مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان COVID-19 درمان به افزایش خطر مرگ -مطالعه

مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید مصرف شده است و به خواست دیگران به استفاده از گره خورده بود به افزایش خطر مرگ در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی لانست.

در مطالعه https://www.thelancet.com/lancet/article/s0140673620311806 که نگاه بیش از 96,000 افراد بستری با COVID-19 کسانی که تحت درمان با هیدروکسی کلروکین و یا مربوط به کلروکين به حال بالاتر خطر مرگ از بیماران که نمی شد با توجه به این دارو.

نویسندگان گفت: آنها نمی تواند تایید کند که آیا مصرف این دارو منجر به هر گونه سود در coronavirus بیماران.

“فوری تایید از کارآزمایی بالینی مورد نیاز است” آنها نوشت. این مطالعه یک آزمایش کنترل شده با پلاسبو.

بستری بیماران تمایل دارند که شدید تر از نسخه COVID-19. برخی از طرفداران این داروها به عنوان درمان برای بیماری استدلال می کنند که آنها ممکن است نیاز به تجویز شود در مرحله قبل به منظور موثر است.

وجود دارد در حال انجام تصادفی کارآزمایی بالینی کنترل شده به مطالعه اثربخشی دارو در جلوگیری از عفونت با کروناویروس جدید به عنوان به خوبی به عنوان درمان خفیف تا متوسط COVID-19. برخی از این آزمایشات ممکن است نتایج عملکرد در عرض چند هفته.

تقاضا برای چندین دهه هیدروکسی کلروکین تا رسید به عنوان برگ برنده بارها و بارها تحت فشار قرار دادند برای استفاده از آن در برابر coronavirus اصرار مردم به آن را امتحان کنید. “چه شما به از دست دادن” او گفت:.

این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او شده است مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پیشگیرانه پزشکی با وجود فقدان شواهد علمی.

لانست نویسندگان این مطالعه پیشنهاد این دارو نباید برای درمان COVID-19 خارج از آزمایش های بالینی تا زمانی که این مطالعات تایید ایمنی و اثر بخشی برای COVID-19 بيمار.

سازمان غذا و دارو گفت: هیدروکسی کلروکین تنها باید برای بستری COVID-19 بیماران و یا کسانی که در آزمایش های بالینی. این دارو بوده است خطرناک ریتم قلب مشکلات.

لانست مطالعه نگاه اطلاعات از 671 بیمارستان که در آن 14,888 بیماران داده شد یا هیدروکسی کلروکین یا کلروکين با یا بدون یک آنتی بیوتیک و 81,144 بیماران که تحت درمان با این داروها.

هر دو هیدروکسی کلروکین و کلروکين نشان داده اند شواهدی از موثر بودن در برابر coronavirus در یک آزمایشگاه تنظیم اما مطالعات مواد مخدر در بیماران ثابت کرده اند بی نتیجه در بهترین حالت.

چند مطالعات در اروپا و چین موجب علاقه با استفاده از هیدروکسی کلروکین در برابر COVID-19 اما انتقاد فاقد دقت علمی.

چندین بیشتر مطالعات اخیر نشان داده نشده است این دارو به عنوان یک درمان موثر برای این بیماری است. در هفته گذشته دو مطالعات منتشر شده در مجله پزشکی BMJ نشان داد که بیماران داده هیدروکسی کلروکین را بهبود نمی بخشد به طور قابل توجهی بیش از کسانی که نمی شد.

در علاوه بر این به مالاریا هیدروکسی کلروکین برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید.

(گزارش شده توسط Ankur بانرجی و معناس Mishra در بنگلور و مایکل Erman در نیویورک; ویرایش توسط Saumyadeb چاکرابارتی بیل Berkrot و جاناتان Oatis)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im