دلوت مرد محکوم به زندان فدرال برای فروش مخلوط کرده از ‘بسیار قوی’ مواد مخدر

یک مرد را در خدمت نزدیک به دو دهه در زندان فدرال برای ساخت یک ترکیب از “بسیار قوی” مصرف مواد مخدر در دلوت آپارتمان و فروش مقادیر عظیم از آن دادستان گفت.

نیکلاس هرناندز-Gonzalez محکوم به 17 سال و شش ماه از زمان زندان پس از اعتراف به فروش مخلوط از فنتانيل و داروهای دیگر, با توجه به U. s. دادستان BJay Pak.

دادستان فدرال گفت: هرناندز-Gonzalez فروخته می شود دارویی است که او مدعی شد هروئین. در واقع آن مخلوطی مصنوعی از مواد مخدر از جمله فنتانيل و carfentanil پاکستان گفت.

“فنتانيل است 50 برابر قوی تر از هروئین و carfentanil 100 برابر قوی تر از فنتانیل” پاکستان گفت.

Homeland Security محققان شناسایی هرناندز-گونزالس به عنوان یک فروشنده در مارس 2019 پاکستان گفت. یک ماه بعد خارجه گرجستان گشت سپاهی متوقف شد و او به زودی پس از او را ترک آپارتمان خود را.

این سپاهی کشف و ضبط یک سلفون پیچیده بسته نرم افزاری از Hernandez-Gonzalez خودرو و یک کیلوگرم هروئین و فنتانيل داخل. هرناندز-گونزالس گفت: این بسته نرم افزاری شامل هروئین و او بود که تحویل آن به مشتری.

بعد از آن در روز, میهن مقامات امنیتی خود را جستجو آپارتمان در دولوت در بر داشت و نزدیک به 10.5 کیلوگرم هروئین فنتانيل و carfentanil پاکستان گفت.

محققان همچنین دریافتند یک تفنگ و “شواهدی وجود دارد که هرناندز-Gonzalez شده بود مخلوط کردن مواد مختلف در کم مبله آپارتمان” پاکستان گفت.

“به طور خاص یکی از بزرگ جعبه های پلاستیکی در اتاق خواب استاد شامل سه کیلوگرم هروئین و دیگر جعبه موجود نزدیک به چهار کیلوگرم از مخلوط فنتانيل و carfentanil,” او گفت:.

ده بسته نرم افزاری از پودر آن حاوی مت آمفتامین و دیگر کیلوگرم فنتانیل مخلوط شد در یک سوراخ, برش را به هرناندز-Gonzalez گنجه و پاکستان گفت.

هرناندز-Gonzalez بود به جرم داشتن به قصد توزیع چند کیلوگرم فنتانیل و دیگر مواد مخدر پاکستان گفت. یک قاضی فدرال دستور داد هرناندز-Gonzalez برای خدمت به پنج سال تحت نظارت پس از انتشار حکم زندان خود است.

با توجه به مهاجرت سوابق هرناندز-Gonzalez است که در ایالات متحده به طور غیر قانونی بوده و تبعید به میهن خود از مکزیک در دو نوبت در سال 2013.

او را تبعید دوباره زیر حکم زندان خود پاک گفت.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>