‘لغو نکنید, به تعویق انداختن,’ پرتغال خواستار گردشگران در کوپن طرح

لیسبون — پرتغال خواهد داد کوپن به گردشگران مجبور به لغو برنامه های تعطیلات در پرتغال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اجازه می دهد آنها را به reschedule سفر تا پایان سال 2021 وزیر امور خارجه در امور گردشگری گفت: در روز پنج شنبه.

این طرح جدید می آید را به اثر در روز جمعه و امر به رزرو از طریق آژانس های مسافرتی و یا در معتبر محل اقامت تعطیلات مانند هتل ها و یا Airbnb خواص در ابتدا برنامه ریزی شده را بین 13 مارس و سپتامبر. 30 سال جاری است.

کوپن معتبر هستند تا دسامبر. 31, 2021, و واجد شرایط برای بازپرداخت در سال 2022 اگر مسافر است که قادر به سفر در طول این زمان. کسانی که بیکار تبدیل بین در حال حاضر و هفت. 30 می توانید درخواست بازپرداخت کامل.

“ما در حال مطلق پیشگامان در زمینه اروپا. اولویت ما این است که برای حفاظت از حقوق مصرف کننده و منافع اقتصادی اپراتورها با توجه به اصل “لغو نکنید, به تعویق انداختن’,” وزیر امور خارجه ریتا مارکز گفت: در یک کنفرانس آنلاین.

امید است این طرح کمک خواهد کرد که به منظور کاهش آسیب از یک بحران است که می تواند به کاهش مسافرت های بین المللی با 39 درصد در این سال معادل 577 میلیون کمتر سفر – فاجعه بار برای یک صنعت است که حساب برای بیش از 10 ٪ از جهانی تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) و استخدام 320 میلیون نفر است.

در مجموع از 16.3 میلیون گردشگر خارجی بازدید پرتغال در سال گذشته حدود نیمی که از بریتانیا و فرانسه و آلمان و اسپانیا.

اما جهانی مستندات و بسته مرزها انداخته اند صنعت گردشگری به آشوب و تهدید نه سال از رکورد درآمد در بخش اعتبار به عنوان یکی از دلایل اصلی در این کشور بهبود از بحران مالی است.

دولت راه اندازی 1.7 میلیارد یورو ($1.8 میلیارد دلار خط اعتباری در ماه مارس به حمایت از این بخش که هتلداران AHP برآورد را از دست خواهد داد 1.3 میلیارد دلار به 1.4 میلیارد یورو از درآمد بین آوریل و ژوئن. کامل 94 درصد از هتل ها بسته هستند و 85 درصد از کارگران خود را گذاشته به عنوان تقریبا تمام مشتریان آینده نگر خود را لغو برنامه AHP را بررسی دادهها نشان داد.

این کشور که تا کنون گزارش شده 22,353 coronavirus موارد و 820 مرگ و میر است و سنجاق کردن آن امیدوار بودن به عنوان یک نسبتا امن نقطه تعطیلات زمانی که مرزهای بازگشایی آماده سیاست های سلامت از جمله گواهی نامه ایمنی برای هتل ها و تجهیزات حفاظتی و coronavirus آزمون برای کارکنان و مشتریان است. ($1 = 0.9231 یورو)

(گزارش شده توسط Sergio Goncalves ویرایش توسط ویکتوریا Waldersee و دیوید گودمن)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>