رویای انتخاب Texas A&M را Chennedy کارتر در WNBA پیش نویس

رویای انتخاب Texas A&M گارد Chennedy کارتر با شماره 4 انتخاب کنید در WNBA پیش نویس جمعه.

“ما نمی تواند بیشتر هیجان زده به استقبال Chennedy و خانواده اش به ATL گفت:” رویای سر مربی Nicki Colle. “Chennedy یک استعداد گلزن داشتن سرعت عالی مهارت و قدرت با توپ در دست او است.”

کارتر گفت او هیجان زده برای به کار دیدار با هم تیمی های خود و یادگیری در آتلانتا.

“من احساس می کنم مثل این است که من لحظه وقت در اینجا,” او گفت: ESPN.

کارتر که وارد این پیش نویس به عنوان یک تازه وارد است و سه بار همه آمریکایی و برگ&M به عنوان دوم همه زمان گلزن برجسته. او رتبه دوم را در ثانیه و ششم در کشور او به عنوان رهبری Aggies با 21.3 امتیاز در هر بازی در 2019-20.

کارتر مواد منفجره کردن دریبل و اثبات توانایی به نوبه خود تا بازی خود را زمانی که مورد نیاز است – چیزی است که او انجام داده در سراسر فصل به طور منظم و NCAA بازی مسابقات. در حالی که در ESPN در اطراف لبه پادکست در ماه مارس او گفت: Damian Lillard است این بازیکن او تلاش به مانند او به دلیل رفتار چقدر سخت او بازی می کند و اعتماد به نفس خود را.

“او آن را می کشد و شاخه های از هر نقطه من فکر می کنم که یک بازیکن من مدل بازی من پس از” او گفت:.

در حالی که کارتر پویا توانایی به نمره و اعتماد به نفس برای ایجاد و ضربه عکس اغلب بیشترین تبلیغ در اوایل این هفته Colle به نام او underrated رهگذر.

“من فکر می کنم او با بازی در یک سیستم که در آن او می رود به نمره. او نیاز به نمره” Colle گفت. “شما می دانید آنها همچنین بسیاری از نیمه دادگاه بسکتبال, اما من فکر نمی کنم او را ناتوان از بازی نقطه به عنوان او به عنوان یک دانشجوی سال اول. آن را فقط تا زمانی از آنجایی که ما واقعا تو را دیدم او را در این نقش است.”

پس از مشغول offseason که جلو در اتاق مورد استفاده قرار اساسا مجددا با ابزار تجهیز تیم رویایی بزرگترین نیاز بود در نقطه گارد – کسی که برای ایجاد ثمر رساند فرصت های تازه به دست آورد کورتنی ویلیامز و Shekinna Stricklen یا برای یک تیم کهنه مانند تیفانی هیز.

کارتر گل 34 امتیاز در تگزاس A&M را از دست دادن به آمریکا, بسکتبال پاییز گذشته.

“Chennedy بدیهی است که یک بازی مقابل آمریکا, بسکتبال, و من فکر می کنم شما می دانید ثابت کرد که او می تواند در بازی با و در برابر بهترین در جهان” Colle گفت.

در دور دوم رویای انتخاب Texas Tech را بریتنی آبجو و در دور سوم انتخاب و Clemson را Kobi تورنتون و ایالتی اورگان را Mikayla Pivec.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de