درایو توسط تیرانداز برای خدمت به 20 سال زندان برای نزدیک به کشتن Paulding زن

او 18 سال, پیر زمانی که او کشیده ماشه در یک درایو توسط تیراندازی به شدت مجروح شدن یک Paulding County زن است. سپس Zackariah دانیل میچل و دیگری نوجوان سوار به آتلانتا به فروش مواد مخدر با توجه به دادستان.

نزدیک به دو سال بعد Mitchell التماس کرد گناه را به خود جنایات و محکوم شد به 50 سال از جمله 20 به خدمت در زندان Paulding دفتر دادستان منطقه گفت:.

در آوریل 11, 2018, کاتلین واکر بود به ضرب گلوله در پا با توجه به محققان.

“پزشکان انتظار نداشتند او را به زندگی می کنند اما اگر او بود او نمی رود قادر به راه رفتن و یا صحبت” دا را در آن نوشته شده Facebook صفحه. “اما واکر ضرب و شتم شانس.”

مرتبط با: بازداشت 2 زیر Paulding درایو توسط تیراندازی

همچنین: $300K حل و فصل برای زن در آزار و اذیت کت و شلوار در مقابل Paulding دا

نه روز بعد از آن Mitchell دستگیر شد, با توجه به Paulding کلانتر ، در مه 2, 2018, دوم, مظنون, Kayden لوئیس Fillingame بود نیز دستگیر و به اتهام در این مورد. محققان مشخص میچل در حال جنگ با واکر را دا شدهاند.

در ماه نوامبر Fillingame التماس کرد گناه را به مانع دلهره و یا مجازات های جنایی و دو فقره بی پروا رفتار. او محکوم به هفت سال از جمله دو به خدمت می کنند.

میچل التماس کرد گناه را به تشدید باتری تشدید حمله جنایی خسارت به اموال در اختیار داشتن کوکائین به قصد توزیع در اختیار داشتن ماری جوانا به قصد توزیع و باتری دا را گفت. در فوریه. 11 Mitchell شد شارژ با باتری پس از آزار زندانی دیگری در Paulding زندان است.

واکر بود در دادگاه روز شنبه برای میچل صدور حکم است. او نیاز به مراقبت 24 ساعته از دا را گفت.

“فوق العاده, با وجود این وحشتناک عمل خشونت واکر و خانواده اش بخشید میچل برای این حادثه که تغییر تمام زندگی خود را و او را تشویق به استفاده از این زمان به نوبه خود زندگی خود را در اطراف” دا شدهاند.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im