Dunmanifestin

چه نام انگلیسی, خانه چیست ؟ [slNYer]
ارسال شده توسط Chrysostom (10 نظر کل) 12 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
این چیزی است که من باید فکر در مورد سال. من هرگز می تواند کشف کردن که این خانه در غرور و تعصب بودند به نام بعد از. بود وجود دارد یک Longbourne در بنت سابقه خانوادگی? بود Mendon از خانه به نام “خانه” در یک Clockwork Orange یک شوخی و یا در واقع واقع بینانه است ؟

من هم کمی نا امید در twee نام. نامگذاری خانه خود را به نظر می رسد مانند یک خال کوبی. آن را (نسبتا) دائمی و امیدوارم منعکس کننده چیزی برای شما مهم است به عنوان یک فرد. آن را بیشتر قابل رویت حتی. (من می دانم که وجود دارد مقدار زیادی از بد خالکوبی و افرادی که فقط به چیزهای از این کتاب اما من قیاس هنوز هم می ایستد).

به هر حال با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری. این توضیح یک رمز و راز است که من بمب چهار سال است.
ارسال شده توسط Hactar در 10:35 AM در تاریخ 1 آوریل

من از روی علاقه به یاد یک Cath جکسون, کارتون های نوار شامل افراد مسن لزبین, زن و شوهر که خانه نام پلاک خوانده شده “Radclyffe هال”.
ارسال شده توسط Morfil Ffyrnig در 10:57 AM در مارس 1 [3 علاقه]
جالب به دنبال کتاب های مرتبط از این مقاله, اما آن را نمی کردن تا جولای.
ارسال شده توسط mdoar در 10:58 AM در تاریخ 1 آوریل
بنابراین پدر و مادر من’ همسایه (یک زوج) تغییر نام داد و خود را “خانه سمور جیب’ زمانی که آنها نقل مکان کرد. مادر من یک بار گناه از آنها خواست تا آنچه در آن به معنی و گفتند چیزی دست موجی بود که آنها فقط فکر می کردم خوب بود, نام’. سریع به جلو چند سال و مادر من روشن شد توسط یک باغبان در مورد گفت: “وتر از یک…..’ من فکر کردم که یک بیت از ظریف سیگنالینگ
ارسال شده توسط atlantica در 11:23 AM در مارس 1 [13 مورد علاقه]
خانه من در زندگی به عنوان یک استنسیل کوچک خریداری شد از سازندگان توسط پدر و مادر من, به طوری که آنها به نام آن. همسایگان ما تا به حال همان گزینه است. مال ما بود به نام مهر نمودار درب دشوار بود گربه چرت و سراشیبی بود گدا را جای شب بسر بردن. این همه به نظر می رسید بسیار عادی در آن زمان است.

ما پس از نقل مکان به یک ملک به نام ستنهوس دلیل آن است که یک خانه ساخته شده از سنگ. نکته دیگر توجه داشته باشید این است که هیچ یک از این خانه ها تا به حال تعداد تنها نام. دوباره, این به نظر می رسید عادی در آن زمان است. این کلاس چیزی, اما بسیاری از مردم من می دانستم که در حال رشد و زندگی در خانه های که تا به حال نام نه اعداد. در حال حاضر من نمی دانم هر کسی که زندگی می کند در یک نام خانه.
ارسال شده توسط YoungStencil در 11:24 AM در مارس 1 [4 علاقه]

آن را ممکن است یک کلاس چیز معاصر در انگلستان اما خانه یا مزرعه نام استفاده فقط آدرس خود را و آنها را با تغییر مالکیت بیش از همه اروپا است. من در خانه بود را بر روی یک بی نام جاده با کد پستی و یا خانه شماره. خانه نام داشت که تنها راه برای ما ارسال یک نامه. به عنوان هر کشور به تصویب رسید رسمی تر سیستم پستی کاهش یافته و برخی از این نامها از رسمی آدرس و مردم شروع به تغییر نام شاید آنها مرسوم و twee در انگلستان اما چه کسی اهمیت میدهد اگر آن را می سازد صاحبان خوشحال ؟ جاهای دیگر مثل فرانسه اگر خانه دارای یک نام است و هنوز رسمی بخشی از آدرس پس از آن باید به تصویب شورای محلی خیلی رسمی تر و کمتر احتمال دارد به تغییر در هوی و هوس.

جهت مشاهده فرم خرید وجود دارد حداقل یک قرن 6 فورت در ایرلند به نام اساسا سمت آفتابی از سنگ است. این یک باستان نام.
ارسال شده توسط fshgrl در 11:44 AM در مارس 1 [1 علاقه]

من سعی کردم به شوهر من برای تماس با ما برای اولین بار خانه ای در سانتا مونیکا “Tenview” از آنجا که ما تا به حال واقعا کشش خوبی که بزرگراه قابل مشاهده از ما پشت ایوان است. او در هیئت مدیره افسوس. شاید من باید پیشنهاد “Tráfico ویستا” بیشتر از رنگ و بوی محلی?
ارسال شده توسط potrzebie در 12:24 PM در مارس 1 [2 علاقه]
نام این پست به معنای واقعی کلمه بهترین چیزی است که برای من اتفاق افتاده است در تمام طول روز امروز.
ارسال شده توسط selfmedicating در 12:26 PM در مارس 1 [1 علاقه]
من همیشه نمیفهمد که انگلیسی ها به نام خانه های خود را در راه است که آمریکایی ها نام خود را در قایق: بعضی از آنها واقعی معنای شخصی برخی از آنها فقط cutesy و بسیار زیادی دلالت هیچ چیز بزرگتر و یا مهم تر از “به من نگاه کن من یک fuckton از پول است.”

همچنین چه “T-H-fronter” WRT کمی در مورد شکسپیر را تلفظ کلمات معنی–آن است که یک کلاس چیزی است ؟ (همیشه یک شرط بندی امن با توجه به قدیمی Blighty اما من فکر کردم من می خواهم چک کنید.)
ارسال شده توسط هالووین جک در 12:34 PM در مارس 1

کلاس های ظریف, و این واقعیت است که اسامی آنان پس از واقعی آدرس های پستی جذاب هستند! من می خواهم فکر در مورد برخی از اسامی در ادبیات و به یاد داشته باشید که میبینیم در کلبه کشور در شمال تورنتو به عنوان یک بچه که بسیاری از کلبه تا به حال سرگرم کننده به نام. من کمی غم انگیز است که ما نمی تواند یک “Dunroamin'” یا یک “در سنگ” و حدس می زنم وجود دارد یک کلاس-آگاهی که در انتخاب مردمی.

وجود یک ساختمان در نزدیکی ما در کمبریج با نام “Dunvegan” در کارخانه سنگ بری بالا. ما همیشه تصور کنید که آن را به عنوان ساخته شده توسط کسی که نمی تواند بدون پنیر هر بیشتر.
ارسال شده توسط ldthomps در 12:45 ب. ظ در تاریخ 1 آوریل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im