از 60 افراد آلوده در وال د بگنس در کانتون ایالت وله, که شامل وربیر اگر چه تعدادی است که فکر می کردم برای نشان دادن فقط یک بخش کوچک از کل به دلیل آن که تست مثبت شده های کلبه های ییلاقی گفت: دکتر محلی سابین Popescu.

“مردم هستند که تفکر آنها در امان خواهند بود در کوه. در حال حاضر ما باید این ایده این است که بیش از. وربیر باید در سلول” او به رویترز گفت.

“به زودی وجود خواهد داشت بدون آزمون بیشتر و یا دارو برای درمان مردم و تنها راه این است که به توقف افزایش,” او گفت:.

یک جاده پیچ در پیچ متصل توسل به دره زیر.

کانتون ایالت وله سلامت مدیر استر Waeber-Kalbermatten گفته یک روزنامه محلی او نوشته بود به دولت فدرال در برن به دنبال راهنمایی از quarantining کل منطقه است نه مجاز در سوئیس اگر چه این اتفاق افتاده است در اتریش, اسکی.

دانیل کخ رئیس اداره فدرال بهداشت بیماری های مسری بخش به خبرنگاران گفت: او در مذاکرات با مقامات استانی.

ساعت بعد Valais استانی و مقامات دستور بگنس کمون به بستن, هوای آزاد, مکان عمومی, سایت و همچنین هتل جکوزی و افزایش گشت های پلیس اما گفت که با مقامات فدرال آنها “تصمیم گرفت در برابر سلول است.”

“مناطق مختلف بیماری همه گیر وجود دارد در کشور ما است. جداسازی آنها است و نه یک راه حل برای محدود کردن گسترش بیماری” آن را در بیانیه ای گفت.

دکتر Hicham ال Ghaoui تخمین زده می شود که 60 درصد از جمعیت محلی آلوده شد. او فکر کرد که اولین موارد احتمالا وارداتی از میلان از آنجا که بسیاری از ساکنان آن آمد به وربیر پس از شهر قرار داده شد تحت مستند در ماه گذشته.

“دلیل ما زنگ هشدار برای مسئولان است که من نمی فهمم چگونه Genevans هنوز از آمدن به اینجا برای آخر هفته ییلاقی و یا صاحبان نگه داشتن پرداخت برای افرادی که به مراقبت از خانه خود را,” او گفت خبر داد.

“این یک توپی که بسیار آلوده است و مردم نیاز به درک” او گفت:, و اضافه کرد که اگر چه یک قرنطینه احتمالا خیلی دیر آمد.

Popescu گفت: این ویروس احتمالا تا به حال پخش شده توسط جوان بدون علامت partygoers در این شهر بسیاری از کافه ها و کاباره ها.

“چگونه می تواند همه این افراد جوان که به حزب در وربیر تصور آنها بردار?” Popescu گفت.

(نوشتن اما رنگ,; گزارش های اضافی توسط Silke Koltrowitz در زوریخ و استفانی Nebehay در ژنو; ویرایش توسط لیزا Shumaker ویلیام مک لین)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>