رویای CE 2000 سال که قبلا شناخته شده به عنوان آینده

مردم خواب بودند از آنچه در سال 2000 ممکن است نگه دارید برای بیش از یک قرن از جمله تصویرگر و نگر آلبرت Robida (به فرانسوی فن سایت; آثار دیجیتالی در اینترنت بایگانی) که تصاویر و ایده ها به نظر می رسید برای پیش بینی آینده (هنر Kaleidoscope / vsemart.com). بسیاری از تمرکز بر چشم انداز خود را از جنگ های آینده (قبلا) اما او نیز تا به حال یک نظر ترک اپرا هوایی در سال 2000 به عنوان نمایش داده شده و شرح داده شده توسط دامنه های عمومی نقد و بررسی, که همچنین یک مجموعه از دیگر قرن 19 فرانسه سند چشم انداز از سال 2000. اما در حال حاضر به دنبال بازگشت از 20 سال ممکن است یک بیت از یک آینده-گذشته شوک. 2000 سال که قبلا شناخته شده به عنوان آینده (Medium.com).
ارسال شده توسط گه نور دزد (5 نظر تعداد) 9 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من را به یک smart assed نظر در مورد اینکه چگونه در آینده هر کس مرتکب بزرگترین گناه ممکن است در فرهنگ مدرن مشاهده/تیراندازی تصویری در پرتره. اما پس از آن من شروع به تعجب می کنم چرا آينده کردم 99% از تکنولوژی مفروضات راست (زوم/اسکایپ/Facetime) اما نمایش جهانی گرا در پرتره. سپس دوباره من حدس می زنم سرنخ مورد نیاز است که در نام این گرایش است.

شاید من فقط باید گیر حکیم-assery چگونه کودکان استفاده می شود عجیب و غریب نمایش جهت گیری.
ارسال شده توسط کیت استعداد در 1:25 PM on May 22 [1 علاقه]

واقعا چیزهای خوب اگر چه من آرزو می کنم اندازه تصویر نیست بنابراین … ناشی از خست.
ارسال شده توسط: bz در 1:58 PM on May 22
یکی از مورد علاقه های من در این سبک بود امروز پس از آن مجموعه ای از مقالات از سال 1893 کلمبیا نمایشگاه در مورد آنچه در زندگی می خواهم در 19393.
ارسال شده توسط مرد از تاب و چرخش در 2:03 PM on May 22 [3 علاقه]
من از دست این پیر آینده.
ارسال شده توسط تا هیولا در 4:52 PM on May 22 [2 علاقه]
یکی شبیه وبلاگ paleofuture.com. با تشکر برای لینک!
ارسال شده توسط کاپیتان afab در 5:14 PM on May 22 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im