رویاهای یک زمین مانند زهره

در ماه نوامبر سال 1959 balloonists در Strato-آزمایشگاه IV رسیده altutide از 81,000 پا (25,000 متر) به انجام spectrographic تحلیل زهره (ویکیپدیا) بود که در گزارش زندگی , مجله, یک ماه بعد با مقاله “هدف: زهره—ممکن است زندگی وجود دارد” (Google books) و پرورش رویایی که “زندگی—حتی به عنوان ما می دانیم که آن را بر روی زمین ممکن است وجود داشته باشد در ونوس.” سه سال بعد مارینر خرد آن رویاها (ناسا) اما آنچه در مورد ونوس از گذشته است ؟ عاشقانه زهره ما هرگز نمی دانستند—زهره استفاده می شود به عنوان مناسب برای زندگی به زمین (David Grinspoon Nautilus).

برای برخی مانند astrobiologist دیوید Grinspoon روسی, عکس از سطح زهره از ونرا-9 (روان چشم انداز) افروخت در آرزوی یک سیاره زمین مانند. “روشن پچ آسمان از آن ساخته شده به نظر می رسد بسیار کمتر عجیب و غریب از آپولو ماه عکس های من وسواس بیش و بیشتر شبیه به یک عجیب و غریب پوشیده از ابر کویر زمین است که شما ممکن است امید به روزی.” اما اگر شما می خواهید به بازدید از کویر شما بهتر است به برخی از آب است. صحبت که …

که در آن است آب در ونوس ؟ (دانشگاه AST101 خواندن)

با توجه به این که زهره همان CO2 بودجه به عنوان زمین و در حدود همان نیتروژن بودجه به عنوان زمین (به درون یک عامل 3) و با این فرض که دی اکسید کربن و نیتروژن و آب تحویل داده شد و به زمین و زهره با ستاره های دنباله دار, ونوس باید تقریبا به اندازه آب به عنوان نشانی از زمین است. در عین حال زهره استخوان خشک می شود.

Deuterium: the missing link

به یاد داشته باشید که عناصر می توانند چندین ایزوتوپ های مختلف. خواص اتم تعیین تعداد پروتون ها و الکترون های آنها نه با تعداد نوترون. به طور معمول هیدروژن است 1p + 1e. Deuterium است که هیدروژن با یک نوترون اضافه شده به هسته است. تریتیوم است که هیدروژن با دو نوترون. هر سه به عنوان رفتار عادی هیدروژن اما deuterium و تریتیوم در حال گسترده تر یا سنگین تر ایزوتوپ های هیدروژن است.

آب, همه ما می دانیم که ساخته شده از دو اتم هیدروژن و یک اتم اکسیژن ثانیه2O. ما می تواند آب سنگین با استفاده از deuterium یا تریتیوم. ما می توانیم یکی از این به عنوان HDO. طبیعت دیده است مناسب به مورد در هر 10000 اتم هیدروژن deuterium. از آنجا که هر مولکول آب دارای دو ایزوتوپ هیدروژن یکی در هر 5000 مولکول های آب باید deuterium اتم. برای برخی از دیدگاه, مهم است که توجه داشته باشید که تمام مواد بر روی زمین با هیدروژن را به همان نسبت از dueterium به هیدروژن (D/H); بعلاوه, سنگ ماه, تمام شهاب سنگ ها و ستاره های دنباله دار همان D/H نسبت است که از زمین است. و به عنوان بهترین که ما می توانید بگویید D/H نسبت نیز همان است که در اتمسفر این سیارات در خورشید در مواد بین ستاره ها در همه جا. دلیل این است که تمام D و H در جهان تشکیل شده در اولین لحظه از انفجار بزرگ. در حالی که تمام عناصر دیگر ایجاد شده در ستاره ها از طریق هسته ای fusiion عدم D یا ثانیه ایجاد شده است که از آغاز جهان است.

قبل از همه که H2O تبخیر (سلطنتی بلژیک موسسه فضایی Aeronomy) پشت HDO وجود دارد مطالعات و ملاحظات در مورد ماقبل تاریخ زهره قابل سکونت آب و هوا حالات (چکیده; full paper, PDF) یک نظریه است که Grinspoon نیز پشتیبانی می شود همانطور که یک شماره از مقالات علمی و مصور برای ناسا.

و با توجه به ونوس گذشته منطقه قابل سکونت می تواند گسترش (سیاره Habitability آزمایشگاه).

ارسال شده توسط گه نور دزد (0 دیدگاه کل)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>