دان گاربر می گوید MLS امیدوار است به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است

MLS کمیسر دان گاربر روز سه شنبه گفت: لیگ امیدوار است به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها که ممکن است پس از آن فصل رزومه.

صحبت کردن در ESPN Garber گفت: برای انجام این کار ممکن است شامل حرکت فصل به طور منظم به اواخر ماه نوامبر در حالی که امیدوارم نگه داشتن تک حذفی حذف فرمت که در آغاز فصل گذشته و در حال حرکت MLS Cup به ماه دسامبر است. این فصل قهرمانی بازی قرار بود در اوایل ماه نوامبر است.

به رزومه Garber گفت: سلامت همه درگیر — هواداران بازیکنان و کارکنان در مقابل دفتر بازی روز عملیات ، — در اولويت اول قرار دارد. زمانی که بازیکنان می توانید 3-4 هفته آموزش و لیگ دارای هدایت شدن جمعیت را به ورزشگاه در این فصل ممکن است راه اندازی مجدد. هر چند Garber گفت: بازی در خالی استادیوم است یک ایده در میان بسیاری بحث شده است.

Garber گفت: لیگ زیر دستورالعمل های مطرح شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری فدرال و دولت های ایالتی و محلی. لیگ 26 تیم در 22 بازار اعم از ونکوور به میامی. او گفت: یک کارگروه متشکل از رهبران در لیگ دفتر صاحبان لیگ پزشکی کارکنان و مشاوران در حال برقراری ارتباط در هر روز است.

مانند دیگر ورزش حرفه ای لیگ در سراسر جهان MLS است در وسط یک تعلیق برای حفظ احتیاط در برابر گسترش COVID-19 coronavirus.

لیگ دو هفته پیش آغاز شد و در سوم از آن 34 دور زمانی که آن را اعلام کرد که تعلیق خواهد شد و حداقل تا مارس 10.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>