شخص شما در حال گرفتن یک دل!

فروشگاه کامپیوتر دست نخورده از سال 2001 (یک بیت از backstory از Jason Scott).
ارسال شده توسط Chrysostom (11 نظر تعداد) 5 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
“آنچه که یک معدن طلا می گوید:” یک دیدگاه در لینک دوم صراحت تناقض واقعیت مسلم است که فقط در مورد همه از بین رفته (و به ویژه سازمان ملل متحد-سرقت) سهام فروشگاه است که عملکرد بی فایده و ارزش هیچ چیز به جز تعداد کمی از هار علاقه مندان است.

شسته و رفته در داستان ،
ارسال شده توسط Greg_Ace در 8:37 PM در مارس 6 [4 علاقه]

مانند یک پنتیوم قبرستان.
ارسال شده توسط Thorzdad در 8:38 PM در مارس 6
برنده تمام پولها!
5 PCI I/O کارت.
ارسال شده توسط clavdivs در 8:49 PM در مارس 6 [1 علاقه]
آه انسان, نگاهی به تمام کسانی که طرفدار طیف صوتی کارت صدا! من یکی پشت در 95 یا 96 چون من سقوط برای برخی از بازاریابی اعتیاد به مواد مخدره در مورد آن. و آن را برای همیشه به من داد مشکل تلاش به آن را راه اندازی برای صدا بلستر سازگاری. اما آن را به برخی از خوب MIDI سنتز ابزار است.

قضاوت توسط انبار در فروشگاه های که هیچ کس دیگری همان اشتباه من.
ارسال شده توسط thewumpusisdead در 9:01 PM در مارس 6

آره اگر آن را یک گیتار فروشگاه از سال 1975 و یا یک سینت سایزر فروشگاه از سال 1989 آن را حاوی گنجینه های گرانبها. اما یک فروشگاه کامپیوتر از سال 2001? شاید به اندازه کافی آهن قراضه به پرداخت هزینه های دفع زباله های خطرناک برای CRTs…
ارسال شده توسط mmoncur در 9:02 PM در مارس 6 [3 علاقه]
فرض بر گیاهان پلاستیک – مناسب و معقول فکس از یک dieffenbachia و alocasia, اما.
ارسال شده توسط Homo neanderthalensis در 9:06 PM در مارس 6 [3 علاقه]
هیچ هیچ به معنای واقعی کلمه یک معدن طلا
ارسال شده توسط mbo در 9:06 PM در مارس 6 [1 علاقه]
این به نظر می رسد مانند آن شده اند که یک فرصت طلایی برای فقط اجاره که محل — است — و بازسازی این فروشگاه عملا به و ارزان به عنوان امکان پذیر است و فقط بی سر و صدا و unironically آن را باز کنید تا دوباره برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.
ارسال شده توسط ماندولین توطئه در 9:11 PM در مارس 6 [2 علاقه]
یک نوستالژی است که مرد دیگری را رد…
ارسال شده توسط جیم در austin در 9:27 PM در مارس 6
درخشان, ماندولین توطئه است. من می خواهم داوطلب برای سفر به اوکلاهما برای قرار دادن در چند داوطلب آخر هفته شیفت پشت پیشخوان.

این ایده از خرید هر چیز مرتبط با کامپیوتر در یک فروشگاه است که بیشتر برای من تعجب آور بود امروز از آن باید باشد. من لازم نیست که هر نوستالژی برای کامپیوتر فروشگاه. بسیاری از آنهایی که من در بازدید از این فروشگاه بودند افتضاح و پر از محصولات بد و بدتر اطلاعات است. به جز سرخ بود که هر دو افتضاح و جادویی و شگفت انگیز مازاد فروشگاه است که عمدتا به فروش می رسد سخت صنعتی از ’80s, همراه با برخی از تصادفی کامپیوتر ، اما اگر من این کار را بر روی نقشه راه من احساس می کنم در مورد الکترونیک کامپوننت فروشگاه من قطعا می توانید درک کنند که چرا این بازی سرگرم کننده است.
ارسال شده توسط eotvos در 9:37 PM در مارس 6

من به طور کامل نمی دانند نوستالژی برای آن دوران از محاسبات. نا امن سیستم عامل آماده نیست برای اینترنت (اما اتصال به آن به هر حال). CRTs ویندوز 98, رسانه های نوری. موازی پورت IDE, بلوز پین. Bleh. بیش از هر چیز مرا به یاد این سردرد من در اوایل زندگی حرفه ای.

80s در کامپیوتر مانند C64 و آمیگا از سوی دیگر…
ارسال شده توسط Pruitt-Igoe در 9:37 PM در مارس 6

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im