اردک گرفتن آسانسور از تازه واردان به عنوان شیاطین آمار شهر

بچه های جدید در حال ساخت یک تاثیر بزرگ در آناهایم و این چیزی اردک امیدوارم که همچنان به عنوان New Jersey Devils بازدید یکشنبه.

آن است که پنجم از شش بازی homestand و اردک مربی تیم دالاس Eakins می خواهد به تلاش مشابه به جمعه 3-2 برنده در برابر پیتسبورگ پنگوئن.

“من فکر می کردم ما با کمی دندان قروچه کردن در خارج وجود دارد” گفت: Eakins. “هنگامی که ما انجام این کار, ما معمولا بازی بسیار خوبی است. این چیزی است که ما را به نگه داشتن کار در همه زمان ها است. فقط واقعی کامل 60 دقیقه برای ما است.”

اردک مدیر کل باب موری هفت معاوضه به عنوان NHL مهلت تجارت از جمله شش در روز دوشنبه.

در میان خود بزرگتر حرکت او مرکز Danton Heinen از بوستون برای جناح چپ نیک Ritchie چپ پسرم, میلان از کلمبوس برای مرکز Devin ساحل defenseman مت اروین از نشویل برای blueliner Korbinian Holzer, defenseman مسیحی Djoos از واشنگتن برای جناح راست دانیل Sprong و defenseman Joel پرسون از ادمونتون برای goaltender آنگوس ردموند.

اما پرسون بودند در صف برای روز جمعه برنده بیش از پیتسبورگ. این defensemen وارد شده قابل توجه زمان یخ — ایروین در 21:43 و Djoos در 16:46 — در حالی که Heinen به ثمر رساند اولین اردک هدف و میلان کمک در رایان Getzlaf را نشانگر است.

“جدید بچه ها واقعا خرید به سیستم ما می خواهیم به بازی گفت:” اردک مدافع برندان Guhle که گل اول خود را حرفه ای بازی-هدف برد و گل سوم از فصل چهار شنبه. “ما می خواهید برای دریافت pucks و بازی hard-nosed, بازی, برنده, جنگ, و سرمایه گذاری بر روی شانس ما. پسرم تا به حال دو گل دیگر شب Danton گل امشب به طوری که آن را بزرگ برای ما است.”

Heinen گفت: آن را گرفته در همه برای او برای پیدا کردن شیمی با linemates آدم Henrique و کیفر شروود.

“(بازی در برابر ادمونتون) نوع مانند بود سر همه جا” گفت: Heinen, چه کسی بوستون را برداشت و در دور چهارم 2014 پیش نویس است. “(در برابر آناهایم) بود آسان تر برای دریافت راحت تر کنید و سعی کنید برای برقراری ارتباط و دریافت سیستم های پایین کمی بیشتر است. این احساس کمی بهتر امشب و امیدوارم ما می توانیم نگه داشتن ساختمان است.”

پیروزی بیش از پیتسبورگ شد اردک’ دوم مستقیم پیروزی و گسترش خود نقطه خط به سه مستقیم بازی شروع با آخرین روز یکشنبه 6-5 اضافه کاری به زیان وگاس شوالیه طلایی.

شیاطین از دست داد 2-1 در وقت اضافه به لس آنجلس کینگز در شنبه دوم خود را از چهار بازی سفر از طریق کالیفرنیا و لاس وگاس.

Jesper Bratt گل شیاطین ” تنها هدف خود را برای 15 از فصل. بلک وود مکنزی ساخته شده 36 صرفه جویی برای شیاطین اما دیدم او در شش بازی برنده خط پایان. نیکیتا گوسف تمدید خود را به نقطه خط به پنج بازی با کمک.

شیاطین سر مربی آلن Nasreddine گفت: تیم نتونست جن به خوبی در وقت اضافه.

“این آغاز با ما,” او گفت:. “ما در زمان شات واقعا یک کیفیت واقعی به ضرب گلوله و به پایان رسید تا دادن (پادشاهان) با در اختیار داشتن. آنها فقط آن را نگه داشته و آن را نگه داشته و آن را تا زمانی که آنها که فرصت به ثمر رساند و آن را به پایان رسید تا هزینه ما.”

شیاطین ضرب و شتم اردک 3-1 در نیوجرسی در ماه دسامبر اما اردک برنده شده اند نه از خود قبلی 12 برخورد با شیاطین.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>