شرق نقطه نگاه پلیس برای شناسایی متل 6 تجاوز مشکوک

پینت پلیس هستند و درخواست های عمومی برای کمک به شناسایی یک مظنون را به اتهام تجاوز به یک زن در هفته گذشته در منطقه متل.

افسران در پاسخ به متل 6 در ویرجینیا خیابان حدود 3:30 p. m. 7 ژوئن پس از یک زن گزارش شده است تجاوز جنسی پلیس گفت: در انتشار اخبار.

زن گفت: گمان می آمد از طبقه سوم پله ها اما معلوم نیست اگر او تا به حال یک اتاق در متل.

او به عنوان توضیح داده شده 6-پا-1 و وزن آن در حدود 300 پوند نقطه شرق پلیس گفت: در Facebook post. او در گذشته دیده می شد با پوشیدن یک کلاه سیاه رنگ آبی ماسک جراحی یک تی شرت تیره, جای بدنسازی, کوتاه و صندل.

هیچ جزئیات بیشتری در مورد این پرونده منتشر شد. هر کسی با اطلاعات در مورد مشکوک و یا محل نگهداری او خواسته است برای تماس با پینت پلیس.

Tipsters می ماند ناشناس و واجد شرایط برای پاداش نقدی با تماس با جرم و جنایت جلو در 404-577-8477 پیام کوتاه اطلاعات به 274637 و یا بازدید از جلو جنایت وب سایت.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de