دوک انتقال الکس اوکانل می تواند یک جا در Georgia Tech

به عنوان Georgia Tech در تلاش برای دوباره پر کردن فهرست خود را در بازار نقل و انتقالات, زرد, کت مربیان احتمال مطرح شده ابروهای خود را هنگامی که دوک گارد الکس اوکانل وارد شده نام خود را به انتقال پورتال شنبه.

به عنوان یک چهار ستاره گارد تیراندازی در میلتون بالا o’connell شد و بسیار پرطرفدار با تکنولوژی مربی جاش Pastner به عنوان بخشی از اولین امضای کلاس. Pastner اغلب rued o’connell به عنوان یکی که دور.

هنگامی که به اشتراک گذاری خود را استخدام با ابراز تاسف او صحبت کرده است اعتقاد خود را که o’connell نزدیک بود به تصمیم گیری در تکنولوژی در تابستان 2016 قبل از دوک مربی مایک شیشفسکی در آمد با اواخر ارائه و برنده تعهد خود را.

با اوکانل در پورتال Pastner بدون شک علاقه به اضافه کردن او به فهرست. با توجه o’connell قبلی علاقه به تکنولوژی و پتانسیل بازی به طور منظم دقیقه در ACC در یک تیم است که NCAA tournament پتانسیل آن را نمی خواهد تعجب اگر او تا به حال علاقه به تکنولوژی به عنوان به خوبی.

صرفا از نیاز به نظر Pastner می تواند با استفاده از o’connell. کت شش چرخشی بازیکنان به عقب خواهد بود و با کمک انرژی بال بازیکن با سه سال تجربه بازی و تمرین برای Krzyzewski مربی با بیشترین برنده در بخش تاریخ است.

فراتر از آن Pastner استخدام مک کانل در طول رقابت در برابر او و به احتمال زیاد خواهد راحت احساس می کنید با اضافه کردن او در زمانی که فرد در تماس با ممکن است ممکن است قبل از تصمیم گیری ساخته شده است.

اوکانل 6-پا-6 و 190 پوند به طور متوسط 13.3 دقیقه این فصل دستیابی به اوج حرفه ای به ثمر رساند (5.2 امتیاز در هر بازی) و ریباند (2.2 ریباند در هر بازی). او در نظر گرفته است ورزشی بازیکن و یک تیرانداز خوب (او ساخته شده 37.5% از 3 نقطه تلاش می کند به عنوان یک دانشجوی سال دوم قبل از فرو بردن به 27.3% این فصل).

او تا به حال خود را در لحظات – 12-نقطه پنج ارتجاعی, چهار-سرقت بازی برابر نوتردام در ماه فوریه و شروع در برابر ایالتی کلرادو در ماه نوامبر است که در آن او به ثمر رساند 14 امتیاز و شش ریباند در 25 دقیقه (3-برای-6 از 3 نقطه محدوده) در میان آنها است.

به عنوان یک rising ارشد o’connell به یک فصل از واجد شرایط بودن باقی مانده است. به عنوان NCAA قوانین ایستاده او را مجبور به نشستن های نجومی مگر اینکه او بودند برای دریافت چشم پوشی از مشکلات. اما این انتظار می رود که این گپ را تصویب یک قانون جدید اجازه همه من بخش ورزشکاران برای انتقال یک بار بدون نیاز به نشستن در یک فصل است. باید آن را پاس o’connell خواهد بود واجد شرایط به بازی بلافاصله.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>