در طول coronavirus بحران Hawks حامی پاپ آپ فروشگاه های مواد غذایی برای مبارزه با ناامنی غذایی

با کسانی که یا به تعویق افتاده و یا لغو شاهین اهدا آنچه آنها می تواند به کسانی که نیاز دارند در آتلانتا با همکاری با دوم Helpings و Goodr که هر دو تمرکز بر کاهش ضایعات مواد غذایی و به جای ارائه آن را به کسانی که نیاز دارند.

سپس Goodr مدیر عامل شرکت یاس کرو تن به تن ایده برگزاری پاپ آپ فروشگاه های مواد غذایی که هاوکز و Goodr به حال تیمی را به انجام یک بار قبل از اینکه در ژانویه 2019. هاوکز توافق کردند که مایل به کمک به جوامع محروم در سراسر شهرستان در طول این بیماری همه گیر. در حدود 24 ساعت برنامه شروع به شکل گرفتن.

“ما احساس می کنیم این مسئولیت ما” Koonin گفت. “(شاهین مالک) تونی Ressler معتقد است ما یک جامعه دارایی و در زمان هایی از این ما نیاز به بخشی فعال از جامعه است. این نیست در مورد بازاریابی و تجاری سازی آن را واقعا در مورد ما بلند کردن و کمک به دیگران است.”

با کمک های مالی از شاهین بنیاد و دولت مزرعه Goodr برگزار خواهد شد پنج pop-up فروشگاه های مواد غذایی, عمل به طور مشابه به یک درایو-از طریق (یا پیاده روی را از طریق) به طوری که به دنبال سی دی های اجتماعی فاصله دستورالعمل و جلوگیری از یک جمعیت بزرگ. خانواده ها را کیسه بزرگ مواد غذایی حاوی تازه تولید پروتئین ها و قفسه پایدار آیتم ها با هر پاپ آپ انتظار می رود به ارائه 300-600 خانواده (بسته به اندازه خانواده) با دو هفته از مواد غذایی حدود 20-پوند به علاوه از مواد غذایی است. شیر, Gatorade و آب نیز در دسترس خواهد بود در هر Crowe.

برای افراد مسن که نمی تواند آن را به pop-ups در فرد Goodr قادر به ارائه مواد غذایی به خانه.

یو پی اس های پاپ را در وعده مرکز جوانان, مارتین لوتر کینگ جونیور تفریح & آبزی مرکز Thomasville, تفریح و سرگرمی, مرکز, مرکز امید در پارک مرکزی در بخش چهارم و C. T. مارتین Natatorium و مرکز تفریح و سرگرمی. اولین pop-up جمعه صورت گرفت و ثبت نام برای آینده پاپ آپ باز می شود هر دوشنبه صبح آنلاین (لینک فعال خواهد شد تا 23 مارس) با تاریخ و زمان مشترک پس از ثبت نام.

با عرضه مواد غذایی از بسیاری از کودکان مبتلا به مدارس بسته و با افراد مسن در معرض خطر بالا برای مسائل بهداشتی ارائه شده توسط COVID-19 مهم بود به هاوکز برای به دست آوردن غذا به دست جمعیت های آسیب پذیر.

“ناامنی غذایی بود چیزی که بسیار آسان برای دیدن که قرار بود به یک مشکل” Koonin گفت. “بسیاری از مردم نمی باید از این ظرفیت برای رسیدن به فروشگاه و بسیاری از فروشگاه ها از محصولات و در مناطق Atlanta, کودکان و نوجوانان, تغذیه دو وعده غذا در روز در مدرسه است. هنگامی که شما آنها را از شما دور است که منبع تغذیه آنها, بنابراین این چیزی است که واقعا الهام بخش بود.”

برای کرو این خدمات بسیار مهم است که بیشتر خانواده ها در حال از کار و تلاش برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است.

“ما در حال گرفتن غذا به خانواده و همه آنها اما گریه” کرو گفت. “برخی از آنها را در اشک. ما با دیدن پیام ها از خانواده های که در آن آنها مانند ‘این مواد غذایی تحویل آمد درست در زمان من به معنای واقعی کلمه اینجا نشسته تعجب آنچه که من را برای شام امشب.’ “

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>