رویای WNBA آماده شدن برای فصل بدون تاریخ شروع

در حال حاضر این تیم منتظر یک به روز رسانی در زمانی که و یا اگر 2020 WNBA فصل برگزار خواهد شد.

WNBA کمیسر کتی Engelbert گفت: در یک کنفرانس تلفنی جمعه که هدف این است که به بازی زمانی که آن را “پزشکی بهتر و امکان پذیر است.” با توجه به کروناویروس همه گیر هیچ کس نمی داند که آن خواهید بود و یا آنچه که شما مانند نگاه.

“این یک کمی از یک مکعب روبیک است زیرا همانطور که همه شما می دانید هر روز وجود دارد در حال ظهور اطلاعات بیرون آمدن از این وضعیت در اینجا توسط مناطق و در ایالات متحده و در سراسر جهان” Engelbert گفت. “همه چیز روی میز است. ما می تواند بازی را به سقوط, مطمئن, اما ما در حال رفتن به سعی کنید به یک صورت ظاهر از یک فصل در این تابستان به پاییز.”

آوریل 26 اردوگاه آموزشی تاریخ شروع و اصل مارس 15 فصل لگد کردن نمی خواهد اتفاق می افتد به عنوان برنامه ریزی شده و در حال حاضر لیگ است “با استفاده از این زمان به سناریو طرح جدید در مورد تاریخ شروع و نوآورانه فرمت.”

لیگ تا به حال حرکت قبل از همه گیر. به WNBA و WNBPA اعلام کرد پیشگامانه توافق دسته جمعی. CBA جدید مجاز برای بازیکن بیشتر جنبش و بسیاری اتفاق افتاد که ناشی از هیجان برای فصل آینده.

رویای شد و در در آن و اضافه شدن بازیکنان جدید – برخی که ستاره دار در سال 2019 WNBA نهایی یا اخیر مسابقات NCAA – و این تیم امیدوار است برای قرار دادن یک محصول خیلی بهتر از آن را در سال 2019.

این تیم هفته گذشته نیز موفق به دریافت آن همیشه اول نیوجرسی با نام تجاری حامی در مارک های الهام بخش, راه اندازی یک لوگوی جدید و برنامه ریزی برای بازی در یک عرصه جدید در کالج پارک در سال 2020 – یکی که جلو در اتاق و بازیکنان بودند در مورد هیجان زده.

سپس coronavirus شروع به گسترش کرد.

بازیکنان پس از بازگشت از خارج از کشور خود تیم و شروع به فاصله اجتماعی.

زن و شوهر اول از روز لغو شد سخت برای هدف گرا Nicki Colle, آتلانتا, سر مربی که در حال حاضر آغاز شده 30 روز قهوه رایگان چالش بنابراین او یک تاریخ برای کار به سمت.

“ما با قرار دادن همه این چیزها در حال حرکت است و ما هیجان زده به پا زدن به همه چیز خاموش,” او گفت: ESPN در اطراف لبه پادکست. “ما در آن زمان بین پیش نویس دبستان که واقعا آنچه شما انجام می دهند این است که شما در ساختمان خود راهکار جدید خود را با فهرستی از, بنابراین شما آماده در روزهای 26 و همه از ناگهانی هنگامی که شما نمی دانید که در آن روز است؟”

به WNBA 12 تیم در شهرستانها در سراسر کشور که برخی از آنها در حال دست زدن به همه گیر متفاوت است. جایگزین گزینه های Engelbert ذکر شده در جمعه شامل: سایت های مختلف یک سایت بی طرف سایت در WNBA عرصه و یا خارج از آنها و بدون فن.

Colle گفت: بازی بدون نیاز به طرفداران می تواند احساس مانند یک بسته داد و بیداد. Fenerbahçe, تیم الیزابت ویلیامز خود را صرف offseason با در ترکیه شناخته شده است برای داشتن با صدای بلند و سرمایه گذاری طرفداران. این تیم آن فصل بدون تماشاگر.

“وجود دارد یک تفاوت در انگیزه خود را هنگامی که وجود ندارد 5000 نفر و یا 10 ، 000 نفر فریاد برای شما یا علیه شما” Colle گفت. “و دست کم نگیرید که مثل چقدر مهم است.”

در گذشته نقش در Deloitte Engelbert گفت: او یک “تن از برنامه ریزی سناریو در اطراف رکود اقتصادی” و به حال شده فکر کردن در مورد گزینه های باید کشور ضربه یکی نه لزوما یک بیماری همه گیر قبل از coronavirus رسید.

“یکی از چیزهایی که من می دانم از اینکه در قبل از بحران اقتصادی تصمیم گیری شما را در این بحران زمانی که شما می آیند شما می شود صحبت کردن در مورد آنها را برای مدت پنج تا 10 سال آیا آنها کار کرده یا کار نمی کند,” او گفت:. “به همین دلیل آن مهم است که به نگه داشتن رفتن در حفظ و اجرای استراتژی و سناریو طرح های روی میز, به خصوص در این مایع که در آن همه چیز در حال تغییر به معنای واقعی کلمه در روز است.”

بازیکنان به طور معمول پرداخت می شود پس از شروع فصل که آیا آنها محافظت تضمین قرارداد و یا عدم تضمین محافظت نشده قرارداد. اگر فصل نیست بازی رویای مدیر کل کریس Sienko گفت: چه اتفاقی خواهد افتاد نمی تواند تصمیم در سطح تیم.

“من فکر می کنم که واقعا در رفتن به یک بحث بین لیگ و بازیکنان ارتباط است. نه بر خلاف آنچه NBA در حال انجام” Sienko گفت. “بنابراین من فکر می کنم ما در حال رفتن به بسیاری از آنچه اتفاق می افتد در NBA سطح و آن را احتمالا به اعمال ما. من فکر می کنم هر که قصد بازی در این فصل در برخی از ظرفیت. در حال حاضر در صورتی که برای تغییر آن خواهد شد یک تیم تصمیم گیری است. خواهد بود که یک لیگ تصمیم با بازیکنان در ارتباط است. و سپس ما را از انجام هر کاری که از ما خواسته است.”

Engelbert گفت: لیگ است که “داشتن بحث به طور مداوم داخلی در مورد همه مالی اثرات coronavirus در ورزش است.”

پرسنل عاقلانه Colle می گوید: برخی از بازیکنان خسته هستند در حالی که دیگران لذت بردن از بودن در خانه خود را برای مدت زمان طولانی. اما استرس یک بیماری همه گیر جهانی است.

“من فکر می کنم فقط چیزهای زیادی وجود دارد عدم قطعیت” او گفت:. “این که آیا شما یک WNBA بازیکن و یا شما می دانید کسی که در یک ایستگاه گاز همراه. وجود دارد فقط سیالیت از این وضعیت و چگونه آن را تغییر روز به روز و تلاش برای درک شرایط و چیزهایی که ما هرگز شنیده قبل مانند مسطح منحنی.

“من فکر می کنم آنها در حال انجام همه حق تحت شرایطی. من فکر نمی کنم آنها در حال انجام بهتر یا بدتر از هر کس دیگری. اما من فکر می کنم آنها خسته شدم. که برای مطمئن.”

هنگامی که و اگر بازیکن ضربه دادگاه اردوگاه های آموزشی کوتاه تر خواهد بود و اگر آنها مشغول به کار آنها بازیکنان را به شکل یک راه برای رسیدن به بسکتبال شکل با این حال زمانی فصل خواهد بود.

“من فکر نمی کنم که هیچ شک مهم نیست که چگونه بسیاری از تپه های شما را اجرا چگونه بسیاری از burpees شما چگونه بسیاری از پنج مایل رفتن شما در آن است نه بسکتبال” Colle گفت. “آن را برش نیست غربالگری. آن فیزیکی نیست هیچ کس را کوبیدن بر شما با تکیه بر شما. بنابراین شما می دانید, من فکر می کنم ما و دوباره می شیم به شکل که زمانی که شما می دانید گرد و غبار حل و فصل و ما در آن است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>