Edison صاحب خانه شاخه های چاقو-دارای حق اعمال مزاحم کلانتر می گوید

حمله به خانه مظنون مسلح با چاقو کشته شد پنج شنبه شب پس از شکستن را به یک Edison, صفحه اصلی, مقامات گفت.

نمایندگان اعزام شدند به یک خانه در توماس درایو حدود 11:30 p. m. پس از دریافت یک تماس در مورد یک مرد در یک درخت با یک چاقو Putnam County Sheriff Howard آستانه گفت.

در حالی که نمایندگان بودند en مسیر 911 اپراتور دریافت یک تماس دیگر از خانه درب بعدی گفت: مظنون در تلاش بود به زور راه خود را در داخل.

آستانه گفت: این مرد 28 ساله شکارچی Layne هریسون از Edison انداخت یک آجر از طریق شیشه ای ایوان پنجره قبل از تلاش برای ورود از طریق مجموعه ای از درب های فرانسوی است.

صاحب خانه خود را برداشت تپانچه و هشدار به اتهام مزاحم را ترک کنند اما هریسون شکست دوم پنجره با هالتر و وارد خانه آستانه تایید کرد.

صاحب خانه اخراج handgun یک بار قابل توجه هریسون در بازو قبل از گرفتن خانواده و barricading همه در داخل یک اتاق خواب, مقامات گفت.

نمایندگان وارد برای پیدا کردن هریسون آور در اطراف و خونریزی در کف آشپزخانه. پس از مبارزه با معاونان او قادر به اجرا کردن درب قبل از سقوط 8 یا 9 فوت کردن ناتمام عرشه آستانه گفت.

او دستگیر شد و به Navicent مرکز پزشکی در مکن. هنگامی که او مرخص است Harrison خواهد بود رزرو اتهام تهاجم به خانه و دزدی و رفتار آشوبگرانه و چهار فقره جنایت انسداد یک مامور اجرای قانون مقامات گفت.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de