ده ها تن صدمه زدن به ماشین خیش به آلمانی کارناوال رژه

VOLKMARSEN — یک مرد آلمانی به کشت و زرع ماشین خود را به یک کارناوال رژه در غرب شهر Volkmarsen روز دوشنبه مجروح شدن 30 نفر از جمله کودکان به پلیس گفت:, و اضافه کرد که خیلی زود به آنچه خود انگیزه بود.

آلمانی دادستان و پلیس گفت: گمان 29 ساله شهروند آلمانی دستگیر شده بود به اتهام اقدام به قتل. انگیزه باقی مانده مشخص نیست و محققان به دنبال به تمام امکانات آنها اضافه شده است.

“این یک روز وحشتناک این وحشتناک است عمل” گفت: پیتر Beuth وزیر کشور هسه غربی دولت آلمان که در آن Volkmarsen واقع شده است.

یک سوم از کسانی که مجروح شدند کودکان, او گفت:, و پلیس هنوز هم تا به حال هیچ نشانه ای از انگیزه ممکن است.

“این را می توان فرض کرد که آن را عمدی” سخنگوی پلیس Henning Hinn گفت: در صحنه ای که در آن باقی مانده از کارناوال آشغال روی زمین و یک نقره مرسدس بنز ماشین که به نظر می رسد که درگیر شده بود ضبط شده توسط پلیس.

او گفت: هشت تا 10 از حدود 30 نفر مجروح شدند به طور جدی صدمه دیده است. “در میان کسانی که به طور جدی مجروح کودکان هستند, متاسفانه,” او اضافه شده است. روزنامه Bild گفت: برخی از این آسیب ها شد و تهدید کننده زندگی است.

آلمانی وب سایت خبری HNA ذکر شاهدان عینی گفت: این مرد به نظر می رسد باید هدفمند کودکان و رانده بود “در دریچه گاز کامل” به جمعیت که تا به حال جمع آوری شده برای یک سنتی در صفوف منظم پیش از مسیحی های نجومی از لنت است.

“مردم در حال آمدن به سمت من گریه” بیلد به نقل از روزنامه محلی شهرستان کمیسر راینهارد Kubat عنوان کرد و گفت.

“وجود دارد عمدتا مجروح کودکان در خیابان بلکه در افراد مسن است. کودکان به سمت من آمد و گفت: آن را صدا مانند ‘با صدای تلپ plop, با صدای تلپ’ هر زمان که ماشین فرار بیش از یک فرد است.”

پلیس به نام همه رژه کارناوال در Hesse به عنوان یک اقدام احتیاطی اما گفت که آنها آگاه بودند از هر گونه خطر در جای دیگر در آلمان است.

هیچ تهدید مداوم

“ما هیچ خاص نشانه مداوم تهدید” به پلیس گفت:.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: افکار او بودند مجروح و بستگان و تشکر پلیس و پزشکان.

این حادثه می آید کمتر از یک هفته بعد مرد به کشته شدن نه نفر قبل از کشتن مادرش و خودش در یکی از بدترین حملات نژادپرستانه در آلمان پس از جنگ جهانی دوم ،

کارناوال بسیار محبوب در بخش غربی آلمان به خصوص در راینلند شهرهای کلن و دوسلدورف که در آن جشن قله در “رز دوشنبه” با ده ها هزار نفر حضور در خیابان رژه های خنده دار و یا طنز شناور.

ماشین های پلیس و آمبولانس با عجله به صحنه در Volkmarsen یک شهر کوچک 260 مایل (420 متر) در غرب برلین بود.

رسانه های آلمان گفت: راننده به عمد از طریق شکست پلاستیکی موانع راه اندازی توسط پلیس در رژه منطقه که در آن از 1500 نفر از مردم انتظار می رود برای جمع آوری.

خودرو ادامه داد: رانندگی را از طریق جمعیت حدود 30 متر (33 متری) قبل از آمدن به توقف یک شاهد محلی گفت پخش Hessenschau.

سخنگویان پلیس و دولت دادستان کاهش یافته است به نظر رسانه های محلی گزارش می دهد که پلیس دستگیر شده بود دومین نفر در ارتباط با حادثه است.

در سال 2016 یک تونس با شبه نظامی اسلامگرا روابط شخم زده یک کامیون به یک بازار کریسمس در برلین کشته شدن 12 نفر. او بعد از کشته شدن توسط پلیس ایتالیا پس از او گریخت و به آلمان است. (گزارش شده توسط میشل مارتین یوسف نصر و مایکل Nienaber; گزارش های اضافی توسط الکساندر Ratz و کوین Liffey; نوشتن توسط پل کارل و Philippa Fletcher; ویرایش توسط Gareth Jones, Mark هاینریش و مایک Collett-سفید)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de