Draisaitl آگهی Oilers گذشته افتادن پلنگ

لئون Draisaitl که منجر NHL با 92 امتیاز به ثمر رساند خود را 33rd هدف منجر به Edmonton Oilers به 4-1 پیروزی بر میزبان Florida Panthers بعد از ظهر روز شنبه در, Sunrise, Fla.

فلوریدا که در صدر لیگ برتر فوتبال در گل در هر بازی به تازگی به عنوان دو هفته پیش برگزار شد به تنها یک هدف به ثمر رساند تا سال 2020 همه ستاره Jonathan Huberdeau.

پلنگ رفت 0-برای-3 در بازی قدرت و 2-6-1 پس از شش بازی برنده خط خط قطع شد با این همه ستاره. پلنگ ها به طور متوسط فقط 2.0 اهداف در هر بازی در طول این رکود است.

ادمونتون نیز اهداف از آدم لارسون, Darnell و Kailer Yamamoto و 33 صرفه جویی از Mikko Koskinen.

این هدف اول توسط لارسون جانباز defenseman از Feb. 19, 2019 — طول 58 بازی. اهداف و Yamamoto خالی شد-netters.

Yamamoto و رایان Nugent-هاپکینز هر دو کمک می کند.

Panthers rookie سام Montembeault که 25 صرفه جویی آغاز شده و در محل شماره 1 دروازه بان سرگئی Bobrovsky (بیماری).

همانطور که انتظار می رود Oilers شد بدون سوپراستار کانر McDavid (چهار آسیب) و همچنین جیمز نیل (پا) Joakim Nygard (بالاتنه) و کریس راسل (تصادم). علاوه بر این Oilers جناح زاک Kassian خود را آغاز هفت بازی NHL تعلیق.

پلنگ شد بدون برایان بویل (بالاتنه).

ادمونتون را باز کرد به ثمر رساند با 15:14 رفته در اولین. پس از یک گردش مالی توسط پلنگ کاپیتان الکساندر Barkov, Yamamoto (ثانویه کمک) و Nugent-هاپکینز (اولیه) رو جن به لارسون که سوت کشید یک شات از بالا اسلات گذشته Montembeault دستکش و به گوشه سمت راست از روی net.

وجود دارد هیچ اهداف در دوره دوم مارک دوم مستقیم بازی که در نظر گرفته بودند بدون گل طریق دو.

Oilers سرب خود را به 2-0 فقط 13 ثانیه به سوم. Draisaitl برنده faceoff و سپس به شبکه و در موقعیت مناسب به نمره در تک به تک با یک ضربه توسط Yamamoto.

فلوریدا در هیئت مدیره با 11:15 به سمت چپ در سوم به عنوان Huberdeau اخراج جن بیش از Koskinen شانه راست و به پشت net. این 21st هدف از این فصل برای Huberdeau که منجر تیم در امتیاز 70.

پرستار خالی-net با هدف 1:58 چپ مهر و موم شده ادمونتون پیروزی. یاماموتو هدف دنبال 72 ثانیه بعد.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im