پینت می شود اولین بار در شهرستان فولتن نیاز به ماسک

شرق نقطه شورای شهر در شب دوشنبه به تصویب یک قانون جدید نیاز مشتریان و کارکنان در داخل کسب و کار به پوشیدن ماسک به عنوان راهی برای کاهش COVID-19 گسترش یافته است.

شهردار Deana تعطیلات Ingraham گفت: شهرستان سوتهسید 35000 ساکنان برای اولین بار در شهرستان Fulton نیاز به ماسک در شرایطی که افرادی که زندگی نمی کنند با هم می آیند می توانید به تماس با ما — از جمله در رستوران ها سالن ها و فروشگاه های مواد غذایی.

مجازات یک $75 خوب است. اگر کارگران نیست با پوشیدن ماسک هر دو کسب و کار و کارمند منوط به 75 دلار جریمه. کودکان زیر سن 2 معاف هستند. قانون پنج شنبه آغاز می شود اما جریمه نمی خواهد اجرا شود و تا روز دوشنبه.

Ingraham گفت: او الهام به خود جلب کرد و زبان در قانون از ساوانا شهردار Van Johnson اضطراری سفارش در هفته گذشته نیاز به ماسک. ساوانا شهر برای اولین بار در گرجستان به انجام این کار.

به عنوان Atlanta Journal-Constitution گزارش در زمان ساوانا تصمیم خروج از رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ موقعیت و تنظیم صحنه برای حرکت مانند پینت فقط ساخته شده است.

در آوریل کمپ یک فرمان اجرایی را امضا مسدود کردن دولت های محلی از ایجاد قوانین سختگیرانه تر که ایالت قوانین پاک کردن بسیاری از احکام از شهر/شهرستان انتخاب کردند.

بخوانید | ساوانا ماسک قیمومیت طول می کشد تا اثر قرار دادن کمپ در روی حیله و تزویر نقطه

به عنوان گزارش شده توسط AJC بیش از 1,400 بهداشت و درمان کارگران گذراند نامه درخواست کمپ به کافه ها و رستوران ها و ممنوعیت های داخلی تجمعات بیش از 25 نفر, دستور ماسک و اجازه دولت های محلی موسسه قوانین خود را دارند. کمپ را تمدید سفارش در هفته گذشته نمی نیاز به ماسک و او اجتناب از پاسخ دادن به سوالات در مورد اختلاف.

Ingraham گفت: او می دانست که شرق نقطه تا به حال به انجام کاری پس از تماشای همه که رد میکند.

“ما در حال صحبت کردن در مورد سیاست ما در حال صحبت کردن در مورد این که آیا مردم زندگی می کنند,” او گفت:. “من فقط احساس می کنم مثل ما باید لوکس و یا توانایی به عمل آورند.”

او گفت: AJC در روز سه شنبه شهر است که تا به حال 52 موارد جدید بیش از 14 روز گذشته که او گفته است که بالاترین افزایش از موارد آنها تا به حال پس داده شده جمع آوری شده است.

وقتی پرسیده شد که در مورد امکان اندرز توسط دولت Ingraham گفت که او احساس خود را فرمان قانونی بود.

“این واقعیت که فرماندار انتخاب کرده است نه به عمل نشان می دهد که هیچ تضاد وجود دارد,” او گفت:.

Ingraham گفت: دیگر Southside شهرستانها به نظر می رسد علاقه مند به ساخت یک قانون خود به خود از جمله کالج پارک و Hapeville.

شهرهای نزدیک در حال تقلا برای دریافت این قانون در کتاب. جنوب Fulton و فیربرن هر دو باید به خصوص به نام جلسات برنامه ریزی شده در روز چهارشنبه به بحث اجباری, ماسک, احکام, با توجه به برنامه های نوشته شده آنلاین.

“هنگامی که وجود دارد هیچ اقدام شما بیشتر شهرستانها انجام آن را,” او گفت:.

بخوانید | کمپ هشدار فوتبال کالج است ‘وظیفه بلند’ اگر گرجی نمی همین ماسک

Fulton County رئیس کمیسیون Robb پیتز روز دوشنبه گفت که همه او می تواند انجام دهید این است که تشویق مردم به پوشیدن ماسک زیرا همه اما 7.5 مایل از Fulton در داخل شهر مرزهای یک نتیجه از cityhood جنبش 2000s که فرستاده جوامع تشکیل شهرستانها برای جدا کردن خود از شهرستان خدمات

“در حالی که من به قدرت دستور استفاده از پوشش در سراسر Fulton County, من معتقدم که در این مقطع آن است که یک ضرورت مطلق برای انجام این کار. این عاقلانه ترین چیزی که به انجام چیزی هوشمند برای انجام و اخلاقی چیزی که برای انجام” پیتز گفت.

به عنوان برای اجرای پینت قانون Ingraham گفت: پلیس شهر بگویید صاحبان کسب و کار در مورد شرایط جدید اما پلیس را تکیه شهروند راهنمایی برای کرک کردن.

او گفت: اقدام سریع مورد نیاز است در شرق نقطه بالاتر است که جمعیت سالمندان ساکنان سیاه — که دانشمندان می گویند در حال نامتناسب آسیب توسط ویروس — بیش از سایر نقاط شهرستان است.

استفانی گوردون Nanette Saucier تنها دو عضو شورا به رای در برابر فرمان. هر دو در برابر fining کسب و کار. گوردون گفت که او تا به حال فقط دریافت یک کپی از قانون بنابراین او می خواست به آن را بررسی کرده و به مقایسه آن به شهرهای دیگر. Saucier گفت: فرمان مجازات افرادی که نمی توانیم یک ماسک.

اما Ingraham گفت که او مایل به گرفتن گرما.

“اگر من قصد دارم به شانس در هر چیزی من می خواهم به نگاهی به شانس در زندگی,” او گفت:.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>