عید پاک طلوع سرویس نخواهد بود برگزار شد در سنگ کوه در این سال

آنچه می شده اند 76th سالانه عید پاک طلوع سرویس بدون رفتن در سنگ کوه.

عبادت خدمات بالای گرانیت گنبد محبوب سنت مذهبی برای بسیاری از خانواده های مترو.

اما “با توجه به سرعت در حال تحول بحران جهانی ناشی از COVID-19 و برای سلامت و رفاه کارکنان و مهمانان, سنگ, کوه, جاذبه های پارک باقی می ماند به طور موقت بسته” با توجه به پست در پارک در وب سایت.

مناطق طبیعی و مسیرهای پیاده روی پیاده روی باز باقی می ماند.

مرتبط: شمال عید فطر و ماه رمضان در سن COVID-19

یکی دیگر از محبوب هوای عید پاک جشن طلوع آفتاب خدمات برگزار شد و در پایه کنساو ملی کوه پارک میدان جنگ نخواهد بود برگزار شد در این سال با توجه به یک پست در سایت Kiwanis باشگاه ماریتا که حامیان مالی این رویداد همراه با روتاری و باشگاه از ماریتا.

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ به تازگی صادر شده یک پناهگاه در محل که اجرا می شود از طریق آوریل 13, به سرعت گسترش بسیار مسری است و به طور بالقوه کشنده بیماری است. که ایالت سفارش می تواند تمدید شود.

کمپ گرچه نمی کند ممنوعیت خدمات عبادت اگر آنها به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و محدودیت های دیگر.

در موارد متعددی در سراسر کشور شیوع کروناویروس اند ترسیم شده است به کلیسا مربوط به تجمعات.

بسیاری از کلیساهای گرجستان را nixed برگزاری فرد در خدمات عبادت و تجمعات به دلیل گسترش coronavirus. تعدادی از عفونت است که انتظار می رود به اوج این ماه در گرجستان است.

این افزایش در یک زمان می آید زمانی که مردم با ایمان در جشن های مذهبی از جمله شهدای عید فصح و بخشی از ماه رمضان. به جای آنها تصمیم گرفتند برای برگزاری livestreams از خدمات خود را.

“ما شفاعت با شبان به تجمعات خود به یک فضای آنلاین گفت:” متی Wesley ویلیامز, رییس جمهور موقت از Interdenominational دینی مرکز در آتلانتا. مسیحیان می توانند جشن عید پاک از هر نقطه, او گفت:. “آن را نمی باید اتفاق می افتد در درون چهار دیوار کلیسا.”

کامل coronavirus پوشش

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>